Portale randkowe dla bogatych – ekskluzywne portale

Kto z nas nie szuka miłości w dzisiejszym świecie. W pogoni za karierą, biznesem i osiąganiem kolejnych szczebli kariery często zapominamy o tak prostych i przyziemnych sprawach – miłości i szczęściu w życiu “po pracy”. Zachwiany balans pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym spycha nas nierzadko na drogę samotnika. Czy jesteś w tym miejscu szczęśliwy? Jeśli tak – nie ma tematu. Pomyśl tylko, jak dobrze byłoby spotkać kobietę, z którą mógłbyś wszystko.

Nie wierzysz, ale mimo wszystko szukasz idealnego, ekskluzywnego portalu randkowego, prawda? Na potrzeby tego artykułu postarałem się zestawić kilka takich portali, które zaliczyłem do kategorii “portal randkowy dla bogatych”  i mianowałem jako warte większej uwagi. Dlaczego taka kategoria – wyjaśniam poniżej. Zapoznaj się z tegorocznym rankingiem i przygotuj się na internetowe, miłosne podboje. 

Zobacz: Dlaczego kobieta zdradza? Oto powody

Bogaci mężczyźni i kobiety – jakie portale? 

Szukając partnerki do poważnego związku, lub jeśli wolisz inaczej – relacji, chcesz za wszelką cenę uniknąć rozmaitych niedomówień. To jasne, że wolisz związać się z kobietą, która widzi w tobie znacznie więcej niż tylko twój status społeczny. W drugą stronę działa to identycznie. Kobiety, które w karierze zawodowej osiągnęły wiele, z reguły nie wybierają na partnera kogoś, kto im nie dorówna kroku. Potrzebują związać się z kimś, z kim będą mogły utrzymać tempo – jak z równym sobie partnerem. 

Niestety, poszukiwania okazują się niezbyt proste. Ciężko jest znaleźć drugą połówkę, idealnie taką jak sobie wymarzyliśmy. Trzeba zejść na ziemię – ideałów nie ma. Zastanawiam się czasem, czy te wszystkie wysokie poprzeczki nie są, aby zbyt wygórowane? Żyjemy w czasach, gdzie z każdej strony jesteśmy bombardowani idealnymi, nie realnymi obrazami. Piękne kobiety uśmiechające się z bilbordów, męskie ciała w każdej reklamie tak idealne jakby co dopiero wyrzeźbił je sam Michał Anioł. Można zwariować w tym nieidealnie idealnym świecie. Z drugiej strony. Chyba jednak po coś są te wszystkie standardy? Jak myślisz? Lepiej poczekać na odpowiednią kobietę czy zadowolić się tu i teraz? Pozostawiam te pytania, Drogi Czytelniku, do własnych przemyśleń. Tymczasem… 

Właśnie dlatego chciałem sprawdzić, czy istnieje jakiś ekskluzywny portal randkowy, gdzie zalogowani są tylko i wyłącznie bogaci mężczyźni. Portal gdzie również kobiety są majętne i pierwsze będą do podpisania intercyzy. Właśnie stąd nazwa tej mojej kategorii. Poszukałem takich stron, gdzie zarówno bogate kobiety szukają miłości, jak i zamożni mężczyźni, którzy mają dość kobiet, które zaglądają tylko do portfela. Portal randkowy dla bogatych – co udało mi się znaleźć? Sam zobacz. 

Portale dla bogatych – ranking 

Umieściłem zestawienie czterech portali w tabeli, którym warto przyjrzeć się bliżej. Można wymienić kilka zalet, które najczęściej pojawiają się w internetowych opiniach. W tabeli umieściłem tylko te, które wydały mi się najistotniejsze. Zapraszam do zapoznania się z rankingiem ekskluzywnych portali randkowych dla bogatych 2022.

Źródło: zasoby własne

Bogaci mężczyźni najczęściej wybierają portal pod nazwą Be2. Jest on skierowany do osób poszukujących prawdziwej miłości. Co więcej, według internetowej oceny użytkowników, Be2 zajmuje pierwsze miejsce w rankingu. Spora liczba zarejestrowanych. Każdego dnia dołączają nowe osoby. Rejestracja jest darmowa i kilkuetapowa. Na drugim miejscu, uplasował się portal o długim stażu – Erodate. Pomimo dużej ilości osób, które zainteresowane są tylko przelotnymi znajomościami – można natrafić na ciekawe osoby, chcące czegoś więcej niż kilka krótkich spotkań. Poza tym możesz poszerzyć swoje horyzonty, szukając swojego szczęścia wśród użytkowniczek z krajów zagranicznych. 

Academic Singles to portal randkowy skierowany do milionerów i osób wysoko wykształconych, którzy chętnie dzielą się w swoich profilach swoimi osiągnięciami naukowymi i zawodowymi. Według tematu tego rankingu mógłby zająć pierwsze miejsce, jednak według mojej skali – oceny innych użytkowników, znajduje się na miejscu trzecim. 

Bogaci mężczyźni, którzy szukają portalu randkowego nastawionego na wszystkie rodzaje relacji, mają do wyboru, według powyższej tabeli, przed chwilą wspomniany Erodate oraz portal, który znalazł się zaraz za podium – MyDates. 

Jak widzisz, masz kilka opcji do wyboru. Już nie musisz wystukiwać w wyszukiwarkę “bogaci mężczyźni portal” lub “portal randkowy dla bogatych”. Śmiało korzystaj i pomóż szczęściu, o ile tylko tego chcesz. Mówi się, że za rogiem zawsze czeka miłość. Być może róg ten nazywa się jak któryś z wymienionych portali? Być może. 

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę