Dominik Abus – wiek, Wikipedia, skąd pochodzi, gdzie mieszka? Firma, narodowość

Znany z programu “Googlebox. Przed telewizorem” Dominik Abus należy do tego szczególnego rodzaju ludzi, którzy są na tyle popularni, że potrafimy rozpoznać ich twarz, ale nie wystarczająco popularni, by skojarzyć ją z konkretnym nazwiskiem. Tak jest w tym przypadku. Kim zatem  jest “łysy z Googleboxa”, skąd pochodzi, jakiej jest narodowości i czym się zajmuje? Sprawdzamy. 

Dominik Abus – firma. Czym się zajmuje? 

Uczestnik popularnego programu telewizyjnego lubi dzielić się szczegółami ze swojego życia prywatnego, zwłaszcza za sprawą zdjęć umieszczanych na portalach społecznościowych. Częste pozowanie przy pięknych, sportowych samochodach oraz atrakcyjnej partnerce może sugerować, że Dominik Abus nie brudzi sobie rąk przyziemną pracą. Jak to zazwyczaj bywa w takich sytuacjach – pozory mylą. 

Czym zatem zajmuje się komentator telewizyjnej ramówki? “Celebryta” jest właścicielem firmy budowlanej, która trudni się układaniem kostki brukowej i granitowej. Słowo przyziemne pasuje tu jak ulał.  

Dominik Abus stawie bardzo mocno na swoją rodzinę

Można zatem zaryzykować tezę, że Abus jest, jak mawiają Jankesi, self made manem, czyli całkowitym zaprzeczeniem współczesnego obrazu influencera, który zbija majątek na własnej rozpoznawalności. Dominik założył firmę, zarabia na życie ciężką pracą, jest ojcem swojego sukcesu. Mało tego – daje ludziom pracę i wielokrotnie podkreślał, że nigdy nie porzuciłby prowadzenia firmy. 

Jak nazywa się firma Dominika? Sam zainteresowany nigdy nie wypowiedział się na ten temat, ale w Głownie w województwie łódzkim funkcjonuje przedsiębiorstwo o nazwie Abus, które zajmuje się, a jakże, układaniem kostki brukowej. Ma świetne opinie od wielu klientów i jest chętnie oraz często polecane. Najprawdopodobniej to jest właśnie firma zarządzana słusznych rozmiarów ręką Dominika Abusa. Nie można tego jednak traktować w kategoriach 100% pewności. 

Z całą pewnością można za to napisać, czym Dominik Abus się nie zajmuje. Nie jest kulturystą, strongmanem, nie jest też trenerem personalnym. Muskularna sylwetka i częste towarzystwo innych kulturystów, w tym współkomentującego na kanale Googlebox, Krzysztofa Radzikowskiego, sprawiają, że Dominik Abus bywa mylnie brany za profesjonalnego zawodnika sportów siłowych. 

Dominik Abus – wiek, wzrost, waga 

Skoro już przy sylwetce Dominika jesteśmy, to warto zaznaczyć, że… wiemy o niej naprawdę niewiele. Nieznany jest nam ani jego wzrost, ani waga. Na pewno nie należy on do ułomków, co łatwo stwierdzić, oglądając filmy nagrywane przez Abusa wespół ze strongmanami. Podczas gdy przeciętnie zbudowany mężczyzna wyglądałby przy tych monstrualnie opakowanych masą mięśniową gościach niczym Maluch przy czołgu, tak Abus prezentuje się po prostu jak ich kolega po fachu. Już na pierwszy rzut oka widać, że sam nie stroni od machania sztangą. Chwali się!

Nie znamy też wieku znanego z ciętego poczucia humoru Dominika. Fakt, że na ekranie “Googlebox” występuje już od piętnastu sezonów, że od kilkunastu lat prowadzi swoją firmę, sugeruje, że jest już po czterdziestce, ale nigdzie nie znajdziemy potwierdzenia tej informacji. 

Jedno z udostępnionych przez Dominika zdjęć z 1999 roku sugeruje, że miał on wówczas 20 lat, co po szybkiej kalkulacji dałoby wynik 43 lat. Nie są to jednak oficjalne dane. 

Trudno też coś wyczytać z jego fryzury, zaś regularny trening i towarzystwo pięknej kobiety, a taką z pewnością jest jego partnerka – Iga Muszakowska – potrafią odmłodzić każdego mężczyznę. Niech jego wiek pozostanie zatem tajemnicą. Tak samo jak wzrost i waga. 

Dominik Abus i jego samochód

Dominik Abus – wykształcenie 

Także wykształcenie Dominika Abusa, a właściwie Dominika Abou-Khadry, bo tak formalnie nazywa się lubiany komentator z programu “Googlebox”, nie jest znane. Nie wiemy, czy od samego początku planował założenie firmy brukarskiej, czy po prostu tak potoczyły się koleje jego losu. 

Na pewno jest osobą bardzo przedsiębiorczą, dobrze radzi sobie z zarządzaniem ludźmi (o czym świadczy dobrze prosperująca firma), a kamera telewizyjna wyraźnie go lubi. To jednak jego wrodzone cechy, nie nabyte wykształcenie. 

Dominik znany jest również ze swojego ciętego języka i swawolnego podejścia do żartów. Na szczęście program, w którym bryluje, emitowany jest dość późno, zatem wszyscy rodzice mogą spać spokojnie – istnieje małe prawdopodobieństwo, że Wasze pociechy będą miały okazję wysłuchać dowcipnych i wąsatych komentarzy Abusa.  

Dominik Abus – pochodzenie. Gdzie mieszka, skąd pochodzi Dominik Abou-Khadra

Prawdziwe nazwisko Dominika Abusa brzmi Abou-Khadra, co jasno sugeruje, że jego korzeni szukać można w krajach Bliskiego Wschodu, w Egipcie. Czy to właśnie stamtąd pochodzi influencer? Czy to tam poznali się jego rodzice?Niekoniecznie. 

Na jednym ze zdjęć opublikowanych na portalach społecznościowych Dominik pokazał światu swoją mamę, która, najprawdopodobniej – słowo klucz, jest Polką. Co ciekawe, po wrzuceniu zdjęcia z mamą większość internautów gratulowała jej doskonałej formy, sugerując, że wygląda jak jego… siostra. Cóż, bardzo miłe komentarze, choć tak się akurat składa, że Abus nie ma żadnej siostry. 

Pomijając jednak temat nieistniejącej siostry i doskonale wyglądającej rodzicielki, można śmiało założyć, że to ojciec Dominika jest odpowiedzialny za egzotycznie brzmiące nazwisko i gorący temperament celebryty. Wszystko to jednak zaledwie poszlaki i domysły. Nie mamy nawet strzępa informacji o narodowości żadnego członka jego rodziny. W tym ojca.  

Nie wiemy zatem, skąd pochodzi charyzmatyczny i obdarzony dużym poczuciem humoru Abou-Khadra, ale możemy rzucić nieco światła na to, gdzie mieszka. Najprawdopodobniej wraz z partnerką – Igą Muszakowską – oraz trójką dzieci zamieszkuje w miejscowości Głowno w województwie łódzkim. To właśnie tam prężnia działa firma o nazwie Abus, o której wspominaliśmy już w wcześniejszym fragmencie artykułu. 

Skoro już o jego rodzinie mowa, warto zaznaczyć, że Dominik jest biologicznym ojcem trzyletniego syna oraz oraz przyrodnim ojcem bliźniaków, które są dziećmi Igi Muszakowskiej z poprzedniego związku. Abus zawsze jednak dobitnie podkreśla, że to on jest “prawdziwym ojcem” całej trójki. 

Szczęśliwi rodzice nie wykluczają scenariusza, w którym skład rodziny się powiększa, a chłopcy będą mogli cieszyć się z obecności siostry. 

Dominik Abus – życiorys, Wikipedia 

Wikipedia powstała w 2001 roku i od tamtego czasu zdążyła rozrosnąć się do rozmiarów największej otwartej internetowej encyklopedii w historii. W ramach Wikipedii funkcjonuje równolegle 300 niezależnych wersji językowych, na których znajdziemy setki milionów definicji regularnie aktualizowanych przez tysiące wolontariuszy. 

Sama polska Wiki ma ponad 1,5 miliona haseł! Niestety żadne z nich nie odnosi się do Dominika Abusa aka Abou-Khadry. Żadne nie wyjaśnia, jakiej jest narodowości, skąd pochodzi, kim jest jego ojciec, gdzie on sam mieszka, jaki jest jego wzrost, waga i wiek. Nawet słówkiem nie wspomina się tam o jego życiorysie i latach wczesnej młodości. 

Wielka szkoda, bo Dominik jest barwną postacią z dużym poczuciem humoru. Zapewne wiele ciekawych historii kryje się za jego szelmowskim uśmiechem, pozytywnym podejściem do życia i zawadiackim spojrzeniem. Z drugiej jednak strony każdy ma prawo do prywatności i należy uszanować jego decyzję o nieudostępnianiu takich informacji.

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę