Facetem Być

moda męska, blog męski i męskie sprawy – rzeczowe porady dla mężczyzn i blog

Moneyo – opinie i rzeczywistość wypełniania ankiety w Internecie

Internet jest bardzo obszernym miejscem, w którym znaleźć można i przeczytać różne opinie, które odnoszą się do zarabiania poprzez wypełnianie ankiet. Jest wiele osób, którzy chwalą sobie wypełnianie płatnych ankiet, i opisują tą czynność jako łatwe i szybkie miejsce do zarabiania pieniędzy, a z kolei inni mają odmienne zdanie i mówią, że nie da się nic zarobić na tym. W poniższym wpisie porozmawiamy i przedstawimy Moneyo opinie, i omówimy czy warto wypełniać Moneyo ankiety.

Moneyo opinie

Najpierw zacznijmy od tego czym tak naprawdę jest Moneyo a następnie sprawdzimy opinie. Moneyo to serwis internetowy, który oferuje możliwość pozyskania pieniędzy poprzez wypełnianie ankiet. Ciekawostką jest fakt, że serwis Moneyo działa w kooperacji z firmą CINT, zaś ta jest międzynarodowym liderem w branży badawczej. Dzięki tej kooperacji Moneyo ma dobre opinie ze względu na wypłacalność.  Firma CINT umożliwia większym korporacjom wykonywanie badań na rynku poprzez zlecanie płatnych ankiet zainteresowanym osobom.

Do tej pory w serwisie Moneyo zarejestrowało się ponad 3 miliony użytkowników. Pozytywną opinią jest to, że serwis ten ma Polską wersję językową. Sam proces rejestracji jest bardzo prosty i szybki. Po założeniu konta od razu istnieje możliwość wypełniania ankiet. W serwisie znajdują się również takie ankiety, za które można dostać nawet 10 złotych. Po zgromadzeniu odpowiedniej kwoty na koncie można saldo wypłacić na różne sposoby. Pierwszą forma są Vouchery do dość znanych sklepów (Media Markt, Ikea, Decathlon). Druga opcja to wypłata na konto PayPal, minimum jakie musisz uzbierać to 40 złotych, i dlatego Moneyo opinie są pozytywne.

Moneyo ankiety

Oczywiście naszym zdaniem zarabiać na płatnych ankietach może tak naprawdę każdy, kto ma na to ochotę oraz wolny czas, dostęp do Internetu oraz stoicki spokój. Przy takiej czynności nie trzeba przechodzić przez czasochłonne szkolenia ani pozyskiwać specjalistycznej wiedzy informatycznej. Z takich paneli korzysta wiele milionów osób na świecie , i tak jest w przypadku Moneyo ankiety.  Zdecydowana większość osób w Internecie spędza czas tak naprawdę bezużytecznie. Piszą jakieś zbędne komentarze na Facebooku albo wdają się w jakieś bezsensowne dyskusje oraz przepychanki polityczne. Spędzają wiele czasu grając w gry komputerowe, czy oglądając filmiki na Youtube. A w rzeczywistości można takich czas poświęcić na wypełnianie płatnych Moneyo ankiety i w ten sposób zarabiać w Internecie.

Chociaż takie serwisy ankietowe płacą za wypełnianie ankiet, to wiadomo, że nie należą one do najlepszych form zarabiania szybkich i łatwych pieniędzy. Pamiętaj, że należy to traktować tylko i wyłącznie jako dodatkowa forma w rzeczywistości niewielkiego przychodu, które możesz wypełnić przy okazji. Za takie jednorazowe wypełnienie ankiety można zarobić około kilka złotych. Jeżeli chcesz przyspieszyć zarabianie, można dodatkowo uczestniczyć w kilku panelach jednocześnie w tym Moneyo ankiety a nawet korzystać z aktywnych programów partnerskich.

Zdarzają się również sytuacje w Internecie, gdzie znajdziesz Moneyo opinie o tym, że takie wypełnianie jest do niczego i dodatkowo zachęcają, do zarabiania pieniędzy poprzez korzystanie z innych programów m.in. partnerskich, programach typu AdSense, w programy „inwestycyjne”, MLM, lokowania pieniędzy na giełdzie czy na kryptowalutach. Oczywiście Moneyo ankiety nie są złe, ale po części jest w tym trochę prawdy, ponieważ w takich programach jest potencjał na o wiele większy zarobek. Z kolei nie jest to takie proste  z tego względu, że takie programy cechują się tym, że są o wiele bardziej złożone i skomplikowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.