Jaki opis na Badoo / Tindera? Przykładowe opisy

Badoo i Tinder to dwie najpopularniejsze aplikacje do randkowania. Dzięki nim możesz poznać nowych znajomych na całym świecie. Szukasz przygody, a może miłości i stabilizacji? W aplikacjach randkowych miejsce znajdzie się dla każdego. Pamiętaj tylko, by zwięźle przedstawić swoje oczekiwania. Nasze przykładowe opisy mogą ci w tym pomóc. Dowiedz się, jaki opis na Tindera lub Badoo wstawić, by zwrócić uwagę kobiet szukających tam mężczyzn. Jeśli jesteś dziewczyną i nie wiesz, jaki opis na Tindera dla dziewczyny będzie fajny i niebanalny – sprawdź to, co przygotowaliśmy.  

Poniżej zamieszczamy nasze propozycje (gotowe opisy na Tindera):

  • jaki opis na Tindera dla faceta,
  • jaki opis na Tindera dla dziewczyny. 

Pamiętaj, że opis to pierwsze wrażenie, więc musisz się postarać. Jeśli nie masz pomysłów, skorzystaj z naszych i wybierz opis na Tindera, który idealnie do ciebie pasuje. Brak opisu może sprawić, że niektórzy w ogóle do ciebie nie zagadają, bo nie będą wiedzieli, jak zacząć rozmowę. 

Zobacz: Ghosting – test, co to, psychologia, przyczyny, jak sobie radzić, jak reagować, powrót

Opis na Tindera / Badoo dla mężczyzny, faceta

Pamiętaj, że jeśli nie zdecydujesz się na żaden opis, kobieta może zupełnie pominąć twój profil. Po co jej facet, który nie ma zupełnie nic do powiedzenia na swój temat? Nie chodzi o to, byś pisał referat i opowiadał o swoich rozlicznych zaletach, ale o to, by w paru słowach przedstawić się i zachęcić do kontaktu. Same zdjęcia też są ważne, ale nie załatwią sprawy. Dlatego opis na tindera dla faceta to konieczność. 

Od tego, jaki opis wybierzesz, możesz zależeć to, ile dziewczyn zdecyduje się do ciebie napisać. Opis na tindera dla faceta może być krótki, ale jednocześnie powinien być konkretny. 

Jaki opis na Tindera dla faceta? Gotowe opisy na Tindera i Badoo

Twój opis na Tindera powinien zawierać informacje o tym, kim jesteś i twoje oczekiwania względem osób, z którymi chcesz się umówić. Wystarczy, że napiszesz 2-3 krótkie zdania. Dłuższych opisów raczej nikt nie czyta. 

Jeśli nadal nie wiesz, jaki opis na tindera dla faceta, sprawdź nasze przykładowe gotowe opisy na Tindera i Badoo:

  • Mieszkam w centrum, bo lubię zgiełk miasta i szybkie życie. W wolnym czasie uprawiam sport, oglądam sporo filmów. Szukam kogoś podobnego. 
  • Jestem zapracowany, dlatego nie mam czasu na formalne związki. Szukam kobiety, z którą czasem się spotkam i spędzę miło czas. 
  • Szukam dziewczyny do luźnych spotkań – stałe związki odpadają. Filmy, gry, dobre jedzenie, wytrawne wino – jeśli chcesz mi towarzyszyć, zapraszam.
  • Sporo czasu spędzam w delegacjach, mam wielu znajomych. Szukam dziewczyny, która zaakceptuje ten stan i od czasu do czasu będzie chciała się spotkać. 
  • Miłość? Podobno istnieje. Nie szukam jednak kogoś, kto będzie mi to na siłę udowadniał. Mam za sobą długi związek i szukam oddechu.
Źródło: facebook.com/badoo/

Opis na Tindera / Badoo dla dziewczyny. Gotowe opisy na Tindera

Nie wiesz, jaki opis na Tindera dla dziewczyny wybrać? Opis na Tindera dla faceta i dziewczyny łączy jedno – powinien być szczery i nie przypominać taniego wiersza wpisywanego koleżance do pamiętnika. 

Zbyt rozbudowane opisy będą odstraszać facetów, którzy szukają kobiet na Tinderze. Twój opis musi być zwięzły i konkretny. Lepiej grać w otwarte karty, niż tracić czas na nieudane spotkania. Od tego, jaki opis wybierzesz, zależy, czy szybko znajdziesz kogoś z kim zechcesz się spotkać. 

Najpierw sama sobie odpowiedz na pytanie, po co jesteś na Tinderze? Czego tam szukasz? Przygoda, miłość, towarzystwo na długie wieczory? Jeśli chcesz znaleźć drugą połowę na całe życie, nie pisz, że interesują cię szybkie randki. Nie oznacza to, że w opisie masz planować wspólną przyszłość z kimś kogo w ogóle nie znasz, ale warto wspomnieć o tym, że nie interesują cię jednorazowe spotkania. 

Zobacz: Czasopisma dla mężczyzn – co jest ciekawego na rynku?

Przykładowe opisy na Tindera/Badoo:

  • Jestem aktywna, nie lubię siedzieć w domu. Wolny czas spędzam w klubach (także fitness). Szukam kogoś z kim można sensownie pogadać i spędzić czas. Jednorazowe spotkania mnie nie interesują. 
  • Jestem tu z czystej ciekawości. Szukam kogoś z kim czasem się spotkam, ale bez zobowiązań i deklaracji. 
  • Jestem romantyczna i szybko przywiązuję się do ludzi. Szukam kogoś, kto kocha zwierzęta i lubi aktywny tryb życia. Nie mam czasu na przygody ani błahe romanse. 

Jakub Bogunia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę