Co podarować ukochanej na pierwszą rocznicę związku?

Są wydarzenia w życiu, które należy w odpowiedni sposób podkreślić. Jedną z takich sytuacji, z pewnością jest pierwsza rocznica związku. Co możesz podarować w tym dniu ukochanej, aby pokazać, że pamiętasz i że jest dla Ciebie ważna?

Podarunki, które zawsze się sprawdzą

Z jednej strony możesz wybrać coś z klasycznych propozycji, które zawsze się sprawdzają i jednocześnie są bezpieczne. Oczywiście wśród nich dużą popularnością cieszą się kwiaty, zarówno te cięte, jak i doniczkowe, jak również różnego rodzaju pluszaki – zwłaszcza te, do których przymocowane jest serduszko.

Bezpieczną, a jednocześnie ciekawą propozycją będzie również biżuteria. Tutaj warto zwrócić uwagę, co nosi Twoja ukochana, bo jeśli nie ma przekłutych uszu, to nie powinieneś kupować jej kolczyków. Zdecydowanie lepszym wyborem będzie naszyjnik, chociażby ze strony https://lilou.pl/pl/sklep/bizuteria/naszyjniki/naszyjniki-zlote-585.html.

Prezentowane są w różnej długości i o różnej grubości, więc z łatwością znajdziesz coś, co będzie pasowało do ukochanej, a jednocześnie będzie odpowiadało Twoim możliwościom finansowym. Istotne w tym wszystkim jest również to, abyś zastanowił się, czy taki naszyjnik sam w sobie ma być ozdobą, czy może wolisz wybrać prosty model, na którym zawiesisz wisiorek.

Zawieszki na łańcuszek czy bransoletkę?

Jeżeli na prezent dla ukochanej na pierwszą rocznicę związku zdecydowałeś się wybrać naszyjnik, zastanów się, czy nie dobrać do niego wisiorka. Możesz przebierać wśród różnych propozycji, np. kwiatków, kółek, liter czy serduszek. Szczególnie te ostatnie zawieszki, będą idealnie pasowały do charakteru dnia i podkreślą Twoje uczucia.

Ukochana nie nosi naszyjników, ale za to chętnie zakłada bransoletki? Wybierz model, który pozwoli na przywieszenie różnych zawieszek i zdecyduj się na takie, które będą się kojarzyły z Wami i tym, co razem przeżyliście. Będzie mogła wówczas nosić kilka propozycji jednocześnie, albo zmieniać je w zależności od sytuacji.

Co jeszcze możesz wybrać?

Poza kwiatami czy biżuterią możesz zdecydować się również na perfumy, czy elegancką bieliznę. Co więcej, jeśli wiesz, że Twoja ukochana chętnie wzięłaby udział w jakichś warsztatach, albo marzy o np. skoczeniu na bungee czy locie balonem, możesz wykupić voucher, który umożliwi spełnienie jej marzeń.

Sam prezent to jednak nie wszystko, bo w ramach świętowania rocznicy możesz ją zabrać do kina albo do dobrej restauracji na kolację. Dopilnuj, aby ten dzień należał tylko do Was i żeby różnił się od tego, jak zazwyczaj spędzacie czas. Jeśli zdecydujesz się na podarowanie jakiegoś upominku, możesz wybrać coś, o czym wiesz, że marzy od dłuższego czasu, albo zdecydować się na klasyczny i bezpieczny prezent.

Tak naprawdę, najważniejsze w tym wszystkim jest to, abyś nie zapomniał o tym dniu i przygotował coś, co ją zaskoczy i wprawi w miły nastrój. Jeśli ma to być pamiątka, która nawet po latach będzie Wam przypominała o tym dniu, to biżuteria będzie tutaj odpowiednim wyborem.

Artykuł sponsorowany.

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę