RUSSELL HOBBS – CO TO JEST ZA FIRMA? OPINIE

Jeśli zastanawiacie się z czym kojarzy Wam się nazwa Russell Hobbs i co to jest za firma już spieszymy Wam z pomocą. 

Russell Hobbs to brytyjska marka zajmująca się produkcją drobnego sprzętu AGD takiego jak m.in. czajniki, miksery, blendery czy multicookery. Firma Russell Hobbs powstała w roku 1952 i rozpoczęła swoją działalność od wyprodukowania czajnika elektrycznego, który stał się ich znakiem rozpoznawczym. Od tamtej pory firma Russell Hobbs nieustannie się rozwija a w ich ofercie pojawiają się regularnie nowe sprzęty i nowe projekty urządzeń AGD, które wyróżniają się nowoczesną stylistyką i ponadczasowym wyglądem. W tej chwili firma Russel Hobbs jest jedną z topowych marek produkujących drobny sprzęt AGD. Do topowych i wyróżniających się stylem produktów firmy Russell Hobbs należą czajnik Russell Hobbs Retro Classic, blender Russell Hobbs Retro Vintage czy też Russell Hobbs Good To Go Multicooker. Na przykładzie tych sprzętów drobnego AGD widać, że Russell Hobbs to jest firma, która nie boi się w swojej stylistyce nawiązywać do klasyki i przeszłości, która jest teraz bardzo na czasie i wspaniale wpisuje się w nowoczesność. Czy Russell Hobbs to dobra marka? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

RUSSELL HOBBS – OPINIE

Opinie o produktach Russell Hobbs są bardzo zróżnicowane i wahają się od tych bardzo krytycznych do tych bardzo pozytywnych. Krytycy w swoich opiniach zarzucają firmie Russell Hobbs to, że ich produkty, wbrew temu co można przeczytać w internecie, łatwo ulegają awariom i zdarza się, że dosłownie po kilku użyciach produkt trzeba reklamować. Inne opinie o artykułach AGD Russell Hobbs znajdują się na drugim końcu tego ocenowego spektrum i podkreślają piękny i elegancki wygląd produktów. Czytając opinie o produktach firmy Russell Hobbs można odnieść wrażenie, że te negatywne najczęściej odnoszą się do działania sprzętu AGD a te pozytywne do jego designu i prezencji. Nierzadko klienci zachwyceni wyglądem swojego czajnika czy blendera potrafią wybaczyć firmie Russell Hobbs to, że np. ich sprzęty są głośne w użytkowaniu.

russell hobbs oferta
Grupy produktów. Źródło: russellhobbs.com

CZAJNIK RUSSELL HOBBS – OPINIE

Firma Russell Hobbs do tej pory wypuściła na rynek sprzętu AGD kilkadziesiąt projektów czajników Russell Hobbs. Marka szczyci się tym, że czajniki Russell Hobbs są łatwe w obsłudze i stylowe. Niezaprzeczalnym osiągnięciem Russell Hobbs jest to, że to właśnie oni wyprodukowali pierwszy czajnik bezprzewodowy oraz pierwszy czajnik, który automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody.  Czajnik elektryczny K1 tej firmy był pierwszym takim czajnikiem na świecie i to właśnie tym produktem Russell Hobbs wszedł na rynek drobnego sprzętu AGD. 

Opinie o czajnikach Russell Hobbs znajdziemy na różnych forach internetowych dotyczących sprzętu AGD. Przeważają te pozytywne, aczkolwiek użytkownicy w swoich opiniach zarzucają też czajnikom Russell Hobbs awaryjność, to że są głośne (wybrane modele) i to, że pokrywy czajnika nagrzewają się do tego stopnia, że jeszcze przez dobrą chwilę po zagotowaniu wody pokrywa i ścianki czajnika Russell Hobbs są gorące i trzeba uważać, by się nie oparzyć (dotyczy wybranych modeli). W pozytywnych opiniach o czajnikach Russell Hobbs czytamy, że szybko nagrzewają wodę, doceniany jest ich design i jakość wykonania, szczelność oraz podświetlenie miarki (wybrane modele).

BLENDER RUSSELL HOBBS – OPINIE

W tej chwili na rynku dostępnych jest kilkanaście wzorów blenderów kielichowych Russell Hobbs i kilka blenderów ręcznych. Tak jak w przypadku czajników blendery Russell Hobbs cechują się ładnym, estetycznym designem i dopracowaniem produktu. Przykładowy blender Russell Hobbs Mix&Go poszczycić się może bardzo pozytywnymi opiniami na forach internetowych. Opinie o tym blenderze Russell Hobbs mówią m.in. że jest on zdecydowanie trwały i wydajny a przy tym estetycznie zaprojektowany i wykonany. Użytkownicy polecają go do smoothie. Robot kuchenny i blender Russell Hobbs Desire (2w1) jest w porównaniu do blendera Russell Hobbs Mix&Go blenderem większym i oferującym przez to więcej możliwości użytkowania. W opiniach na forach użytkownicy piszą o jego funkcjonalności i zwracającym uwagę designie. Blender ręczny Russell Hobbs Desire również może poszczycić się pozytywnymi opiniami użytkowników, aczkolwiek, jak to było również w przypadku innych artykułów AGD tej marki użytkownicy podkreślają jego głośność pracy.

czajnik russell hobbs opinie
Opinia użytkownika Krzychooo11 na portalu WYKOP. Pytający co to za firma mogą zobaczyć, że to sprawdzona marka.

RUSSELL HOBBS – JAKA TO FIRMA I MARKA? CZY TO DOBRA MARKA?

Wydaje nam się, że w artykule wyjaśniliśmy już jaką marką i firmą jest Russell Hobbs. Warto powtórzyć, że jest to z pewnością firma i marka z tradycjami, w tym z tradycjami innowacyjności na swoim polu. Russell Hobbs to firma i marka, która może się z pewnością poszczycić tym, że rozwinęła rynek drobnego AGD. Opinie na forach jednoznacznie odpowiadają na pytanie czy Russell Hobbs to dobra marka. Tak, Russell Hobbs to dobra marka, która znajduje się na rynku już od ponad pół wieku, która z ciągle się rozwija i idzie z duchem czasu. 

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę