Trampki Converse w męskich stylizacjach. Jak je nosić i z czym zestawiać?

Conversy to zdecydowanie najpopularniejsze trampki, które nigdy nie wyjdą z mody. Nosili je nasi ojcowie, nosimy i my, a po nas pewnie będą chętnie sięgały po nie także nasze dzieci. Co więcej, te buty męskie to bardzo uniwersalne obuwie, które świetnie pasuje do wielu codziennych stylizacji i to nie tylko tych sportowych! Są przy tym wygodne, casualowe i dodają nutki nonszalancji naszemu wizerunkowi, przez co zdecydowanie warto je mieć w swojej szafie.

Converse buty męskie – z czego wynika ich popularność?

Wysokiej jakości, markowe trampki to absolutny must have w męskiej szafie. Z powodzeniem sięgają po nie zarówno nastolatkowie, jak i nieco starsi od nich panowie, którzy chcą wyglądać młodo i na czasie. Te buty są bardzo klasyczne, minimalistyczne i ponadczasowe, co sprawia, że świetnie komponują się z wieloma różnymi typami ubrań, dając nam naprawdę szerokie pole do popisu w zakresie ich stylizowania. Są dostępne w różnych kolorach – począwszy od najbardziej uniwersalnej czerni i bieli, a kończąc na czerwieni, błękicie, brązach, a nawet różach.

Decydując się na wypróbowanie trampek w swojej garderobie, warto postawić na jakość i ponadczasowy styl, wybierając oryginalne Converse buty męskie. Jest to bowiem wiodąca marka, na której designie wzorują się wszyscy pozostali producenci trampek męskich. Jej obuwie jest wysokiej jakości, starannie wykonane i rozpoznawalne, co gwarantuje, że będziemy po nie sięgali chętnie i często. Trampki Converse są ponadto na tyle wytrzymałe, że posłużą nam przez długi czas. Unikajmy natomiast tanich podróbek, które są wykonane z dużo słabszych materiałów, a ich design często pozostawia sporo do życzenia.

Jak stylizować trampki Converse na współczesną modłę?

Trampki Converse możemy wykorzystać zarówno do tworzenia klasycznych, prostych stylizacji, jak i dzięki nim odmienić całkowicie wygląd bardziej eleganckich ubrań. Ze względu na swój casualowy charakter, Converse buty męskie świetnie wyglądają noszone do jeansów i zwykłych t-shirtów. Jako że są to bazowe elementy garderoby, warto zwrócić uwagę na to, aby wszystkie były jak najwyższej jakości – podniesie to stylizację na wyższy level oraz nada jej bardziej luksusowego charakteru. Do jeansów i białej koszulki warto wybrać białe, klasyczne Conversy. Dobrze sprawdzą się tu także czerwone trampki, które będą fantastycznym akcentem kolorystycznym.

Te buty możemy także z powodzeniem zestawiać z bardziej eleganckimi ubraniami. W ostatnich latach wielu mężczyzn decyduje się na modne połączenie conversów z garniturem i elegancką koszulą. Taki ubiór świetnie nadaje się do pracy, jeśli nie obowiązuje nas ścisły dress code. Możemy także zestawiać je z jeansami, białą koszulą i elegancką marynarką. Jesienią i wiosną sprawdzi się natomiast połączenie z eleganckim płaszczem wełnianym, a także męskim trenczem. Jak widać możliwości jest całe mnóstwo, a Converse buty męskie same w sobie są na tyle uniwersalnym i wdzięcznym rodzajem obuwia, że można je dopasować do praktycznie każdej codziennej stylizacji.

Partnerem materiału jest Eastend.

Artykuł sponsorowany

Jakub Borowiecki

Fan ciężki brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę