Rafał Zaorski – wiek, Wikipedia, wykształcenie, dzieci, żona, zarobki

Tematy związane z giełdą są dla wielu osób „czarną magią”. Jednak są na świecie jednostki, które odnajdują się w tym jak ryba w wodzie. Właśnie taką postacią jest Rafał Zaorski – znanym trader oraz założyciel fundacji Trading Jam Session (TJS), która edukuje  Polaków w kwestiach finansowych

Co jeszcze wiemy o Rafale Zaorskim? Ile ma lat, jakie jest jego wykształcenie? Czy ma żonę i dzieci? Czy doczekał się już własnego nazwiska w bazie Wikipedii? Odpowiedzi na te i inne pytania o znanym traderze, znajdziesz w poniższym artykule.

Rafał Zaorski – wiek. Ile ma lat? 

Lubimy wiedzieć, ile lat mają bogate osoby, którą Rafał Zaorski z pewnością jest . Znajomość wieku takich ludzi, daje nam ogląd na to, w jakim wieku dany człowiek zdobył swój majątek i ile lat pracy musiał w to włożyć.

Ile ma lat założyciel fundacji TJS? Trader skończy w tym roku 44 lata. Jego wiek jest zaskoczeniem dla wielu osób, gdyż mężczyzna wygląda dość młodo. 

Wiek Rafała Zaorskiego jest potwierdzoną informacją – sam trader w jednym z wywiadów podzielił się nią z prowadzącym. Zostało to szeroko skomentowane przez wiele portali. 

Rafał Zaorski – czego nie znajdziemy na portalu Wikipedia?

Strona o Rafale Zaorskim na Wikipedii jak dotąd nie powstała. Jest to zaskoczeniem dla wielu osób, które szukają tam o nim informacji. Dlaczego? Na Wikipedii znajdziemy nazwiska o wiele mniej popularnych osób. Stronę tę tworzą użytkownicy, którzy mogą tam napisać praktycznie wszystko, dlatego ludzie zainteresowani jego postacią są zdziwieni, że jeszcze nikt nie dodał go do bazy Wikipedii.

Nazwisko tradera zapewne w niedalekiej przyszłości znajdzie się na Wikipedii, gdyż jego postać staje się coraz bardziej znana, również ludziom spoza kręgów związanych z finansami i ekonomią. 

Rafał Zaorski – wykształcenie 

Niestety, w Internecie nie znajdziemy żadnych informacji związanych z wykształceniem Rafała Zaorskiego. Trader jest dość aktywnym użytkownikiem portali społecznościowych. Nie dzieli się on tam jednak szczegółowymi informacjami o sobie – skupia się na inwestowaniu, zarabianiu, giełdzie i edukacji. 

Od czego zaczęła się jego ścieżka zawodowa? Wiele lat temu Rafał Zaorski pracował w serwisie komputerowym oraz projektował strony. Od zawsze czuł potrzebę inwestowania. Obecnie zarabia on duże pieniądze – w jednym z wywiadów na pytanie kim jest, odpowiedział: Żadna tajemnica. Spekulantem bywam, inwestorem i przedsiębiorcą jestem. Wiele osób zarzuca mu, że niepotrzebnie chwali się sumami, które zarabia. Zaorski uważa, że nie jest to kwestią jego ego czy próżności – podawanie konkretnych kwot buduje jego wiarygodność jako tradera. 

Pokazuje on jednak nie tylko dobre momenty – na jednej z transmisji na żywo, trader stracił 2,5 mln zł! Nie uznaje on tego za porażkę. Sytuację skomentował w rozmowie z jednym z dziennikarzy: Straciłem tyle, ile mogłem i chciałem. Nie przeliczam sobie tego na to, co mogę kupić

Rafał Zaorski – żona. Czy ma dziewczynę, żonę?

Temat związków jest kolejną niewiadomą z życia prywatnego Rafała Zaorskiego. Nie wiemy, czy ma on żonę, partnerkę czy partnera.

Wiemy natomiast, że poświęca on sporo czasu Fundacji Trading Jam Session, której jest założycielem. Jej działania mają na celu szerzenie świadomości inwestycyjnej wśród Polaków. Ma to służyć zmniejszeniu liczby oszustw, którymi na co dzień padają setki ludzi. 

Kolejnym celem założyciela jest walka z tzw. szkoleniowcami, którzy dorabiają się na ludzkiej naiwności. Chce on uświadamiać ludzi, że firmy ze znamionami piramidy finansowej nie zapewnią im zysków, tylko straty.

Fundacja oferuje bezpłatną pomoc prawną w zakresie: konfliktów z brokerami, konfliktów z domami maklerskimi, reklamacjami, poślizgami cenowymi, sprawami związanymi z rynkiem forex / giełdowym / kryptowalutowym. 

Trading Jam Session ma swój kanał na Youtube. Publikuje na nim wiele ciekawych, pełnych wiedzy materiałów. Jednym z popularniejszych filmów jest wykład dotyczący pułapek psychologicznych w tradingu – prowadzony przez Rafała Zaorskiego. 

Znajdziemy tam również nagrania ze spotkań traderów z fundacji, eksperymenty traderskie, pojedynki traderów, nagrania z radia, naukowe filmy o rynku czy dawkę humorystycznych treści. Kanał jest stale rozwijany, dzięki czemu jego popularność rośnie. 

Rafał Zaorski – dzieci, czy je ma? 

Rafał Zaorski bardzo pilnuje swojej prywatności. Nie wiemy, czy trader ma dzieci. Nigdy nie porusza tematów związanych z relacjami i rodzicielstwem. Wiele osób nie dzieli się życiem swoich dzieci na portalach społecznościowych, dlatego ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy Rafał Zaorski ma dzieci.

Źródło zdjęcia: Kanał Sportowy na YouTube

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę