Alberto – imię i nazwisko, wzrost, wiek, pochodzenie, data urodzenia

Alberto jest jednym z bardziej znanych polskich raperów. Jego kawałek „Dwutakt” ma na Youtube ponad 40 mln wyświetleń! O miejskiej dżungli z tego utworu śpiewają setki ludzi na imprezach. Jakie jest prawdziwe imię i nazwisko Alberto? Czy znamy jego wzrost, wiek, wagę, pochodzenie i datę urodzenia? Czy Alberto i Josef Bratan to bracia? Z tego artykułu dowiesz się najważniejszych informacji o raperze. 

Alberto – imię i nazwisko. Kim jest?

Alberto – imię i nazwisko. Kim jest raper tak naprawdę? Otóż Alberto to prawdziwe imię artysty. Jego pełne imię i nazwisko to: Alberto Simao. 

W Internecie znajdziemy wiele wątków zatytułowanych „Alberto – imię i nazwisko. Kim jest?”. Mężczyzna jest polskim raperem współpracującym z wytwórnią #GM2L, której założycielem jest  Malika Montana – kontrowersyjna postać ze świata show-biznesu. 

Alberto z Malikiem poznał się na planie teledysku do utworu „Kokaina”, na którym producent zaproponował mu kontrakt. Alberto zgodził się i do teraz działa razem z #GM2L. 

Swoją przygodę z rapem rozpoczął już w 2011 roku  – wziął wtedy udział w akcji #hot16challenge. Nie przyniosło mu to jednak rozgłosu. 

Jednym z pierwszych kawałków z udziałem rapera były „Rundki” autorstwa Malika. Piosenka pokryła się podwójną platyną. Natomiast jego singiel „Czarny Charakter” otrzymał certyfikat złota. 

Alberto – wzrost

Wiele osób lubi znać szczegóły z życia swoich idoli, takie jak prawdziwe imię i nazwisko, wzrost, wiek, pochodzenie, data urodzenia. 

Alberto – wzrost rapera jest przedmiotem wielu dyskusji. Jest on bardzo dobrze zbudowanym mężczyzną – widać, że dba on regularnie o swoją sylwetkę. 

Alberto – jego wzrost nie jest jednak dokładnie znany. Możliwe, że dowiemy się tego podczas kolejnej gali HIGH League 3, w której Alberto będzie walczyć ze znanym Youtuberem – Marcinem Dubielem. Wydarzenie odbędzie się 4 czerwca. 

Alberto – tego nie powie nam Wikipedia

Wikipedia jest chyba najpopularniejszym źródłem, w którym szukamy informacji o różnych osobach. Jej baza jest bardzo obszerna. Znajdziemy w niej również postać Alberto Simao. 

Jednak nie wszystkie informacje są tam o nim zwarte. Alberto – tego nie powie nam Wikipedia! Kawałek artysty pt. „Czarny Charakter” jest częścią soundtracku filmu „Asymetria” Konrada Niewolskiego. Produkcja jest nawiązaniem do znanego filmu „Symetria”, który przyniósł reżyserowi sławę. 

„Alberto – tego nie powie nam Wikipedia” jest częstym wątkiem na internetowych forach. Fani chcą znać mniej popularne fakty z życia rapera. Po jego Instagramie wywnioskować możemy, że artysta regularnie ćwiczy. Pochwalił się tam również założeniem konta na Tik Toku – popularnym portalu społecznościowym, na którym ludzie łączą muzykę z obrazem, tworząc kreatywne filmiki. Znajdziemy tam piosenki wielu artystów, w tym utwory Alberto. 

Czy Josef Bratan to Alberto

Wiele osób zastanawia się, czy Josef Bratan to Alberto. Mężczyźni są do siebie trochę podobni i należą do tej samej wytwórni, czyli #GM2L. Wątków z pytaniami czy Josef Bratan to Alberto, jest przez to w Internecie mnóstwo.

Czy Alberto i Josef Bratan to bracia?

Osoby bardziej zorientowane w rap scenie wiedzą, że te dwie postacie nie są jedną osobą. Zatem czy cokolwiek je łączy? Czy Alberto i Josef Bratan to bracia? Tak! Mężczyźni są braćmi – obaj zajmują się muzyką i w dodatku są przedstawicielami tego samego gatunki w tej samej wytwórni! 

Josef również został zauważony przez Malika Montane, jednak trochę później niż Alberto. W kwietniu 2021 wydał piosenkę z bratem i ich producentem -„Kawasaki”, która otrzymała certyfikat złota. 

Ile lat ma Alberto? Data urodzenia

Wiele osób zastanawia się nad tym ile lat ma Alberto. Data urodzenia znanych ludzi, których lubimy czy podziwiamy, ciekawi nas z wielu powodów. Lubimy wiedzieć, w jakim wielu dana osoba dorobiła się tego co aktualnie ma. Łatwiej jest nam się również identyfikować z osobami w podobnym wieku.

Więc ile lat ma Alberto? Data urodzenia rapera to 7 lipca 1993 r. – oznacza to, że artysta skończy w tym roku 29 lat.

Alberto – pochodzenie. Skąd jest Alberto?

Fani Alberto zastanawiają się nad tym, skąd on pochodzi – wynika to z jego ciemnej karnacji. „Alberto – pochodzenie” i „Skąd jest Alberto?” są częstymi kwestiami, które użytkownicy Youtube poruszają pod jego utworami. Wątków na forach pt. „Alberto – pochodzenie. Skąd jest Alberto?” również nie brakuje. 

Alberto jest Polakiem, który ma pochodzenie angolskie. Angola jest państwem położonym w południowo – zachodniej Afryce – stamtąd pochodzą rodzice rapera, on urodził się w Moskwie i od dawna mieszka w Warszawie. 

Źródło zdjęcia: HIGH League 3: ALBERTO vs MARCIN DUBIEL (kanał YouTube: HIGH League)

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę