DZIKI TRENER – OPINIE, DIETA, WIEK, WZROST, PARTNERKA. MICHAŁ BODZIOCH W AKCJI

Opinii o planie treningowym Dzikiego Trenera może w sieci znaleźć wystarczająco dużo, by móc podjąć decyzję czy chce się z nim współpracować czy nie. Jak to zawsze bywa w życiu, znaleźć można zarówno pozytywne jaki i negatywne opinie o planie treningowym Dzikiego Trenera. Dla zainteresowanych, tych pierwszych jest więcej. Osoby, które skorzystały z jego porad, planów treningowych i dietetycznych podkreślają, że są zadowolone ze współpracy z trenerem. Oczywiście wśród opinii na temat planów treningowych Dzikiego Trenera znajdują się i takie podważające jego kompetencje i twierdzące, że nie do końca wiadomo jakim tak naprawdę trenerem jest Dziki Trener, gdyż rozpoznawalność jego postaci opiera się głównie na aktorstwie i śmiesznych filmikach zamieszczanych na fb. Takie osoby twierdzą, że ciężko wystawić opinię o planie treningowym Dzikiego Trenera ponieważ na stronie internetowej próżno szukać przykładów pozytywnych metamorfoz przeprowadzonych dzięki Dzikiemu Trenerowi. Trudno też znaleźć tam konkretne dane dotyczące tego jakie doświadczenie posiada i jakimi ukończonymi szkoleniami czy kursami Dziki Trener może się pochwalić. 

DZIKI TRENER – OPINIE Z FORUM

Opinie z forum o Dzikim Trenerze pokrywają się z tymi, o których pisaliśmy wyżej. Dziki Trener z pewnością jest w środowisku mężczyzn trenujących i pracujących nad zmianą swojego wizerunku postacią znaną i często omawianą na forach internetowych. Stąd tych opinii z różnych forów na temat Dzikiego Trenera znajdziemy sporo. Jedną z częściej powtarzających się jest ta sugerująca, że przy takiej liczbie klientów, których hipotetycznie Dziki Trener posiada, trudno o indywidualne podejście do klienta i skupienie się trenera na danej osobie i jej osiągnięciach. W opiniach z forum czytamy, że to raczej mało realne a za dobrą ceną planów treningowych najprawdopodobniej stoi to, że są one tworzone nie dla każdego klienta indywidualnie. Opinie na forach o Dzikim Trenerze są raczej zgodne i sugerują, że czasami lepiej poszukać najpierw jakiegoś trenera, z którym można współpracować „face-to-face” zanim sięgnie się po rady Dzikiego Trenera, z którym nie ma możliwości współpracy w taki właśnie sposób. 

DZIKI TRENER – DIETA. OPINIA O DIECIE

Dziki Trener, który twierdzi, że z wykształcenia jest dietetykiem, swoim klientom oprócz planów treningowych oferuje również stworzenie dopasowanej do ćwiczeń diety. W jego opinii dieta i plan treningowy są podstawą sukcesu. Okresowo, w promocji rozpisanie miesięcznej diety przez Dzikiego Trenera, kontakt z nim w czasie tego miesiąca i analiza żywieniowa kosztują 99 zł, normalna cena za taki pakiet oscyluje w granicy 199 zł. Tak naprawdę ciężko znaleźć na forach internetowych opinie o dietach oferowanych przez Dzikiego Trenera. Na stronach internetowych możemy natomiast znaleźć informacje o tym, że Dziki Trener proponuje swoim klientom dietę rozpisaną indywidualnie. Dieta od Dzikiego Trenera ma być dopasowana do wymogów klienta, jego trybu życia oraz zapotrzebowania kalorycznego a także mineralnego. Opinie o diecie od Dzikiego Trenera często idą w parze z opiniami o planie treningowych Dzikiego Trenera i traktowane są jako całość. W tym zlepku obu ofert przeważają te pozytywne.

DZIKI TRENER – ILE MA LAT? WZROST, IMIĘ I NAZWISKO. KIM JEST?

Kim jest Dziki Trener? Ile ma lat? Jaki jest wzrost Dzikiego Trenera? Jak ma na imię i nazwisko Dziki Trener? Już odpowiadamy. 

Dziki trener to dość kontrowersyjna postać sportowego internetu. Ze względu na swój styl i sposób wypowiadania się na poruszane tematy Dziki Trener albo jest odbierany bardzo pozytywnie, jako osoba nie owijająca w bawełnę, albo negatywnie, co wiąże się z dyskredytowaniem jego pracy. Sam o sobie pisze, że jest osobą, która podchodzi nieszablonowo do żywienia i treningu. Michał Bodzioch, bo tak brzmi imię i nazwisko Dzikiego Trenera na swojej stronie internetowej wyjaśnia kim jest Dziki Trener. Jak sam twierdzi, Dziki Trener jest człowiekiem, który trenowaniem innych zajmuje się ponad 10 lat. Dziki Trener czyli Michał Bodzioch pochodzi z Małopolski i oprócz tego, że stacjonuje w Krakowie i tam właśnie zajmuje się trenowaniem innych to może być znaleziony również w mediach społecznościowych typu Facebook czy Instagram, gdzie zamieszcza swoje filmiki. Ile lat ma Dziki Trener? w tej chwili Dziki Trener ma 33 lata. Urodził się w 1989 roku. Ile wzrostu ma Michał Bodzioch, czyli Dziki Trener? Dziki Trener ma 185 cm wzrostu co można przeczytać pod jeden z jego wczesnych postów na fb.

DZIKI TRENER – WIKIPEDIA, CZYLI O CZYM TAM NIE PRZECZYTAMY.

Tak naprawdę postać Dzikiego Trenera owiana jest trochę tajemnicą a dostępne informacje o Dzikim Trenerze, takie jak np. te dotyczące życia prywatnego, wykształcenia Dzikiego Trenera są nie do znalezienia chociażby na Wikipedii. Tam nie przeczytamy nic o Dzikim Trenerze, gdyż pomimo tego, że Dziki Trener jest postacią publiczną Wikipedia nie oferuje nam strony o nim. Jedynym źródłem informacji o Dzikim Trenerze jest on sam. Tym samym można wysunąć wniosek, że informacje te nie są informacjami sprawdzonymi i potwierdzonymi. Krążą natomiast po sieci i są powielane, choć rzeczywiście dziwić może to, że nie przeczytamy nic o Dzikim Trenerze na Wikipedii. W przeciwieństwie do niego, najbardziej rozpoznawalna Polska trenerka kobiet ma na Wikipedii stronę a na niej dostępne multum informacji dotyczących zarówno jej wykształcenia jak i dorobku zawodowego. Z tego co sam sugeruje Dziki Trener, może się on poszczycić ciekawym życiorysem, dlatego tym bardziej dziwi to, że jest on owiany taką tajemnicą iż nie przeczytamy o nim na Wikipedii, czyli w obecnych czasach, najbardziej rozpoznawalnym źródle informacji.

DZIKI TRENER – DZIEWCZYNA. ŻONA. PARA IDEALNA?

Dziki Trener : czy ma żonę czy dziewczynę, ile Dziki Trener ma lat, jaki wzrost, jakie imię i nazwisko. To są dane, których internauci są najbardziej ciekawi a tym samym najczęściej ich w sieci szukają. Oprócz opinii o planach treningowych i rozpisywanych dietach to właśnie te rzecz intrygują innych w postaci Dzikiego Trenera. Czy Dziki Trener ma dziewczynę lub żonę? Czy Dziki Trener tworzy z kimś idealną parę? Jako że nie chwali się takimi częściami swojego życia publicznie ciężko stwierdzić czy Dziki Trener i jego potencjalna partnerka, dziewczyna czy żona tworzą parę idealną czy raczej parę nieidealną. Niestety w tej chwili to czy Dziki Trener ma żonę lub dziewczynę i czy tworzy z nią dobrą a nawet idealną parę pozostaje tajemnicą Dzikiego Trenera. 

Źródło: facebook.com/dzikimichal/. Jak widzimy forma DZIKIEGO jest naprawdę dobra!

TRENUJEMY.PL – OPINIE O STRONIE DZIKIEGO TRENERA.

Jakie są opinie o stronie internetowej Dzikiego Trenera? Czy w ogóle takie znajdziemy? 

Na stronie internetowej Dzikiego Trenera trenujemy.pl znajdziemy wgląd do pakietów oferowanych przez Dzikiego Trenera dla osób zainteresowanych wykupieniem jednego z nich. Na stronie internetowej trenujemy.pl znajduje się również sekcja „o mnie” oraz „kontakt” a także dział „blog” z filmikami Dzikiego Trenera, aczkolwiek nie są to filmiki aktualne, bo kończą się na roku 2019. Strona trenujemy.pl powstała głównie jako środek do komunikacji między klientem a trenerem, bo to za pośrednictwem strony można wykupić plan treningowy i dietetyczny u Dzikiego Trenera. Samych opinii o stronie Dzikiego Trenera tutaj nie znajdziemy. Jako, że Dzięki Trener firmuje stronę internetową trenujemy.pl swoją osobą możemy uznać, że opinie o stronie Dzikiego Trenera będą pokrywały się w opiniami o samym Dzikim Trenerze a także z opiniami o planach treningowych i dietach Dzikiego Trenera. Te są najczęściej pozytywne i możemy je znaleźć zarówno na forach internetowych jak również na stronie Google, gdzie Dziki Trener ma swoje konto. 

MICHAŁ BODZIOCH – CIEKAWY ŻYCIORYS. JAKIE MA WYKSZTAŁCENIE.

Jakie wykształcenie ma Dziki Trener? Michał Bodzioch, bo tak brzmi imię i nazwisko Dzikiego Trenera na swojej stronie internetowej pisze, że od lat zajmuje się trenerstwem a także, że nie ustaje w szkoleniu się z zakresu suplementacji, dietetyki oraz treningu. Na stronach internetowych możemy również przeczytać, że Dziki Trener ma wykształcenie biochemiczne oraz dietetyczne oraz że skończył kursy z zakresu metodologii żywienia oraz najnowszych metod treningowych. Niestety na potwierdzenie takiego a nie innego wykształcenia Dziki Trener nie udostępnia żadnych dyplomów ukończonych szkół ani certyfikatów ukończonych szkoleń czy kursów. Michał Bodzioch nie potwierdza swojego wykształcenia także poprzez podanie nazw szkół, uczelni czy ośrodków, w których miałby kończyć kolejne etapy swojej edukacji. Na pewno ta tajemniczość i bazowanie na domysłach są jednymi z elementów, które potwierdzają to, że Dziki Trener czyli Michał Bodzioch jest właścicielem ciekawego życiorysu. Pozostaje naszej ocenie czy ten ciekawy życiorys jest prawdziwy i czy wykształcenie Dzikiego Trenera, o którym czytamy w różnych miejscach w sieci jest odbiciem stanu faktycznego. A może właśnie ciekawy życiorys Michała Bodziocha właśnie na tym się opiera? Na domysłach, niedopowiedzeniach, zakłamaniach? Tutaj każdy musi sam wyrobić sobie swoją opinię.

DZIKI TRENER – METAMORFOZY ROBIĄ ROBOTĘ?

Czy metamorfozy Dzikiego Trenera „robią robotę”? Ciężko stwierdzić, bo też ciężko takie metamorfozy Dzikiego Trenera, które doszły do skutku za pomocą jego planów treningowych i dietetycznych zobaczyć. Użytkownicy forów internetowych zarzucają Dzikiemu Trenerowi w swoich opiniach właśnie to, że tak naprawdę nigdzie nie można znaleźć zdjęć czy filmików, które potwierdzałyby sukces przeprowadzanych przez Dzikiego Trenera metamorfoz. Na stronach internetowych i forach można znaleźć jednak również opinie jego klientów, którzy twierdzą, że korzystali z pomocy Dzikiego Trenera i jego plan działania sprawdził się na tyle, że sami są przykładami skutecznie przeprowadzonych metamorfoz, „które zrobiły swoją robotę”. 

Jakub Borowiecki

Fan ciężki brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę