Brillen – opinie, co to za firma? Okulary progresywne, promocje, salony

Brillen jest firmą działającą w branży optycznej. Zajmuje się produkcją szkieł, oprawek jak i badaniem wzroku, które możemy zrobić w ich salonie. 

Salonów optycznych w Polsce jest całkiem sporo. Brillen – co to za firma? Czy warto kupić tam okulary? Optyk Brillen – opinie o specjalistach. Ten artykuł da Ci odpowiedzi na te i inne pytania związane z marką Brillen.

Brillen – co to za firma?

Przed zakupem okularów, dobrze jest najpierw prześwietlić brane pod uwagę salony – taki zakup wiąże się z większym wydatkiem, warto jest więc poznać opinie o nich oraz ich politykę działania.

Brillen – co to za firma? Na oficjalnej stronie internetowej salonu, w zakładce „Postanowienia i warunki” możemy zapoznać się z zasadami działania firmy. Znajduje się tam informacja o m.in terminach dostaw. Zamawiając odpowiednie soczewki czy oprawki, zostaje nam podany przeważnie termin, w którym będziemy mogli je odebrać. Firma Brillen zastrzega sobie jednak prawo do opóźnień. Zwrotów można dokonywać aż 12 tygodni po zakupie. 

Brillen zachęca różnych optyków do współpracy. Według informacji na stronie firma ma 1300 optyków w 6 krajach, a ich nowoczesny zakład produkujący szkła, obsługuje dziennie 3000 zamówień. Brillen działa na rynku już 10 lat. 

Jakie optycy Brillen mają opinie?

Optycy Brillen opinie mają różne. Wynika to z dużej liczby salonów, a co za tym idzie – różnych ludzi, którzy w nich pracują. 

Opinie różnią się więc w zależności od placówki. Są klienci, którym dany optyk podpasuje, a są tacy, którzy trafią na zły dzień pracownika i będą później źle wspominać wizytę w salonie. Opinie na forach są w dużej części pozytywne – klienci doceniają szczegółowość badań i przyjazną atmosferę. 

Brillen pl – salony, gdzie kupić?

Wiele osób zadaje w internecie pytanie „Brillen pl – salony, gdzie kupić?”. Brillen ma stronę internetową, na której możemy zapoznać się z ich ofertą. Firma ma również wiele stacjonarnych placówek. 

Dlatego na pytanie „Brillen pl – salony, gdzie kupić?” odpowiedzi jest wiele. Ich salony znajdziemy m.in. w Lesznie, Wrocławiu, Wałbrzychu, Legnicy, Warszawie, Gdyni, Szczecinie, Białymstoku, Olsztynie i Kaliszu. Mimo że okulary Brillen opinie mają różne, to liczba sklepów jednoznacznie sugeruje, że duże grono ludzi lubi tam robić zakupy.

Brillen Szczecin – opinie

Brillen opinie ma bardzo zróżnicowane. Jak każda duża firma ma swoich zwolenników jak i przeciwników. 

Jak oceniany jest Brillen w Szczecinie? Opinie o salonie w tym mieście są w przeważającej części pozytywne – klienci chwalą miłą obsługę, szybka realizację zlecenia i duży wybór oprawek. 

Jest jednak kilka negatywnych głosów dotyczących niejasności z promocjami i godzinami otwarcia. 

Jak widać zdania o Brillen w Szczecinie w opiniach użytkowników są podzielone, chociaż większość konsumentów poleca tę placówkę.

Brillen Wałbrzych – opinie 

Jak sprawa wygląda w salonie Brillen w Wałbrzychu? Opinii o tej lokalizacji nie ma wiele. Są pozytywne głosy o Brillen w Wałbrzychu – dotyczą one podejścia pracowników, świetnej jakości produktów i profesjonalności badania wzroku.

Negatywne głosy związane są z utrudnieniami w kontakcie telefonicznym z salonem.

Brillen Kalisz – opinie

Jeśli chodzi o Brillen w Kaliszu, to opinie o placówce są bardzo pozytywne. Brillen w Kaliszu opiniowany jest jako miejsce przyjazne klientom.

Badania wzroku przeprowadzane są bardzo szczegółowo. Klienci nie mają tam również problemów z reklamacjami czy zwrotami. Brillen – okulary opiniowane są tam jako porządny towar, wart swojej ceny. Potwierdzają to opinie z forum i z Google. 

Brillen Olsztyn – opinie

Brillen w Olsztynie opiniowany jest bardzo różnie. Obsługa sklepu według niektórych klientów jest bardzo pomocna i przyjazna, a według innych – niemiła i mało zainteresowana klientem. 

Różnice o Brillen w Olsztynie w opiniach dotyczą także jakości oprawek i szkieł – są o niej negatywne zdania i pozytywne. 

Brillen Białystok – opinie 

Brillen w Białymstoku opinie ma tak, jak inne placówki – różne. Tu również niektórzy klienci chwalą obsługę, a niektórzy są z niej niezadowoleni. Badanie wzroku jest tam przeważnie oceniane bardzo dobrze. Brillen w Białymstoku opinii nie ma zbyt dużo, dlatego ciężko jest wysnuć jednoznaczny wniosek o tym salonie. 

okulary progresywne u kobiety
Okulary tej marki można zobaczyć w wielu punktach w Polsce.

Okulary progresywne Brillen – opinie

Czym są okulary progresywne? Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy najpierw ten termin. Okulary progresywne pomagają osobom, które mają problemy z widzeniem rzeczy w oddali i bliska. Dzięki nim, ludzie z taką wadą wzroku nie muszą co chwilę zmieniać okularów. 

Okulary progresywne Brillen – opinie mają dobre ze względu na promocję „2 pary okularów progresywnych za 420 zł”. Promocja jest bardzo opłacalna.

Obecnie, zakup jakichkolwiek okularów (nawet tych zwykłych) wiąże się z dużym wydatkiem. Jakby nie patrzeć, okulary progresywne pełnią funkcję dwóch, oddzielnych par okularów. Średni koszt oprawek i szkieł normalnych okularów to ok 300-450 zł. Cena 420 zł za dwie pary okularów progresywnych jest bardzo korzystna. 

Ludzie, którzy skorzystali z promocji dotyczącej okularów progresywnych od Brillen, opiniują ją jako bardzo opłacalną i są z niej w przeważającej części zadowoleni. 

Brillen – opinie z forum

Produkty od Brillen opinii w Internecie mają sporo. Są one zarówno pozytywne jak i negatywne. Te drugie związane są raczej z funkcjonowaniem samych salonów, a nie jakością oprawek czy szkieł – chociaż są konsumenci, którzy na nią narzekają. 

Brillen – okulary te opiniowane są jako produkty w korzystnych cenach. Ma to związek z promocjami, jakie znajdziemy na stronie firmy. Przed zakupem dobrze jest się z nimi zapoznać, gdyż dają one możliwość zaoszczędzenia sporej kwoty!

Podsumowując: opinii o Brillen jest bardzo dużo – stąd różnice w poglądach. Niektóre salony prawie w 90% oceniane są jako świetne sklepy – wynika to z obsługi, jakości produktów czy szczegółowości badań. Jednak niektóre salony mają większy odsetek negatywnych opinii. 

Każdy sklep tworzą ludzie, którzy tak samo jak my mają gorsze i lepsze dni. Warto jest o tym pamiętać, zanim wystawimy recenzje danej placówce. Oczywiście praca wymaga od nas profesjonalnego podejścia do klienta, jednak są sytuacje w życiu, w których bardzo ciężko o pozytywne nastawienie i uśmiech.

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę