Mobrog – opinie o firmie oraz wyjaśniamy płatne ankiety, czy warto?

Mobrog to jeden z większych oraz międzynarodowych serwisów ankietowych, który udostępnia Polską wersję językową. Firma ta należy do niemieckiej korporacji Splendid Research Gmbh, która specjalizuje i zajmuje się przeprowadzaniem szczegółowych badań rynku na całym świecie. Mobrog to serwis ankietowy, któremu warto się przyjrzeć, chociaż rejestracja jest dostępna tylko dla osób pełnoletnich. W poniższym wpisie omówimy sobie jakie Mobrog opinie posiada, co oferuje, i co znajduje się na Mobrog forum.

Mobrog opinie

Na samym wstępie, tak jak w przypadku innych serwisów ankietowych, należy się zarejestrować. Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy serwis Mobrog posiada Polską wersję językową, oczywiście znaleźć można na niej kilka błędów językowych. Mimo to waga tych błędów nie kuje w oczy, więc bez względu na to można bez problemu zrozumieć tekst, więc rejestracja oraz poruszanie się po serwisie nie będzie czymś trudnym.  Konto w Mobrog zakłada się przy pomocy prostego formularza internetowego, w którym należy podać standardowe dane czyli adres e-mail, login, hasło, datę urodzenia, płeć itd. Mobrog opinie pozytywne zyskuje dzięki temu, że po rejestracji można od razu przejść do wypełnienia kwestionariusza, który umożliwia lepsze dopasowanie przesyłanych ankiet.

Mobrog całkiem dobre opinie zyskuje dzięki spełnieniom poniższych kryteriów, które mogą przekonać do rejestracji na tym portalu:

 • Pierwszym czynnikiem, który umożliwia rejestrację w serwisie jest to, że należy mieć ukończone 18 lat.  Jest to wyłączny warunek przystąpienia do serwisu ankietowego.
 • Sam serwis jest intuicyjny a poruszanie się po nim jest proste.
 • Za jednorazową ankietę otrzymuje się od 2-10 złotych.
 • Przed przystąpieniem do wykonania płatnej ankiety na Mobrog, otrzymuje się szczegółową informację ile czas należy poświecić na wypełnienie takiej ankiety.
 • Dodatkowo Mobrog oferuje inne formy zarabiania, i są to m.in. sondaże telefoniczne przy użyciu tekstu, testowanie produktów spożywczych takich jak wino oraz żywność.
 • Program partnerski, możliwość otrzymania nagrody za polecenie serwisu znajomym.
 • Zlecać wypłaty można 2 razy dziennie. Jednak aby to zlecenie zrealizować należy uzbierać na koncie 20zł.  Mobrog zyskuje również dobre opinie dzięki temu, że za uzbieranie punktów można je wymienić na posadzenie drzewa, jest to całkiem ciekawa inicjatywa.  Dzięki aplikacji TreeTracker jest również możliwość obserwacji drzewa, które się posadziło, i można monitorować postęp w jego rośnięciu.

Mobrog forum

Mobrog jest również w posiadaniu własnej aplikacji mobilnej, która jest dostępna na IOS oraz na Androida.  Dzięki takiej aplikacji istnieje możliwość uzupełnienia płatnej ankiety, w każdym miejscu oczywiście jeżeli urządzenie ma dostęp do Internetu. Poza płatnymi ankietami, serwis posiada Mobrog forum, w którym można otrzymać również zaproszenia:

 • Do różnych grup dyskusyjnych.
 • Testować różne produkty w domu.
 • Przeprowadzać rozmaite badania poprzez wykorzystanie kamery Internetowej.
 • Prowadzić dzienniczek
 • Jest również możliwość testowania produktów spożywczych.
 • Przeprowadzać sondaże telefoniczne.

Oczywiście otrzymujemy swobodny dostęp do wyżej wymienionych opcji, i sami wybieramy gdzie chcemy dołączyć. Nie jest to przymusowe, i nie ma żadnego obowiązku zaznaczania czegokolwiek, więc można pozostać tylko i wyłącznie przy uzupełnianiu płatnych ankiet, dzięki temu Mobrog cieszy się dobrą opinią. Oczywiście w Internecie znajdą się również negatywne opinie odnośnie Mobrog,  w tym przypadku najlepiej samemu się przekonać i zdecydować czy warto uczestniczyć w tym.

Przechodząc dalej ilość otrzymywanych ankiet jest zależna od tego jakie jest w danej chwili zapotrzebowanie, i od wypełnionego przy rejestracji kwestionariusza. Mobrog opinie dobre zyskuje głównie dzięki niskiemu progowi wypłaty środków oraz przez to, że ma dostęp do jednego z najpopularniejszych portfeli Internetowych jakim jest PayPal. Oczywiście są też pewne minusy w serwisie Mobrog czyli to, że zdarzają się sytuacje gdzie mamy sporą ilość ankiet, które zostają odrzucone. Wprawdzie otrzymuje się losy na loterie, jednak jest bardzo dużo w trakcie każdego losowanie, że szansa na jakąkolwiek wygraną są w rzeczywistości niskie.

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę