Jak flirtować z dziewczyną? Przykłady flirtu

Jak flirtować z dziewczyną to jedno z najczęściej pojawiających się pytań wśród mężczyzn.  Dlaczego flirtowanie jest takie trudne? Czy kobiety są tak skomplikowane, czy może to tylko pozory?  Jaka jest różnica między flirtowaniem a uwodzeniem?

Przede wszystkim flirt z dziewczynami i uwodzenie kobiet to w zasadzie synonimy, ponieważ generują one napięcie seksualne między dwojgiem ludzi i może prowadzić do stabilnego związku lub do przygody tylko na jedną noc.

Gdyby porównać jedno do drugiego to uwodzenie wymaga dużo więcej doświadczenia, podczas gdy flirtowanie samo w sobie wydaje mi się bardziej naturalne. Wystarczy być gotowym i umieć działać. W poniższym wpisie dowiesz się jak flirtować z dziewczyną i poznasz przykłady flirtu.

Jak flirtować z dziewczyną?

Flirtowanie tak naprawdę nie wymaga wielkiego wysiłku. Czasami, nawet jeśli popełniasz błędy, nie wyglądasz dobrze lub robisz niezdarne rzeczy, możesz znaleźć miłość swojego życia. W takich sytuacjach przyciąganie jest wzajemne i nie ma żadnych technik i nic nie może powstrzymać miłości.

Aby osiągnąć w sobie to naturalne uwodzenie, musisz stworzyć takie warunki, aby flirtowanie z dziewczynami było łatwe i przyjemne. Zwykle napotkasz po drodze wiele trudności lub czynników zewnętrznych do poznania wartościowej kobiety. Doświadczenie i wiedza to Twoi najlepsi sprzymierzeńcy. Nigdy nie zapominaj o tym, że szczęście i praktyka odgrywają tutaj ogromną rolę.

Główne czynniki podczas flirtowania z dziewczynami

Im więcej wychodzisz, tym większe masz szanse na flirtowanie z dziewczynami. Zdrowy rozsądek polega na tym, że jeśli jesteś w domu, nie możesz nikogo znaleźć. Jeśli narzekasz na to, jak trudne jest flirtowanie, ale jednocześnie spędzasz cały dzień przed komputerem lub przed telewizorem,  czego oczekujesz? 

Wyjdź tam, gdzie czujesz się komfortowo. Jeśli pozwolisz innym zabrać Cię w przypadkowe miejsca, w których nie możesz słuchać muzyki, którą lubisz lub nie łączysz się z tym stylem, prawdopodobnie nie znajdziesz wielu dziewczyn, z którymi możesz porozmawiać. 

Nie zadawaj się  z toksycznymi ludźmi . Jeśli wychodzisz i odwiedzasz miejsca, które nie sprawiają ci przyjemności i ogólnie idziesz w towarzystwie toksycznych ludzi, jesteś na złej drodze do tego aby poznać dziewczynę. Są przyjaciele, którzy są niesamowici, żeby wyjść i napić się z nimi piwa, ale kiedy nadchodzi czas na flirt z dziewczynami, sabotują Twoje próby. Powinni być otwarci na poznawanie nowych ludzi.

Nie czekaj, aż coś nadejdzie. Nawet ten flirt może być łatwiejszy niż uwodzenie. Musisz coś zrobić, nie możesz czekać na jakieś znaki z nieba. Jeśli kogoś lubisz, porozmawiaj z nią. Telepatia nie działa i nie każdy lubi komunikację niewerbalną, więc zapomnij o lękach.

Przykłady flirtu z dziewczynami

Oto kilka podstawowych rad i przykładów, które każdy mężczyzna powinien znać, podczas flirtowania z dziewczynami:

 • Od czasu do czasu spróbuj porozmawiać o problemach emocjonalnych, takich jak wspomnienia rodzinne, marzenia, wszystkie rzeczy, które chciałbyś robić lub ważne momenty swojego życia. Dziewczyny lubią i  doceniają, kiedy rozmawia się o sprawach intymnych.
 • Zwróć uwagę na komunikację niewerbalną. Na przykład, jeśli jest blisko ciebie, możesz spróbować ją przytulić, ale bądź ostrożny, jeśli czujesz, że jest w napięciu, musisz trochę poczekać. Trzeba też wziąć pod uwagę jej uśmiech, oczy i postawę ciała.
 • Uważaj na swoje żarty. Czy znasz te żarty, o których mówisz i nikt się nie śmieje z nich oprócz Ciebie? Te są zabronione.  Podobnie, powinieneś unikać sprośnych żartów, chyba że wiesz na pewno, że lubi je.
 • Pochwal ją, powiedz jej, że dziś wygląda pięknie lub ,że uwielbiasz jej włosy lub uśmiech, cokolwiek (bez cycków i tyłka). I proszę rób to w taki sposób aby nie mówić  jej tego cały czas, ponieważ będziesz wyglądać na zdesperowaną osobę, a ona poczuje się nieswojo. 
 • Bądź naturalny, nie udawaj kogoś innego, bo to nie zadziała. I nawet jeśli to na początku zadziała, to nie potrwa długo.
 • Staraj się nie rozmawiać o swoich byłych dziewczynach.

Czego nie robić podczas flirtowania z dziewczynami

Kiedy flirtujesz, po prostu rób to i próbuj lepiej poznać drugą osobę. Nie testuj jej osobowości i nie zadawaj niepokojących pytań. Kiedy spotykasz kogoś po raz pierwszy, nie możesz powiedzieć, czy jest ona miłością twojego życia, nikt nigdy nie może Ci tego zapewnić. Tylko czas pokaże, czy jest przeznaczona dla ciebie, a ty dla niej. Na przykład możesz pomyśleć, że dziewczyna twojego życia musi być bardzo inteligentna, ale to nie ma sensu, ponieważ bardzo inteligentna kobieta może być bardzo zła i okrutna. Więc karma odpowie na twoje flirty niechcianymi ludźmi w twoim życiu.

Jak flirtować?

Jeśli pod koniec swojej pierwszej randki zadeklarujesz jej swoją bezwarunkową miłość, że chcesz spędzić z nią resztę życia i chcesz mieć z nią dzieci to prawdopodobnie będzie to ostatni raz, kiedy ją zobaczysz.

Jeśli zastanawia się, czy ją lubisz, czy nie, jeśli nie zawsze udzielasz prostej odpowiedzi i nie piszesz do niej od razu po przesłaniu wiadomości, jej zainteresowanie Tobą wzrośnie.

Oprócz tajemniczości musisz użyć przeciągania liny. Oznacza to, że nie musisz pokazywać dokładnie tego, czego chcesz i nie musisz na początku dawać wszystkiego. Jeśli myśli, że jesteś w niej całkowicie zakochany, nie podejmie żadnego wysiłku i prawdopodobnie straci zainteresowanie Tobą. Ludzki umysł jest taki, jest kapryśny i dajemy większą wartość temu, czego chcemy.

Dziewczyny są dziwne i trochę skomplikowane, ale to samo dzieje się z mężczyznami. Nie możemy w pełni zrozumieć naszych umysłów i dlatego potrzebujemy technik i sztuczek, aby flirtować z płcią przeciwną.

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

11 thoughts on “Jak flirtować z dziewczyną? Przykłady flirtu

 1. Mam pytanie do mężczyzn o to jak flirtować… Czy flirtujecie także z kobietami, które wam się w ogóle nie podobają? czy jednak robicie to tylko z kobieta, która was pociąga i wobec której macie jakieś plany?

  1. Przykład flirtu z dziewczynami które nie są dla Ciebie nieatrakcyjne jest bez sensu. Flirt dla samego flirtu nie wyjdzie dobrze…. wgl. nie wyjdzie więc po co?

 2. Główne czynniki podczas flirtowania z dziewczynami to słowa ewentualnie gesty , dotyk to już coś więcej ale ja ze starej szkoły flirtu jestem .

 3. Śmiesznym przykładem flirtu jest przykład sytuacji przywitania gdy robiliście to „w biegu”.
  Gdy ona cie całuje w policzek, tak że ledwo co w niego trafiła Ty wtedy patrzysz na nią, uśmiechasz się i mówisz:
  „Co tak agresywnie?”

  Zauważ że taki typowy neg jest istotnym elementem przykładowego flirtu np.
  ten znany wszystkim: „Masz ładne oczy (przerwa) szczególnie to lewe”

 4. Punktem odniesienia przykłady flirtu czy stanem świadomości przy flirtowaniu z kobietą jest to, że to ona sugeruje zbliżenie emocjonalne, randkę, seks, ma na mnie ochotę i co więcej, te sugestie wynikają z jej wypowiedzi, co daje taki asumpt, czyli ramę, że to ona mnie chce i to ona jest seksualnym agresorem a ponieważ moje wypowiedzi są powiedziane jako niewinny żart i nie ma w nich nacisku emocjonalnego w postaci mojej chęci zdobycia jej, lecz tylko ja wyrażam to, że rozważam jej propozycje, dlatego na jej twarzy pojawia się rozmarzony uśmiech przyzwolenia.

 5. Dużo czytałem w interecie co to flirt i na czym polega ale wszędzie piszą ze usmiechaj sie bla bla bla. Może któryś z was wytłumaczy jak flirtować? Poda jakieś przykłady własnych doświadczeń?

 6. Tworzenie przykładów flirtu jest trochę niepotrzebne, bo flirt trzeba poczuć, żeby wiedzieć o co w tym chodzi, osoba który to przeczyta ( na swoim przykładzie to mówię), przeczytałem wszystko w pewnym momencie nawet chciałem napisać jakiś przykład ale uświadomiłem sobie, że nie ma co walić rutyn, tylko pracować nad swoją POSTAWĄ, jeśli wiesz co chcesz osiągnąć z dziewczyną, rozmowa sama się przeradza w pewnego rodzaju flirt.

 7. przy flirtowaniu dużą rolę odgrywa nie tylko co mówimy, ale jak mówimy – mimika twarzy, mowa ciała (gesty), moderacja głosu. To samo zdanie może być flirtem lub nie, w zależności od tego jak je wypowiemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę