Sandbella – opinie. Skąd wysyłka, czas dostawy, adres do zwrotów, co to za sklep

Sandbella – co to za sklep? Sandbella jest kolejnym portalem sprzedażowym na rynku sklepów internetowych. W ofercie ma wiele ubrań i akcesoriów od różnych producentów – działa podobnie do Aliexpress czy Shein.

Wiele osób boi się zamawiać na takich portalach. Poniższy artykuł będzie zbiorem najważniejszych informacji o sklepie Sandbella. Da Ci odpowiedzi na kwestie związane z tym co to za sklep, czy to polska firma, ile idzie paczka, skąd wysyłka i jakie są opinie na forach o Sandbella.

Sandbella – co to za sklep? Polska firma?

Istnieje wiele wątków na internetowych forach zatytułowanych „Sandbella – co to za sklep? Polska firma?”. Lubimy kupować ubrania online, gdyż oszczędza nam to wiele czasu – zakupy stacjonarne wiążą się z dojazdami, chodzeniem po sklepach i przymierzalniach. 

Platformy sprzedażowe działające w Internecie zdobyły pokaźne grono fanów, a zwłaszcza te, które oferują najniższe ceny. Jedną z takich platform jest Sandbella – co to za sklep? Polska firma? 

Sandbella nie jest polską marką. Jest to sklep, który w asortymencie ma rzeczy od różnych producentów. Portal skupia się na żeńskim gronie odbiorców. Nie ma tam klasycznego podziału na zakładki: „dla niej” i „dla niego”. Oferta sklepu skierowana jest do kobiet o różnych rozmiarach – znajdziemy tam ubrania od XXS do 3XL. 

Wiele osób zmylonych czasem przygotowania wysyłki (2 dni), zastanawia się, czy to Polska firma. Jak już wcześniej wspomniano, Sadbella nie jest polskim sklepem.

Konsumenci lubią wiedzieć, skąd wysyłany będzie ich towar, ile idzie paczka, jaki jest adres do zwrotu w razie niezadowolenia z otrzymanego towaru oraz jakie ubrania mają opinie – nic dziwnego, jeśli za coś płacimy, to chcemy znać szczegóły dotyczące działania firmy.

Sandbella – opinie z forum

Jakie opinie na forach internetowych znajdziemy o Sandbella? Tak jak w przypadku każdej dużej platformy sprzedażowej – różne. Są klienci, którzy są zadowoleni z otrzymanego towaru. Niestety, większe grono stanowią ci, którzy mieli jakieś problemy z zamówionymi ubraniami.

Szczególnie czas dostawy opiniowany jest negatywnie. Na oficjalnej stronie Sandbelli w zakładce „Wysyłka” znajdziemy informację, że czas przygotowania towaru zajmuje do 2 dni. Wiele osób nie wczytując się dokładnie w treść regulaminu, myśli, że ich towar dotrze do nich w tym czasie, co prowadzi do nieporozumień. 

Z opinii z forum, w wątkach „Sandbella – ile idzie paczka?” wywnioskować można, że czas oczekiwania jest dość długi – zajmuje on czasem ponad 40 dni. Czas dostawy w opiniach wypada więc najgorzej. O jakości otrzymywanych rzeczy przeczytasz w dalszej części artykułu.

sandbella - opinie na ceneo
Opinie na portalu CENEO

Sandbella sukienki – opinie 

Sandbella sukienki – opinie o tej części garderoby, która jest w asortymencie sklepu, są zróżnicowane. Wiele kobiet w poszukiwaniu kreacji na wesele, komunie czy randkę, postanawia zaoszczędzić czas i pieniądze i zamówić coś na portalach, które oferują ubrania z różnych źródeł w okazyjnych cenach.

Na Sandbella, sukienki opinie mają bardzo skrajne. Znajdziemy głosy, które przemawiają za kupnem wieczorowej kreacji w tym sklepie. 

Większość nabywców odradza jednak zakup sukienek z Sandbella. Jest to głównie spowodowane niezgodnością zamówionego towaru z tym, który został dostarczony – wiele osób otrzymało nie ten model sukienki, który zamówiło.

Konsumenci skarżą się również na bardzo długi czas dostawy – z opinii wynika, że przeważnie wynosi on od 14 do nawet 50 dni. Zwroty w opiniach również wypadają słabo – proces jest bardzo skomplikowany.

Sandbella bluzki – opinie

Ceny na stronie sandbella.com są bardzo atrakcyjne.

Mnogość modeli bluzek na Sanbella może przytłoczyć osoby, które mają problemy z podejmowaniem ostatecznych decyzji o zakupie. Sandbella bluzki – opinie? Z racji tego, że sprzedają tam różni dostawcy, to i opinie są różne. 

Sandbella bluzki – w opiniach przeważnie wypadają podobnie do sukienek, czyli dość słabo. Zresztą, na portalu wiele ubrań opiniowanych jest jako towar słabej jakości – dotyczy to także spodni, spódniczek czy swetrów, które konsumenci chcą najczęściej zwrócić.. W kolejnych częściach artykułu podamy adres do zwrotu i opiszemy kwestię zwrotów – opinii o nich i jak wygląda cały proces.

Sandbella – opinie o czasie dostawy 

Sandbella – opinie o czasie dostawy są w przeważającej części negatywne. Ludzie zmyleni informacjami podanymi w zakładce „Wysyłka” zamawiają ubrania, będąc przekonanym, że towar otrzymają jeszcze w tym tygodniu, w którym został on opłacony. 

Nic bardziej mylnego – Sandbella działa na zasadzie Aliexpress, czyli skupia dostawców z całego świata w jednym miejscu. Wiele ubrań jest wysyłanych do Polski nawet z Chin, przez co ich transport trwa długo.

Istnieje wiele wątków związanych z Sandbellą i opiniach o czasie dostawy. Konsumenci wyrażają w nich swoje niezadowolenie związane z oczekiwaniem na ubrania. Przed dokonaniem zakupy w jakimkolwiek sklepie, warto jest najpierw dokładnie prześwietlić daną firmę – pozwoli to uniknąć nieporozumień związanymi z tym skąd wysyłana będzie zamówiona rzecz i ile potrwa jej dostarczenie. 

Sandbella – zwroty, opinie

Sandbella – zwroty, opinie o procesie, jakie są? Z racji na mnogość sytuacji związanych z niezadowoleniem klientów, zwroty do Sandbelli powinny być normą. Jednak wcale tak nie jest. Z wątków na forach: „Sandbella – zwroty i opinie” wynika, że sklep utrudnia proces odsyłania niechcianych rzeczy. 

Nabywcy piszą, że gra jest niewarta świeczki i lepiej zostawić nietrafioną rzecz niż opłacać zwrot, który często nie wiadomo gdzie odesłać. 

Na stronie podany został adres: [email protected], z którym przed wysłaniem towaru należy koniecznie się skontaktować. Niektórzy konsumenci skarżą się na czas odpowiedzi od Sandbelli, która powinna podać adres wysyłki – trwa on często zbyt długo, a niestety, ubrania należy wysłać w przeciągu 14 dni. Nie tylko ubrania w opiniach wypadają słabo – polityka działania firmy również.

Sandbella – Skąd wysyłka? Czy to polska firma?

Poruszaliśmy już wcześniej wątek „Sandbella – skąd wysyłka? Czy to polska firma?”. Warto jednak jeszcze raz podkreślić odpowiedzi na pytania o Sandbelle – Skąd wysyłka? Czy to polska firma? 

Wysyłka jest zależna od dostawcy, od którego kupujemy dany przedmiot. Internetowe źródła za najczęstszy kraj, z którego dostarczono im paczki, podają Chiny. Siedziby sklepu znajdują się na Cyprze i w Dubaju – nie w Polsce!

Sandbella – kontakt do firmy

Sandbella – kontakt do firmy, jaki jest? Na oficjalnej stronie Sandbelli przeczytać możemy, że sklep zawsze służy pomocą pod adresem [email protected].

Podano tam również informację, że obsługa klienta odbywa się przez 24 h na dobę. Z opinii konsumentów wynika jednak coś innego. Sandbella – kontakt do firmy jest jawny, widnieje na stronie, jednak w praktyce nie jest to tak łatwe.

Sandbella – gdzie adres do zwrotu?

Wiele osób mimo wszystko podejmuje próby zwrotu towaru. Sandbella – gdzie adres do zwrotu? Na samym dole strony znajdziemy zakładkę „Zwrot towaru i reklamacje”. Znajdziemy tam adres mailowy [email protected], na który przed wysyłką powinniśmy napisać. Jednak osoby odpisujące na zapytania kierowane na: [email protected], często nie odpowiadają tak szybko jak byśmy chcieli, przez co czas na odesłanie towaru mija. Jeśli zakupione ubrania na Sandbella nam nie odpowiadają, warto jest nie czekać i od razu wysłać e – mail z reklamacją.

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę