Media Expert – opinie i recenzja

Media Expert  zyskuje opinie dynamicznej, rozwijającej się sieć elektromarketów, obecna jest na polskim rynku od ponad 15 lat.Oferta Media Expert uaktualniana jest o najnowsze trendy. Sieć elektro marketów zajmuje się między innymi sprzedażą telewizorów smart, laptopów, tabletów, smartfonów, sprzętu fotograficznego, RTV i AGD, a w wybranych sklepach również można znaleźć rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny oraz sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Aktualnie Media Expert posiada opinie najtańszej sieci elektro marketów i jest liderem na rynku lokalnym, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach.

Media Expert –opinie i bezpieczne zakupy

Media Expert przywiązuje szczególną uwagę do bezpieczeństwa podczas zakupów i transakcji. Partnerami strategicznymi sieci w kontekście usług ratalnych są renomowane i sprawdzone instytucje finansowe, takie jak Credit Agricole Bank Polska S.A. i Santander Consumer Bank S.A przez co sieć zyskuje opinie bezpiecznej marki. W Media Expert klienci mają również możliwość przedłużenia gwarancji , zapewniająca bezpieczeństwo i wygodę oraz bogaty pakiet usług instalacji i konfiguracji sprzętu począwszy od zmywarek, kuchenek, pralek poprzez telewizory i kina domowe po laptopy i komputery stacjonarne.

Media Expert – konkurs  zostaw opinie i zyskaj

Aktualnie Media Expert nagradza swoich klientów za to, że zostawią opinie o produkcie. Zadanie konkursowe polega na ocenieniu i wyrażeniu opinii na temat produktu promocyjnego zakupionego za pośrednictwem sklepu internetowego. W tym celu uczestnik powinien wypełnić formularz dedykowany do wystawiania opinie, który jest dostępny przy danym produkcie promocyjnym w sklepie internetowym.

Regulamin promocji jest prosty, aby zgłosić swój udział w konkursie i zyskać nagrodę uczestnik zobowiązany jest spełnić łącznie następujące warunki:

  • zakupić w sklepie produkt który jest objęty promocją,
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej Media Expert podając niezbędne dane osobowe oraz numer dowodu zakupu,
  • podać własną opinie odnośnie zakupionego produktu w sklepie internetowym Media Expert,
  • wyrazić zgodę na przesyłanie komunikatów marketingowych drogą elektroniczną (email) oraz drogą telefoniczną przez Media Expert,
  • złożyć oświadczenie niezbędne do zgłoszenia udziału w konkursie i kliknąć odpowiedni przycisk potwierdzający przesłanie poprzez formularz zgłoszeniowy na serwer.

Do wygrania w konkursie są karty prezentowe zasilone określoną kwotą i przeznaczona do wykorzystania w sieci sklepów Media Expert.

Media Expert walczy z koronawirusem

Wiosną sieć Media Expert aktywnie zaangażowała się w pomoc polskiej służbie zdrowia przez co zyskała pozytywne opinie w oczach konsumentów. Sieć Media Expert wyposażyła wówczas w sprzęt AGD oraz środki piorące ponad 100 szpitalnych oddziałów ratunkowych, także w szpitalach jednoimiennych w Polsce. Przekazano również 1000 powerbanków dla ratowników medycznych którzy byli zaangażowani w walce z Pandemią. Fundacja Media Expert sfinansowała w ostatnich miesiącach zakup sztucznej nerki dla szpitala w Złotowie.  

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę