Mariusz Pudzianowski – żona, dzieci, związek, rodzina

Mariusz Pudzianowski, tzw. Pudzian, jest legendą polskiej popkultury. Sportowiec swoim zabawnym, pełnym dystansu podejściem do życia, zjednał sobie spore grono fanów.

Jest on zawodnikiem mieszanych sztuk walki (MMA), rugbystą oraz strongmanem. Pudzian odniósł wiele sukcesów sportowych – jest on aż ośmiokrotnym Mistrzem Polski Strongman, sześciokrotnym Mistrzem Europy Strongman oraz pięciokrotnym Mistrzem Świata Strongman. Poza sportem zajmuje się również aktorstwem, muzyką oraz własną firmą transportową. 

„Czy Pudzian ma dzieci?” i „Czy Pudzian ma żonę?” – to jedne z wielu kwestii, o których fani siłacza chcieliby wiedzieć. Co wiemy o życiu prywatnym Strongmana?

Mariusz Pudzianowski – żona 

Wiele osób zastanawia się, czy Mariusz Pudzianowski ma żonę i dzieci. Zacznijmy od kwestii związków. Niestety, Pudzian nie chwali się w Internecie swoim życiem osobistym. Mimo że na portalach społecznościowych jest on bardzo aktywny, to w żadnym z postów nie odniósł się do tego czy jest on obecnie w jakiejś relacji romantycznej. 

Fani, którzy zastanawiają się nad tym czy Pudzian ma żonę, będą więc niezadowoleni – sportowiec jeszcze nie ujawnił tego szczegółu ze swojego życia. 

Mariusz Pudzianowski ma poczucie humoru, które odznacza się dużym dystansem do siebie. Często wrzuca on na Facebooka memy ze swoim wizerunkiem, które podsyłają mu fani. 

Zdarzyło mu się tam zażartować z tematu partnerki. Pod jednym ze śmiesznych obrazków, napisał, że lubi jak kobieta ma „duże łapy”, bo oznacza to, że jest „robotna”. Oczywiście wypowiedź ta była żartem, nawiązującym do udostępnionego mema, jednak wiele osób oburzył komentarz sportowca. 

Mariusz Pudzianowski – dzieci 

Czy Mariusz Pudzianowski ma dzieci? To czy Pudzian ma dzieci, jest zagadką od wielu lat. Nie dzieli się on żadnymi informacjami dotyczącymi związków czy rodziny. Kwestia potomstwa zostaje więc taką samą zagadką, jak to czy Pudzian ma żonę lub partnerkę.

Wiele osób uważa, że Mariusz Pudzianowski żony ani dzieci nie ma. Jednak czy na pewno? Nie każda osoba publiczna lubi dzielić się wszystkimi szczegółami ze swojego życia z fanami. To, że sportowiec nie pokazuje ich na portalach społecznościowych ani nie mówi o nich w wywiadach, nie oznacza, że nie istnieją. 

Oczywiście, Strongman jest bardzo popularny i ukrywanie tak ważnej części życia, jaką jest rodzina, w teorii byłoby problematyczne – jednak nigdy nie wiadomo jak jest naprawdę. Pytania: „Czy Mariusz Pudzianowski ma dzieci?” i „Czy Pudzian ma żonę” pozostają jak na razie bez odpowiedzi. Z informacji dostępnych w Internecie wynika, że Mariusz Pudzianowski nie ma żony i dzieci, ale nie jest to pewne na 100%.

Mariusz Pudzianowski – związek

Znamy już częściowo odpowiedzi na pytania „Czy Pudzian ma dzieci?” oraz „Czy Mariusz Pudzianowski ma żonę i dzieci?”. Jednak ludzie nie żyją tylko w związkach sformalizowanych. Czy wiemy coś o przeszłych lub obecnych partnerkach sportowca? Na pewno podoba się on wielu kobietom – jest on m.in. Sześciokrotnym Mistrzem Europy Strongman, przez co jego ciało robi wrażenie.

Pudzian nie chwali się swoimi związkami w Internecie. W tamtym roku wrzucił jedynie zdjęcie z kobietą, której twarz zakrył  emotikoną. Wywołało to duże zainteresowanie wśród fanów sportowca. Nie wiemy jednak, kim dla Pudziana jest kobieta ze zdjęcia. Nie ujawnił on jej tożsamości.

Mariusz Pudzianowski – rodzina 

Rodzice sportowca są znani, w przeciwieństwie do jego żony, partnerki lub dzieci. Mama Pudziana ma na imię Maria, a tata Wojciech. Zaszczepił on w Mariuszu miłość do sportu – był sztangistą i trenerem sportów siłowych.

Sportowiec ma również dwóch braci – Krystiana i Dominika. Rodzeństwo Mariusza Pudzianowskiego również związane jest ze światem sportu – obaj uprawiają dyscypliny siłowe. Nie są oni jednak tak popularni jak Pudzian – poza tym, że podzielają rodzinną pasję, niewiele o nich wiemy.

W kwestii rodziny Pudzian wywołał jeden z głośniejszych skandali. Zażartował on z przemocy fizycznej i występowania ADHD u dzieci. Na Pudziana wylała się fala krytyki dotycząca lekceważącego i obraźliwego podejścia do osób cierpiących na to zaburzenie. Wiele osób skrytykowało również podejście sportowca do przemocy fizycznej wobec dzieci – według Pudziana klapsy są normalną rzeczą podczas wychowywania swoich pociech. 

Obecnie, wychowanie dzieci jest przedmiotem wielu rozmów. Istnieje wiele metod wychowania i każdy rodzic powinien wybrać tą, która mu odpowiada. Nie ulega jednak wątpliwości, że kary cielesne są nie do zaakceptowania, co wielu internautów w komentarzach próbowało wytłumaczyć sportowcowi. Post był szeroko komentowany, również przez najpopularniejsze media – wielu fanów zawiodło się na Pudzianie.

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę