Gomez – opinie o sklepie

Gomez to internetowy dom mody i multibrandowe salony mające w swojej ofercie odzież, obuwie, torebki i akcesoria zyskujące opinie najlepszych marek premium na świecie. W ofercie Gomez znajdują się najnowsze kolekcje domów mody takich jak: Armani, Liu Jo, Calvin Klein, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO,UGG, Hugo Boss, Guess, oraz inne.

Gomez wychodzi z założenia, że odzież jest integralną częścią i odzwierciedleniem osobowości i charakteru, przez co w oczach klientów zyskują pozytywne opinie.  Dostarczają swoim klientom odzież o nowatorskim designie i dostosowaną do  najnowszych trendów. Sklep stale rozwija swoją ofertę  poszerzając ją o nowe marki. Stacjonarne salony są zaprojektowane w taki sposób aby zapewnić klientowi  najwyższy komfort podczas zakupów.

Gomez opinie

Gomez otrzymuje pochlebne opinie  ponieważ buduje zaufanie wśród klientów zwracając szczególną uwagę zarówno na poziom obsługi, jak i jakość sprzedawanych towarów. Prestiż Gomeza potwierdza certyfikat jakości Q, przyznany przez niezależny serwis Opineo. Jest to jeden z pierwszych polskich serwisów umożliwiających podejmowanie decyzji zakupowych na podstawie opinii społeczności internetowej. Jako firma Gomez przestrzega obowiązujących wytycznych dotyczących ochrony danych osobowych oraz przepisów prawa 

Wszystkie oferowane produkty Gomez pochodzą bezpośrednio od cieszących się dobrą opinią znanych i uwielbianych producentów. Gomez jest w posiadaniu autoryzacji na sprzedaż asortymentu marek premium na terenie Polski i poza jej granicami. Oferta ta obejmuje najnowsze, dostępne na rynku Polskim kolekcje, które są wybierane z myślą dla  najbardziej wymagających klientów. Jeżeli zakupiony towar posiada wady fabryczne, jest możliwość skorzystania z reklamacji.

Gomez club

Poprzez członkostwo w Gomez Club użytkownicy otrzymują informacje i opinie o premierowych kolekcjach, nowych dostawach oraz posezonowych wyprzedażach. Dodatkowo klienci uzyskują dostęp do informacji o przysługujących zniżkach, terminach oraz kwotach, które przysługują od kolejnego progu rabatowego. Zniżka dla klubowiczów jest przyznana przez cały rok a rabat naliczany jest co 5%.

Członkowie Gomez Club otrzymują również zaproszenia na eventy modowe, prezentacje najnowszych kolekcji, mogą podzielić się swoją opinią odnośnie Fashion Store oraz otrzymują dostęp do wielu innych wydarzeń, wszystko po to aby zadbać o komfort i satysfakcje klienta. Karta Gomez Club jest kartą imienną i może być wykorzystywana wyłącznie przez osobę będącą jej posiadaczem.

Gomez świąteczne zakupy i opinie

Gomez aktualnie oferuje świąteczne zakupy z wydłużonym terminem zwrotu. Po to aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i aby prezent był zawsze trafiony, w dobrym rozmiarze czy kolorze.  Termin zwrotów został przedłużony  do 8.01.2021r. dla wszystkich produktów zakupionych pomiędzy 08.12.2020 r. a 24.12.2020 r. w salonach stacjonarnych Gomez oraz w sklepie internetowym.

Dodatkowo opierając się na opiniach Gomez z okazji świąt przygotował dla swoich klientów również listę pomysłów na prezenty. Można w niej znaleźć  ponad 40 000 starannie wyselekcjonowanych oraz oryginalnych modeli odzieży, butów i dodatków od ponad 150 marek premium i luksusowych dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę