Orange przygotował ciekawe promocje na telefony w Sklepie Flex

Jeśli jeszcze nie znasz oferty sklepu Orange Flex, to najwyższy czas, by się z nią zapoznać. Przekonaj się, z jakich Orange okazji możesz skorzystać i dowiedz się jak to zrobić.

Zakup nowego smartfona w atrakcyjnej cenie jest możliwy. Sprawdź Orange promocje na telefony w Sklepie Flex.

Czym jest Orange Flex?

Flex to stosunkowo nowa oferta komórkowa – sieć bez zobowiązań w aplikacji, połączenie telefonu na kartę i abonament. Nie ma w niej umowy – jest to oferta w formie subskrypcji. Co to oznacza? Co miesiąc z góry jest pobierana opłata za wybrany Plan komórkowy. W celu przeniesienia numeru do Flexa, należy pobrać aplikację na telefon i zarejestrować konto – wybrać opcję przenieś numer lub wybierz nowy numer. Orange Flex to nielimitowane rozmowy i wiadomości w kraju i w roamingu w UE, nielimitowane korzystanie z popularnych mediów społecznościowych oraz duża paczka internetu (od 15 do 100 GB).

Orange Flex sklep – jak to działa?

W Sklepie Flex w aplikacji można kupić telefony, ale także inny sprzęt, taki jak: smartwatche i smartbandy, słuchawki, tablety, laptopy, telewizory, hulajnogi i lampki nocne. Dostępne są również urządzenia jak nowe – pochodzące z 14-dniowych zwrotów lub powystawowe, które zostały poddane procesowi profesjonalnego odświeżenia. Każde urządzenie jest wyposażone w kabel oraz ładowarkę – całość zamknięta jest w ekologicznym opakowaniu. Co ważne, odnowione telefony i inne sprzęty są objęte 12-miesięczną gwarancją z tytułu rękojmi.

Aby złożyć zamówienie w Sklepie Flex, należy pobrać aplikację Orange Flex i aktywować Plan komórowy, a następnie wejść do zakładki Sklep i zacząć kupować. Za zakupy można płacić kartą lub środkami Flex – można użyć tej samej metody płatności, której używa się do opłacania swojego Planu lub ją zmienić. Można także kupować na raty pod warunkiem, że ma się w koszyku sprzęty o wartości co najmniej 300 zł. Istnieje możliwość rozłożenia płatności aż na 30 nieoprocentowanych rat.

Orange okazje w Sklepie Flex

Orange oferuje urządzenia w atrakcyjnych cenach, a dodatkowo co miesiąc można skorzystać z okazji miesiąca. Rabaty mogą wynosić nawet do 38%. Każdy pierwszy dzień miesiąca to okazja na nowy telefon czy inne urządzenie ze sporą zniżką – akcja trwa przez cały miesiąc.

Kolejna okazja to Flex Nocą – w każdy wtorek po godzinie 17 na użytkowników czeka rabatowa niespodzianka – 1, 2 lub kilka urządzeń ze zniżką nawet do 60%.

Nowością są Flex Hours – w każdy czwartek od 14 do 17 można kupić urządzenia z rabatem 14, 28 lub 42% – oferta jest aktualna do momentu wyczerpania puli produktów.

Sklep Flex oferuje także specjalne weekendowe rabaty na produkty wybranych marek, a także świąteczne.

Zajrzyj do sklepu Flex i zobacz co nowego: https://flex.orange.pl/sklep.

Artykuł sponsorowany

Jakub Borowiecki

Fan ciężki brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę