Kontakt

Blog męski Facetembyć jest budowana od 2020 roku i od tego czasu stale się rozwija dostarczając swoim czytelnikom bogatą treść. Do każdego artykułu podchodzimy indywidualnie i są one skrupulatnie przygotowywane. Z reguły ich długość często przekracza tysiąc słów. Na blogu najczęściej poruszamy tematy związane z moda męską oraz męskim stylem życia. Głównym zamysłem tego blogu jest niesienie pomocy mężczyznom, aby mogli stać się lepszą wersją siebie.

Zatem jak mogłaby wyglądać nasza współpraca? Niektóre z nich przedstawiam poniżej:

artykuł sponsorowany,

recenzja produktu,

organizowanie konkursów dla czytelników,

dodatkowa promocja produktu przez social media,

współpraca długoterminowa,

banery reklamowe,

wszystkie inne pozostałe pomysły.

CENNIK

Ostateczna wycena tak naprawdę zależy od wybranej współpracy, tematyki oraz wielu innych czynników. Nie utrzymujemy sztywnego cennika, napisz do nas a uzgodnimy szczegóły. Pragniemy dodać, że jest nam niezmiernie miło z każdej otrzymanej propozycji reklamowej. Jednak z tego względu, że jakość treści i zadowolenie czytelników są dla nas najważniejsze, zastrzegamy, że nie możemy podejmować się każdej współpracy.

Wypełniając poniższy formularz skontaktujesz się z redakcją facetembyc.pl. Bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio na: kontakt@facetembyc.pl Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

Wróć na górę