Malik Montana – czym się zajmuje, kim jest, żona, gdzie mieszka, jaki wiek i ile zarabia?

Bardzo kontrowersyjna postać, świetny strateg i wizjoner w mediach społecznościowych, Malik Montana, bo dzisiaj o nim mowa, nie liczy się w ogóle z niczyim zdaniem. Jest to osoba, która nie zwraca w ogóle uwagi na opinię innych i kroczy przed siebie, własną drogą. W sieci znaleźć można informacje o tym, że podkreśla on to, że wykreował w Polskim rapie nowy styl i całkowicie odmienne podejście. Dodatkowo nie ukrywa on słusznych inspiracji artystów, którzy pochodzą ze Stanów Zjednoczonych czy Europy. W takim kim jest Malik Montana, ta niezwykle znana osobistość? Czym się zajmuje? Gdzie mieszka? Jaki jest jego wiek? Ile zarabia na IG oraz prowadzeniu koncertów? Kim jest żona Malika Montany? Czy występował na Fame MMA? W tym artykule znajdziesz obszerne odpowiedzi na wszystkie te pytania. Dowiesz się kilku ciekawych rzeczy o raperze, który podbił serca młodzieży.

Malik Montana – wzrost, żona, kim jest?

W takim razie kim jest Malik Montana i czy posiada żonę? Malik Montana to tak naprawdę pseudonim rapera. Jego prawdziwe imię to Ghawsi Mosa. Raper ten to jeden z najpopularniejszych piosenkarzy obecnego pokolenia w Polsce. Malik Montana urodził się 11 marca w 1989 roku, w Hamburgu, w Niemczech. Całe swoje dzieciństwo spędził właśnie w Niemczech. W wieku 13 lat, wraz ze swoją rodziną przeprowadził się do Warszawy, dokładnie osiedlili się w dzielnicy Bielany na osiedlu Wrzeciono. W sieci znaleźć można wiele wywiadów, z których wynika to, że pseudonim, którym się obecnie posługuje, ma swoją pewną genezę. W takim razie kim jest Malik Montana o jego żona?

Ghawsi na początku nie chciał w ogóle przedstawiać swojego prawdziwego imienia, a w większości sytuacjach przedstawiał się jako Malik Montana. Pseudonim ten prawdopodobnie pochodzi od bardzo znanego bohatera filmowego a dokładniej od filmu „Człowiek z blizną” czyli – Tony Montana. W chwili obecnej Malik Montana cieszy się olbrzymią popularnością w takich serwisach jak Instagram oraz YouTube i generuje olbrzymie sukcesy. Na swoich kawałkach muzycznych osiąga rekordowe wyświetlenia przekraczające kilka milionów wyświetleń. Dodatkowo na Facebooku oraz Instagramie, Malik Montana pod każdym postem zyskuje kilkadziesiąt tysięcy polubień i komentarzy.

Kim jest Malik Montana, że wszędzie o nim głośno? Rapera wyróżnia przede wszystkim niekonwencjonalne podejście do muzyki Wyróżnia go to, że decyduje się na nagrywanie muzyki na uniwersalnych trapowych bitach. Dodatkowo często porusza dość kontrowersyjne tematy, a większość tekstów nawiązuje głównie do gangsterki, przemocy oraz ulicy. W kilku wywiadach, odpowiadając na pytanie o teksty , wyjaśnia, że opisuje w ten sposób rzeczywistość. W takim razie czy Malik Montana ma żonę? Oczywiście, że tak. Jest żonaty, ma dwójkę dzieci, syna Ilyasa oraz córkę Elianę. Ciekawostką jest to kim jest dokładnie Malik Montana. Niewielu o tym, wie ale jest praktykującym muzułmaninem. Często również w sieci, różnych forach pada pytanie o to ile ma wzrostu Malik Montana? Na Instagramie Malik Montana podawał swój wzrost – 192 centymetry.

Malik Montana , Ghawsi Mosa– wiek

W takim razie w jakim wieku jest Malik? Malik Montana tak jak już wcześniej wspomnieliśmy nazywa się dokładnie Ghawsi Mosa. Jego ojciec pochodzi dokładnie z Afganistanu, czyli państwa które jest położone na granicy trzech regionów geograficznych czyli Azji Środkowej, Azji Południowej i Azji Południowo-Zachodniej. Z kolei jego matka ma dokładnie Polsko-Greckie pochodzenie. Przez większość swojego dzieciństwa mieszkał w Niemczech, w wieku 13 lat przeprowadził się do Polski. Urodził się w Hamburgu 11 marca w 1989 roku a jego wiek obecnie to 32 lata. Jest aktualnie praktykującym muzułmaninem i bardzo dobrze komunikuje się w trzech językach. Mówi dobrze po polsku, angielsku i niemiecku.

Ile zarabia Malik Montana?

Najczęściej zadawanym w sieci pytaniem o Malika Montana jest to jakie są jego zarobki i ile zarabia? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bowiem w sieci nie można znaleźć dokładnych informacji na temat tego ile zarabia. Opierając się na kilku wpisach w sieci, wyczytać można obecne stawki koncertowe, które wykonuje Malik Montana. W tym przypadku można stwierdzić, ile zarabia Malik, za jeden koncert najprawdopodobniej Malik inkasuje kwotę średnio od 5000zł do 15000zł. Oczywiście wszystko jest zależne od tego w jakim miejscu jest przeprowadzany koncert.

Zazwyczaj organizatorzy podkreślają, że takie stawki są zależne od wydarzenie oraz wielu innych czynników. Oczywiście pytając o to ile zarabia dany piosenkarz należy pamiętać o tym, że każdy indywidualnie podchodzi do tematu. Wszystko zależy od tego też jak bardzo jest znany piosenkarz.

Gdzie mieszka Malik Montana?

Gdzie obecnie mieszka Malik Montana? Malik Montana obecnie mieszka w Polsce, a dokładniej w Warszawie, choć bardzo dużo podróżuje. Urodził się w niemieckim Hamburgu i tam mieszkał przez 13 lat. Po przeprowadzce do Polski otrzymał mieszkanie w Warszawskiej dzielnicy, Wrzeciono. W takim razie gdzie mieszka aktualnie Malik Montana? Aktualnie Maluk zamieszkuje jeden z Warszawskich apartamentów, mieszka w nim wraz ze swoją żoną oraz dziećmi. Na Instagramie znaleźć można wiele zdjęć wnętrza jego apartamentu, opisuje się to mieszkanie jako nowoczesne o niezwykle wysokim standardzie. Oczywiście tam gdzie mieszka Malik Montana, czyli w Warszawie, prowadzi codziennie życie oraz karierę. Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, bardzo często podróżuje po Polsce, ma swoje trasy koncertowe, więc prowadzi aktywny tryb życia, więc w tym przypadku nie jest to osoba, która zapuszcza w mieszkaniu korzenie do kanapy.

Malik Montana – Fame MMA

Czy Malik Montana jest powiązany z Fame MMA? Przed dziewiątą edycją Fame MMA, Malik Montana wydał oświadczenie na portalach społecznościowych o tym, że tworzy nowy projekt MMA o nazwie Hype. Problemem tego wszystkiego było to, że jego projekt miał bardzo zbliżoną nazwę do Fame MMA, którym zamierzeniem było stworzenie miejsca, w którym Internetowi celebryci mogli spróbować swoich sił w klatce. W sieci znaleźć można było informacje od Wojtka Goli, współwłaściciela Fame MMA o tym, że nie jest zachwycony zachowanie oraz sposobem w jaki Malik Montana reklamuje swój projekt Hype MMA.

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę