Szukam Milionera – opinie o portalu

Czy szukając prawdziwej miłości zwracamy uwagę na zasobność portfela drugiej osoby? Praktyka hipergini ma się świetnie od lat i coraz częściej możemy ją obserwować we współczesnym świecie. Kobiety wybierają mężczyzn o wyższym statusie społecznym niż swój, podczas gdy mężczyźni szukają partnerki życiowej wśród kobiet z niższych klas, o niższych dochodach. Gdzie szukają swojego szczęścia? Najczęściej w sieci. Z roku na rok przybywa portali randkowych. 

W tym artykule na tapet biorę: Szukammilionera.com oraz Szukam-milionera.pl, które w ostatnim czasie cieszą się tak ogromną popularnością. Chcesz wiedzieć, czy warto zakładać tam profil? Zostań ze mną do końca, by razem przyjrzeć się tym stronom internetowym bliżej. Zapraszam 

Zobacz: Portale randkowe dla bogatych – ekskluzywne portale

Szukam Milionera – opinie 

Zacznijmy od strony, która znalazła się wyżej w wyszukiwaniach. Jest to portal Szukammilionera.com. Skierowany zarówno do majętnych i dobrze sytuowanych mężczyzn, jak i do pięknych, zadbanych kobiet. Jak sama nazwa strony mówi, kobiety tam zarejestrowane szukają bogatego mężczyzny. Z kolei faceci pragną znaleźć idealną kobietę, która dopełni ich luksusowe życie.

Rejestracja jest darmowa dla wszystkich. Jeśli jednak zależy ci na większych możliwościach, jakie daje ta platforma, musisz zainwestować w konto premium. Żeby dowiedzieć się jaka jest wysokość opłaty takiego konta musiałbym przejść przez rejestrację, podać swoje dochody roczne i dopiero przy kliknięciu opcji konta premium dostałbym tę informację. Wybaczcie, ale na potrzeby tylko zebrania opinii innych użytkowników nie zdecyduję się na ten moment, by założyć konto. Z drugiej strony, nie wiem, czy moje zarobki z 12 miesięcy robią ze mnie milionera. ????

Poniżej umieściłem cennik, jaki udało mi się stworzyć na podstawie wpisów internautów, którzy odważyli się przejść przez cały ten proces i kliknąć w opcję konta premium. 

Źródło: szukammilionera.com

Nieco niżej w wynikach wyszukiwania znalazł się portal o bardzo podobnej domenie, czyli Szukam-milionera.pl. Ta witryna jest z pewnością skierowana do kobiet, które szukają swojego milionera. Tak czy owak, muszą być tam zarejestrowani jacyś mężczyźni, prawda? Sama szata graficzna strony jest całkiem kobieca. Zawiera opisy dotyczące wyglądu i stylu wymarzonego, idealnego milionera. Mimo wszystko postanowiłem kliknąć okienko rejestracji. 

Ku mojemu zaskoczeniu zostałem przekierowany na inną stronę. Trafiłem na Goldbikiniclub.com i w pierwszej chwili pomyślałem, że to może jakaś reklama biura podróży. Jasne kolory, plaża w tle, kobieta w bikini. Szukam-milionera.pl to portal sponsoringowy, więc jeśli szukałbyś kobiety, którą możesz rozpieszczać finansowo, myślę, że mógłbyś zacząć swoje poszukiwania właśnie tutaj. 

Rejestracja, podobnie jak w poprzednim przykładzie, jest darmowa dla każdego. Założenie konta nic cię nie kosztuje. Jednak by móc kontaktować się z kobietami tam zarejestrowanymi konieczne jest wykupienie abonamentu. Jak wynika z informacji zamieszczonej na stronie, dostępnych jest kilka wariantów takiej opłaty. I podobnie jak wyżej, nie jest publicznie podany żaden cennik, a o wysokości takowego abonamentu dowiem się po założeniu konta i zalogowaniu się do klubu złotego bikini. 

Źródło: goldbikiniclub.com

Przejdźmy do opinii. Może nie warto sugerować się tylko wyglądem strony i opisami, które są w niej umieszczone? Zobaczmy, co myślą użytkownicy przykładowego forum. 

Zobacz: Aneta Glam-Kurp – wiek, żony miami, wikipedia, data urodzenia, dzieci, mąż, mama, skąd pochodzi, wzrost

Szukam Milionera – opinie na forum 

Zostańmy już przy tej samej kolejności i zacznijmy od portalu Szukammilionera.com. Na jednym przykładowym forum znalazłem pozytywne opinie. Internauci wskazywali najczęściej na szeroką bazę zarejestrowanych użytkowników jako główny atut tego portalu. Na plus jest także konkretnie określona grupa docelowa – strona internetowa skierowana jest do osób heteroseksualnych. Przez co nie dochodzi do pomyłek i pewnych niedomówień. Co więcej, dotychczasowi użytkownicy nie narzekają na comiesięczne opłaty związane z prowadzeniem konta. Zdaniem odbiorców cennik jest adekwatny do jakości. 

Źródło: perfekt.is

Jakie opinie znalazłem na temat drugiego portalu? Czy są równie pozytywne co te przedstawione wyżej? Sprawdź niżej! 

Źródło: sponsoring-portal.pl

I w tym przypadku oceny są wysokie. Zainteresowani sponsoringiem znajdują to, czego szukają i polecają innym adres Goldbikiniclub.com (serwis, na który zostałem przekierowany ze strony Szukam-milionera.pl). 

Szukając wpisów na temat tego portalu, natrafiłem na coś jeszcze. Na Goldbikiniclub.com można trafić też z innej strony internetowej. Wygląda na to, że klub złotego bikini posiada kilka domen, które przekierowują potencjalnych użytkowników do siebie. A mowa tu przykładowo o witrynie internetowej Klubdlapieknych.pl. Taki chwyt marketingowy? Być może i skuteczny. 

Szukam Milionera – cennik, opłaty 

Internet faktycznie bywa skarbnicą informacji. Wystarczy tylko zagłębić się w temat i dobrze poszukać. Wcześniej wspomniałem o tym, że nie mam dostępu do cennika ani do wszelkich informacji o opłatach obowiązujących na powyższych portalach. Wszystko przez to, że nie zdecydowałem się na rejestrację i założenie konta, by dogłębniej przeprowadzić swoje małe śledztwo. 

Pomocne okazało się przewertowanie stron pewnego forum. Jeden z forumowiczów podzielił się wysokością opłat, jakie ponosi się za korzystanie z wyżej wymienionych portali. Oczywiście, trzeba brać poprawkę na te informacje. Zebrałem wszystkie ceny w poniższej tabeli. Oto one: 

Szukammilionera.comSzukam-milionera.pl (Goldbikiniclub.com)
konto PREMIUM 85 zł miesięczniekonto VIP 99 zł miesięcznie abonament SILVER 89 zł/miesiącabonament GOLD 150 zł/miesiącabonament PLATINUM 389 zł/miesiąc

Podsumowując, jeśli szukasz właśnie takich rozwiązań, to te portale mogą cię zainteresować. Szybka, łatwa znajomość, od początku każdy wie, czego chce. Oceny dotychczasowych użytkowników są wysokie. Jeśli swoimi wyborami nie krzywdzimy przy tym innych – to dlaczego nie! Masz jakieś doświadczenie i chcesz podzielić się własną opinią? Śmiało, daj znać w komentarzu. Chętnie porozmawiam. Zapraszam do dyskusji. 

Zobacz: Potęga podświadomości – opinie, opinie psychologów, efekty, forum, czy to działa, o czym jest, recenzja

Jakub Bogunia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę