Smilesonic EX, UP czy GO – którą szczoteczkę soniczną Smilesonic wybrać?

Smilesonic to popularna marka szczoteczek sonicznych wysokiej jakości, które zapewniają kompleksową ochronę zębów i dziąseł. W swojej ofercie posiada trzy urządzenia przeznaczone dla dorosłych: Smilesonic EX, Smilesonic UP i Smilesonic GO. Przeczytaj nasz artykuł, w którym opisaliśmy poszczególne modele, a być może dzięki temu zdecydujesz, którą szczoteczkę soniczną Smilesonic wybrać.

W ofercie marki Smilesonic znajdziemy 3 modele szczoteczek sonicznych przeznaczonych dla dorosłych. Każda z nich bazuje na tej samej technologii i oferuje końcówki, które pasują do każdego modelu producenta.

Smilesonic EX

Smilesonic EX to szczoteczka soniczna, która posiada pięć trybów pracy: Clean, White, Sensitive, Polish i Gum Care. Największa prędkość, z jaką się porusza, to 96 000 ruchów na minutę. Ponadto urządzenie wyposażone jest w wydajną baterię oraz przydatne timery, które odmierzają właściwy czas szczotkowania zębów. W zestawie ze szczoteczką soniczną znajdują się aż cztery różne końcówki wymienne: do codziennej pielęgnacji zębów, do wybielania, do delikatnego oczyszczania, a także do pielęgnacji zębów z aparatem ortodontycznym, mostami czy koronami. Z kolei etui podróżne umożliwia bezpieczne przechowywanie szczoteczki. Model Smilesonic EX wyróżnia się również eleganckim i nowoczesnym designem. Kosztuje 349 złotych, a do wyboru mamy jeden z sześciu wariantów kolorystycznych. Chcesz zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat opisywanej szczoteczki sonicznej Smilesonic? Odwiedź tę stronę: https://smilesonic.com/pl/kategoria-produktu/szczoteczki-soniczne/

Smilesonic UP

Smilesonic UP to najbardziej zaawansowane technologicznie i zarazem najdroższe urządzenie spod szyldu marki Smilesonic. Oferuje trzy tryby pracy (Clean, White, Sensitive) oraz trzy zakresy ruchów główki czyszczącej (mały, normalny, wysoki). Oznacza to, że szczoteczka proponuje aż dziewięć różnych kombinacji mycia zębów! W zestawie z nią obecnych jest pięć końcówek wymiennych (dwie końcówki wybielające oraz po jednej końcówce standardowej, delikatnej i ortodontycznej), a także solidnie wykonane etui podróżne, które pozwala na bezpieczne przechowywanie urządzenia w podróży.

Oprócz tego szczoteczka soniczna Smilesonic UP posiada wydajną baterię, która pozwala nawet na dwa miesiące pracy bez konieczności ładowania. Istotna jest też obecność timerów. Pierwszy z nich informuje o upływie dwóch minut, niezbędnych do dokładnego wyczyszczenia zębów, a drugi co pół minuty przypomina o konieczności zmiany szczotkowanej strefy uzębienia. Wybierając ten model, musisz liczyć się z wydatkiem rzędu 479 złotych. Możesz wybrać spośród dwóch kolorów produktu: różowego lub białego.

Smilesonic GO

Szczoteczka soniczna Smilesonic GO zapewnia codzienną ochronę jamy ustnej przed bakteriami. Wyposażona jest w trzy tryby pracy. Tryb Clean przeznaczony jest do standardowego czyszczenia jamy ustnej, tryb White pozwala na pozbycie się przebarwień powierzchniowych, a tryb Sensitive polecany jest osobom z nadwrażliwościami lub początkującym użytkownikom tego typu przyrządów. Urządzenie pracuje z prędkością od 62 000 do 96 000 ruchów sonicznych na minutę. Posiada dwa czasomierze, które dbają to, abyśmy szczotkowali zęby odpowiednio długo, a także wytrzymałą baterię, która pozwala na pracę nawet przez dwa miesiące bez konieczności ładowania. Szczoteczka soniczna Smilesonic GO jest kompatybilna z końcówkami DailyCare, ShinyWhite, SensiTouch i OrthoClean, choć w zestawie obecne są tylko te przeznaczone do codziennej pielęgnacji zębów i dziąseł. Zapłacisz za nią 259 złotych. Dostępna jest w kolorze białym lub czarnym.

Którą szczoteczkę soniczną Smilesonic wybrać?

To, którą szczoteczką soniczną Smilesonic warto wybrać, jest oczywiście uzależnione od kilku czynników, m.in. od zasobności naszego portfela, naszego doświadczenia związanego z użytkowaniem tego typu przyrządów, a także od naszych indywidualnych potrzeb dotyczących stanu zdrowia jamy ustnej. Należy pamiętać, że każda szczoteczka soniczna marki Smilesonic zapewnia kompleksową higienę Twoich zębów i dziąseł.

Artykuł gościnny.

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę