Autohero – opinie Klientów. Sprawdzamy forum, wykop

Autohero to sklep internetowy z używanymi samochodami. Jeśli nudzi Cię przeglądanie ogłoszeń i nie masz czasu jeździć po komisach oglądać samochodów, możesz zlecić zakup Autohero. 

Czy warto korzystać z ich oferty? Jakie są opinie klientów (opinie forum i opinie Wykop), którzy kupili używane auto w Autohero? Sprawdź poniżej. 

Autohero – opinie

Opinie w serwisach dla klientów w przeważającej części są pozytywne. Klienci chwalą przede wszystkim:

  • obsługę (świetny kontakt, jakość, profesjonalizm),
  • szybkość działania,
  • transparentność – każda wada samochodu (np. zarysowania) opisana jest w ogłoszeniu, klient nie musi widzieć auta osobiście, by wszystko o nim wiedzieć, bo dostaje raporty z autoryzowanych serwisów. 

Firma sprzedaje wiele aut i jest bardzo popularna na polskim rynku. Tym samym nie ma szans, by nie pojawiły się negatywne opinie na jej temat. W przypadku Autohero niektórzy klienci zrezygnowali z zakupionego auta, bo nie spełniło ich oczekiwań – jego stan był odmienny niż oczekiwali po rozmowach ze sprzedawcami. 

Zobacz: Ile zarabia egzaminator WORD i jak nim zostać?

Co istotne, każdy klient ma prawo zwrotu auta. Może nim przejechać 500 km i zwrócić go w ciągu 21 dni od daty zakupu. To czas, w którym można poznać auto, sprawdzić jak zachowuje się na drodze, czy rzeczywiście jego stan techniczny jest bez zarzutu. Czy warto to robić? Oczywiście – sprzedawcy Autohero podkreślają, że klient powinien na samym początku sprawdzić, czy wszystko z samochodem w porządku. Termin trzech tygodni i limit aż 500 km wydają się być wystarczające. 

Jedna z bardziej rozbudowanych opinii na wizytówce Google

Autohero – opinie klientów, co mówią?

Opinie klientów w większości są pozytywne. Znaleźli auto, na którym im zależało, za pieniądze, które chcieli na nie wydać bez wychodzenia z domu. Ci, którzy jeżdżą upragnionym autem, na pytanie: czy warto, odpowiadają twierdząco. Każdy kupujący (o czym też mówią opinie klientów) po złożeniu zamówienia ma przydzielonego opiekuna. To pracownik, który zajmuje się zamówieniem od początku aż do jego finalizacji. Za jego pośrednictwem może dopytywać, co dzieje się z autem albo zmienić złożone zamówienie i wybrać inny model. 

Natomiast nie ma co się oszukiwać, większość opinii jest pozytywna

Autohero – opinie – ciąg dalszy, tym razem na forum

W poszukiwaniu informacji na temat Autohero sięgamy też po opinie forum. Na tych motoryzacyjnych pojawiają się wątki związane z Autohero i tu zdania kupujących są podzielone. Jedni chwalą bogate wyposażenie aut Autohero sprowadzanych z Zachodu. Inni uważają, że problemem jest to, że samochód przyjeżdża na lawecie. W praktyce oznacza to, że nie można nim jeździć do czasu rejestracji, a na to czasem czeka się ponad tydzień. Przez tego rodzaju sytuacje niektórzy kupujący poczuli się oszukani przez Autohero. Zdaje się, że jedyne o czym można w tej sytuacji mówić, to niedopowiedzenia.  

Jeśli szukasz samochodu przez pośrednika online i chcesz poznać opinie forum może być doskonałym miejscem, na którym możesz anonimowo spytać o to, co Cię interesuje. Takie źródło informacji nie zawsze będzie wiarygodne, ale jeśli pewne opinie będą się powtarzać, możesz zakładać, że są prawdziwe. 

Autohero – oszukani przez Autohero. O co w tym wszystkim chodzi?

Sprawdzając firmę Autohero, siłą rzeczy trafiliśmy na niepochlebne opinie. W ślad za nimi próbowaliśmy znaleźć ludzi, którzy są oszukani przez Autohero. Poza tym, że niektórzy są niezadowoleni z tego, jak zostali obsłużeni albo zwracali auto, bo coś było z nim nie tak, nie ma żadnych informacji na temat tego, że niektórzy klienci zostali oszukani przez Autohero. 

Autohero – czy warto? Opinie od wykop

Kiedy piszemy recenzję, w której ważne są opinie użytkowników, czy klientów, szukamy wypowiedzi użytkowników serwisów społecznościowych. Opinie Wykop nie raz spowodowały, że finalnie nasz tekst miał pozytywny lub negatywny wydźwięk. Nie inaczej jest tym razem, opinie Wykop o Autohero okazały się pomocne. 

Użytkownicy serwisu podpowiadają, jak zarejestrować auto, by unikać formalności przy ewentyualnym zwrocie. Ważne, by wystąpić o rejestrację tymczasową i wykupić tymczasowe OC. O wiele trudniej zwrócić auto, jeśli zarejestrowało się je od razu na stałe. To chyba najważniejsza rzecz, której można się dowiedzieć, czytając opinie Wykop. Jak widać, opinie forum Wykop bywają przydatne. 

Mamy nadzieję, że opinie klientów, które przytaczamy pomogą Ci odpowiedzieć na pytanie: czy warto współpracować z Autohero. Każdy, kto śledzi opinie forum użytkowników serwisów społecznościowych wie, że zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony klient. Ci, którzy są zdania, że zostali oszukani przez Autohero, dość głośno wypowiadają swoje opinie. 

Finalnie to Twoje pieniądze i Twoja decyzja. Firmy typu Autohero od wielu lat funkcjonują w innych krajach i nie narzekają na brak klientów. W Polsce takie usługi ciągle stanowią nowość, choć można przypuszczać, że z uwagi na wygodę, wielu klientów powierzy pośrednikom zakup auta. 

Jeśli nie masz czasu ani ochoty śledzić ogłoszeń, możesz to zlecić doradcom z Autohero. Ich rolą będzie znalezienie auta, które chcesz kupić. Zresztą baza aut dostępna na stronie pośrednika jest całkiem bogata. Bardzo możliwe, że wśród nich znajdziesz auto, którego potrzebujesz. 

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę