Budda – skąd ma pieniądze? Kto to jest? Wiek, ojciec, wypożyczalnia, fotowoltaika, samochody

Budda TV – kto to? Budda jest Youtuberem, który tworzy kontent lifestylowo – motoryzacyjny. Jego filmiki mają nawet po 3 mln wyświetleń. Wykorzystując swoje 5 minut, Budda wypuścił również kilka kawałków – w tym m.in. „Zapach Wanilii” z Kizo. Co jeszcze wiemy o Buddzie? Czy rzeczywiście jest tzw. bananem, za którego wiele osób go uważa? Skąd Budda ma tyle pieniędzy? Budda TV wypożyczalnia – czy nadal funkcjonuje? Odpowiedzi na te pytania i kilka ekstra ciekawostek znajdziesz w poniższym artykule. 

Budda TV – kto to?

Budda TV – kto to? Czym zajmuje się młody mężczyzna? Budda TV to nazwa kanału na Youtube – Budda jest Youtuberem, który ten kanał założył i prowadzi. Mężczyzna nie miał łatwego startu, gdyż pochodzi z trudnej rodziny – wbrew plotkom, sławy nie przyniosły mu znajomości ani pieniądze rodziców, do wszystkiego doszedł sam. 

Budda uwielbia motoryzację i to na niej zna się najlepiej – jest ona głównym tematem poruszonym na kanale Buddy. Youtuber zdobył popularność dzięki nagraniu piosenki z Kizo, z którym połączyła go miłość do samochodów. O Buddzie (youtuberze) na Wikipedii nic nie znajdziesz – mężczyzna nie ma tam swojej strony, ale zważywszy na to, że tworzą ją jej użytkownicy, możliwe, że doczeka się on tam swojego nazwiska. Wiele osób szukając informacji, najpierw sprawdza hasło „Budda youtuber Wikipedia” – niestety, raczej wyskoczy im postać Buddy, który związany jest z filozofią buddyjską, a nie informacje o założycielu kanału motoryzacyjnego.

Budda TV – skąd miał pieniądze na początku kariery? Miał on wypożyczalnie – stąd tak duża liczba wątków na internetowych forach zatytułowanych „Budda TV wypożyczalnia” czy „Budda – wypożyczalnia”. W jednym z wywiadów z 2021 Budda o wypożyczalni powiedział tak: „Z wypożyczalnią nie mam już nic wspólnego”. Jak sam przyznał, było to bardzo często zadawane pytanie, ludzie pisali je w wielu wątkach dotyczących Buddy. Wypożyczalnia to już przeszłość – był to jeden z etapów w życiu Buddy. Fotowoltaika stała się kolejnym – Youtuber inwestuje w energię odnawialną. O związku Buddy z fotowoltaiką dowiesz się z kolejnych części artykułu. 

Budda TV – skąd ma pieniądze?

Budda skąd ma kasę? Skąd Budda ma aż tyle pieniędzy? Oczywiście z Youtuba – można tam całkiem sporo zarobić na reklamach, zwłaszcza jeśli ma się tyle wyświetleń co Budda. 

Budda TV – skąd ma pieniądze oprócz prowadzenia kanału? Wypożyczalnia była jednym z przejściowych źródeł utrzymania Youtubera. Fotowoltaika stała się kolejnym pomysłem na zarabianie. Budda w jednym z wywiadów mówi, że zdaje sobie sprawę z tego, jak działa Youtube – popularność, a co za tym idzie dochody, są tam bardzo przelotne i można się na tym przejechać. Motoryzacja, której dotyczy kanał, jest pasją mężczyzny, ale chce on zapewnić sobie stabilną przyszłość, dlatego działa również w innych obszarach. Budda nie chce stać się niewolnikiem Youtube, chce tworzyć z pasji, a nie przymusu. 

Skąd Budda ma kasę oprócz wyżej wymienionych źródeł? Mężczyzna wydał kilka piosenek, w tym jak już wcześniej wspomnieliśmy, jedną z Kizo, który przez ostatnie lata jest jednym z popularniejszych raperów w Polsce. Budda założył również markę Illegal Night – obecnie zajmuje się ona produkcją i sprzedażą odzieży. Stworzył także tor kartingowy w Krakowie.

Mężczyzna sporo pieniędzy oddaje innym – czy to w formie aut, czy darowizn na rzecz osób w kryzysie bezdomności lub Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ma to podłoże w relacji Buddy z ojcem, który przez 15 lat żył na ulicy.

budda tv na youtube

Kamil Budda – ile ma lat?

Lubimy wiedzieć ile nasi idole mają lat – wielu ludziom łatwiej utożsamiać się z kimś w podobnym wieku. Daje nam to również obraz tego, w jakim czasie dana osoba dorobiła się tego, co aktualnie posiada. Internetowe fora huczą od wątków „Budda TV imię i nazwisko”, „Budda wiek” czy „Kamil Budda – ile ma lat?”. Fani youtubera chcą poznać go bliżej i ciekawią ich kwestie związane z danymi osobowymi, a zwłaszcza Buddy wiekiem. 

Kamil Budda – ile ma lat? Otóż mężczyzna ma 22 lata. Nic więc dziwnego, że ogromna liczba internautów zastanawia się nad tym, skąd Budda ma tyle pieniędzy – mimo młodego wieku, mężczyzna już myśli o inwestowaniu pieniędzy i o tym jak chce, żeby wyglądała jego przyszłość. Życie „tu i teraz”, spontaniczność są fajne, ale nie w kwestiach finansowych. Budda – wiek mężczyzny jest zaskakujący, zważywszy na to, jak przyszłościowo on myśli. Budda (youtuber) na Wikipedii nie ma jeszcze strony – wszystko przed nim, jest on przecież nadal bardzo młody. 

Gdzie mieszka Budda

Budda pochodzi z Krakowa, nie wiemy gdzie youtuber mieszka obecnie. Budda podróżuje po całym świecie – nagrywał ze Stanów Zjednoczonych, Afryki, Cypru czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Budda TV – kim jest jego ojciec?

Wielu internautów zastanawia się nad kwestią Budda TV – kim jest jego ojciec? Youtuber na własnym kanale nie dzieli się swoimi emocjami i życiem prywatnym – tam skupia się tylko na motoryzacji. O swoim trudnym dzieciństwem opowiedział w kilku wywiadach, m.in. na kanale Duży w Maluchu czy wip bros. 

Budda TV – kim jest jego ojciec? Buddy ojciec był alkoholikiem, który sporą część życia spędził na ulicy. Youtuber od dziecka musiał dbać o siebie sam – w wieku 16 lat wyjechał do Anglii żeby pracować na zmywaku. Rozdawał również ulotki, pracował w kebabie i sprzedawał usługi firmy oferującej Internet. Jego relacja z mamą również nie była najłatwiejsza – w dniu 18 urodzin wyrzuciła go z domu, przez co youtuber nie ma z nią kontaktu. Budda mieszkał chwilę z kolegą, a później z bratem, który trafił do aresztu na rok. Buddy ojciec niestety zmarł na ławce w przestrzeni miejskiej – miało to związek z zaniedbaniami zdrowotnymi i nałogiem mężczyzny.

Budda TV imię i nazwisko

Budda TV – jakie ma imię i nazwisko?” to jedne z najczęściej zadawanych pytań o youtubera, zaraz po „Budda – skąd ma kasę?”. Jakie jest Buddy TV imię i nazwisko? Mężczyzna nazywa się Kamil Labudda.

Pierwsze etapy życia youtubera nie były łatwe, jednak jak widać, można wyjść ze wszystkiego. To, że nasze dzieciństwo i rodzice mają ogromny wpływ na nasze późniejsze życie, jest niezaprzeczalne. Budda uczył się na własnych błędach i na błędach swojej rodziny, przez co obecnie jest abstynentem. Nie każdej osobie z dysfunkcyjnej rodziny udaje się wyjść na prostą i wieść spokojne życie – Budda tego dokonał. Żyje tak, jak chciał i robi coś, co kocha.

Źródło: Nissan S13 2jz 700 koni- Nowa Treningówka! | Jak w 19h został złożony od nowa? (YouTube)

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę