Tinder opinie – opinie mężczyzn, forum, randki, Tinder Gold

Tinder to najpopularniejszy obecnie portal do randkowania. W ciągu ostatnich 10 lat aż 800 tysięcy Polek i Polaków zdecydowało się szukać nowych znajomości za jego pomocą. Możesz znaleźć na nim kobietę swojego życia, ale też przyjaciółkę, z którą bez zobowiązań spędzisz wolny czas. Jeśli nie masz czasu na szukanie dziewczyny w realu albo lubisz dreszczyk emocji, sprawdź Tindera. To coś pomiędzy biurem matrymonialnym a randką w ciemno. Algorytm wyszuka dla ciebie partnerkę, ty wstępnie zaakceptujesz jego sugestię i może w realu wyjdzie się z tego coś więcej. 

Najpewniej słyszałeś co nieco o tej aplikacji, ale jeśli czytasz ten tekst, pewnie chcesz poznać więcej szczegółów, a także:

  • opinie facetów, którzy korzystają z Tindera
  • Tinder Gold opinie subskrybentów
  • Tinder Plus opinie tych, którzy zapłacili dodatkowo
  • jak wyglądają randki opinie tych, którzy przenieśli znajomość do realu.

Zobacz: Szukam Milionera – opinie o portalu

Tinder – opinie facetów 

Przejrzeliśmy opinie forum i wielu mężczyzn uważa, że trudno przebić się w gąszczu ofert na Tinderze. Z aplikacji korzysta więcej facetów niż kobiet, przez co to one mogą przebierać wśród kandydatów na nowego chłopaka. 

W sieci dominują opinie mężczyzn, że kobiety chcą spotykać się jedynie z facetami, którzy przypominają bohaterów seriali i tanich romansów. Pojawiają się też opinie facetów, że kobiety przywiązują ogromną wagę do wyglądu i brak profesjonalnych fotek od razu skreśla kandydata do randkowania. 

Trafiliśmy też na opinie facetów, według których kobiety ignorują ich wiadomości i w ogóle nie odpowiadają albo czynią to po dłuższej przerwie i protekcjonalnym tonem. 

Poniżej dowiesz się więcej na temat tego, jak wyglądają:

  • opinie forum (głównie Wykop, gdzie znaleźć można też Tinder Plus opinie i Tinder Gold opinie),
  • tinderowe randki opinie tych, którym udało się umówić na prawdziwe spotkanie

Tinder – opinie na forum. Jak przebiegają randki? 

Czasem na spotkanie w realu udaje się umówić już po wymianie kilku wiadomości. Niektóre opinie mężczyzn sugerowały wprost: jeśli kobieta jest otwarta na niezobowiązującą relację, szybciej umawia się na spotkanie w prawdziwym świecie. Te, które szukają miłości albo kogoś do trwałego związku, boją się sparzyć i dłużej trzymają potencjalnego kandydata w niepewności. 

Jeśli chodzi o prawdziwe randki opinie są dość podobne. Na pierwsze spotkanie większość kobiet woli umówić się w miejscu publicznym. To dość rozsądne, w końcu mogą się bać tego, że za sympatycznym facetem ze zdjęcia kryje się psychopata. 

Podczas pierwszego spotkania warto umówić się z kimś bliskim na tak zwany ,,telefon awaryjny”

Prawie nigdy pierwsza randka nie kończy się wspólnym śniadaniem. Większość kobiet stara się trzymać facetów na dystans – to opinie forum, ale nie mamy powodu, by w nie wątpić. 

Zobacz: Ghosting – test, co to, psychologia, przyczyny, jak sobie radzić, jak reagować, powrót

Tinder – opinie o Tinder Gold / Tinder Plus, czy się opłaca?

Aplikacja Tinder jest bezpłatna. Ma jednak sporo ograniczeń – liczba par, które proponuje algorytm, a co za tym idzie polubień mogą nie być wystarczające dla aktywnych użytkowników. Tinder zdecydował się na udostępnienie rozszerzonej wersji w ramach płatnej comiesięcznej subskrypcji. Dowiedz się więcej na temat:

  • Tinder Gold opinie
  • Tinder Plus opinie

Wersja Gold oraz Plus umożliwiają szukanie par nie tylko w swojej okolicy, ale i na całym świecie. Dzięki temu można w pełni wykorzystać możliwości globalnego narzędzia, którym jest Tinder. Poza tym można się pozbyć wyskakujących reklam – osoby, które sporo korzystają z Tindera uważają, że jest to uciążliwe i cieszą się, że mogą to wyłączyć. 

Ceny subskrypcji nie są wysokie. Przez pierwszy miesiąc nowi użytkownicy mogą korzystać z usług z 50%-ową zniżką. Tyle czasu wystarczy, by wyrobić sobie na temat Tinder Gold i Tinder Plus opinie. 

Wiele zależy też od tego, po co zainstalowałeś Tindera i dlaczego zdecydowałeś się na założenie konta w tej aplikacji. Jeśli od czasu do czasu, dla zabicia czasu, chcesz przejrzeć, co sugeruje ci automat w kwestii wyboru partnerki, podstawowa wersja będzie wystarczająca. Drażnić będą cię jedynie reklamy, które utrudniają korzystanie z Tindera. 

Możliwe jednak, że zależy ci na szybkim znalezieniu dziewczyny, więc wybierz płatną wersję z nielimitowanymi polubieniami. Opinie mężczyzn potwierdzają, że wtedy łatwiej i szybciej można znaleźć atrakcyjne kobiety.  

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę