Aneta Glam-Kurp – wiek, żony miami, wikipedia, data urodzenia, dzieci, mąż, mama, skąd pochodzi, wzrost

Show stacji TVN pod tytułem Żony Miami nadal cieszy się dużą popularnością wśród polskich widzów. W programie niezaprzeczalną ulubienicą pozostaje Aneta Glam-Kurp. Kim ona jest? Jakie informacje na jej temat dostarczają program oraz media? 

Aneta Glam-Kurp – wiek, wzrost, waga, kto to, Wikipedia?

Żony Miami to kolejny program, który pozwala śledzić życie bogatych Polek za granicą.  Bohaterkami show są Aneta Glam-Krup, Sylwia Graff, Ela Pruszyńska, Ewa Sama oraz Karolina Antoniades. Mimo tego, że każda z nich może pochwalić się wyrazistym charakterem, to największe zainteresowanie wzbudza Aneta Glam-Krup. Kto to jest? Dlaczego pokochali ją widzowie? Bohaterka zasłynęła przede wszystkim ze swojej ekstrawagancji, wystawnego stylu życia, zamiłowania do drogich ubrań i okularów, a także wielkiego serca dla zwierząt. 

Odpowiadając na pytanie kto to, warto dodać, że kobieta dawniej próbowała swoich sił w modelingu. Na instagramie Anety widzimy wiele zdjęć, na których nie da się ukryć, że jest to osoba doświadczona w pozowaniu. Nienaganna waga (podobno 67 kg) oraz wzrost (181 cm) sprawiają, że nadal z sukcesem może brać udział w sesjach zdjęciowych.   

W pierwszym odcinku programu mamy okazję zobaczyć przyjęcie urodzinowe zorganizowane przez Anetę. Nie wiemy jednak, które to urodziny ani jaki jest jej wiek? Źródła internetowe sugerują za to, że bohaterka Żon Miami ma 48 lat. Patrząc jednak na jej energię i zachowanie, z trudnem można uwierzyć, że tyle wynosi jej wiek.   

Aneta Glam-Kurp i jej mąż

Aneta Glam-Kurp – czego nie powie nam Wikipedia

Ulubienica z Żon Miami wzbudza dużo zainteresowania. Ludzie pytają o jej wiek, pytają jaka jest jej waga, jaki ma majątek czy też z ilu osób składa się jej rodzina. Odpowiedzi na te pytania próżno szukać na Wikipedii, gdyż do tej pory nie powstał żaden artykuł o Anecie Glam-Kurp. Na szczęście rozmaite social media, programy rozrywkowe i śniadaniowe od czasu do czasu zaspokajają nasz głód wiedzy o życiu sławnych i bogatych. Tak długo, jak Wikipedia milczy na temat uczestniczki Żon Miami, tak długo pewne rzeczy pozostaną jedynie przypuszczeniami.  

Zobacz: Jan Jasiński, syn Maryli Rodowicz – żona, dzieci, wiek, Wikipedia

Aneta Glam-Kurp – rodzina, mąż, mama

Śledząc wystawne życie Anety Glam-Kurp, niejeden by jej zapewne pozazdrościł. Bohaterka zdradza jednak, że nie była tak bogata od zawsze. Razem z mamą żyły bardzo skromnie. Doświadczały wielu problemów, jednak nie wpłynęły one negatywnie na jej relację z mamą, a wręcz przeciwnie. Aneta Glam-Kurp jest bardzo zżyta ze swoją mamą, co zresztą można zaobserwować w programie. 

Ciekawym może być fakt, że tak naprawdę, gdyby nie mama, to Aneta nie wzięłaby udziału w programie. Z jednym z wywiadów wspomina, że producenci musieli aż 2 lata czekać na jej decyzję w sprawie uczestnictwa w show. To dopiero telefon od mamy zwrócił jej uwagę na nieodczytane wiadomości na facebooku. Ci nie mogąc się skontaktować z Anetą Glam-Kurp, rozmawiali właśnie z jej mamą.   

O ile w dzieciństwie rodzina Anety częściowo się rozpadła, to teraz żyje na własnych zasadach, mając przy sobie taką rodzinę, jaką sobie sama wybrała. Aktualnie jest w szczęśliwym związku z Georgem Wallnerem urodzonym w 1951 roku. Tego multimilionera, pochodzącego z Węgier, możemy niejednokrotnie widzieć razem z Anetą w programie. Para żyje bez ślubu i nie mają wspólnych dzieci. Ten “mąż Miami” zrobił majątek na firmie Hypercom Corporation założonej z bratem, Paulem Wallnerem, która zajmuje się terminalami płatniczymi. Para jest razem już prawie 10 lat. Różnica wieku nie stanowi dla nich przeszkody. Aneta podkreśla, że są ze sobą bardzo blisko, jak mąż i żona, a ich relacja opiera się na zaufaniu.

Zobacz: Dominik Abus – wiek, Wikipedia, skąd pochodzi, gdzie mieszka? Firma, narodowość

Mimo tego, że w tej chwili Aneta Glam-Kurp nie jest mężatką, nie oznaczam że wcześniej nie miała męża. Otóż nie jest tajemnicą, że poślubiła wcześniej pewnego Francuza. Tajemnicą za to są wszelkie informacje na jego temat. W jednym z wywiadów Aneta opowiada, że ze swoim obecnym partnerem spotkała się pierwszy raz na jednym z przyjęć w Miami. Wtedy to George stanowczo odsunął od stolika jej ówczesnego męża i zaczął rozmowę z Anetą. Oboje wtedy byli w innych związkach, lecz George miał ją przez cały czas na oku. 

Aneta Glam-Kurp – skąd pochodzi? Jaki ma majątek? Wikipedia

Aneta pochodzi z małej miejscowości koło Brzegu w województwie opolskim. Wspominając swoje lata dziecięce przyznaje, że był to dla niej trudny czas. W domu musiała przejść przez rozwód rodziców, po którym została razem z matką. Na co dzień żyły skromnie, a wręcz biednie. To, skąd pochodzi z pewnością odcisnęło się na tym kim jest teraz. Jako młoda dziewczyna bardzo chciała zmienić swoje życie, które wtedy polegało na pasaniu krów pośrodku niczego. W dużej mierze zawdzięcza to swojemu pierwszemu partnerowi, który dostrzegł tkwiący w niej potencjał. Gorąco ją zachęcał do rozwoju. Przez 5 lat trwania tego związku Aneta próbowała swoich sił w modelingu. Tym, jak w tej chwili wygląda jej życie udowodniła sobie i innym, że to, skąd pochodzi nie było dla niej przeszkodą, aby osiągnąć sukces.

W tej chwili żyje w ogromnym luksusie, a w samym Miami słynie przede wszystkim z organizacji hucznych przyjęć. Jako partnerka multimilionera nie musi pracować zawodowo, choć podkreśla, że to nie majątek był tym, co urzekło ją w George’u. W tej chwili śmiało korzysta z życia, kupuje ekskluzywne ubrania (najchętniej od Dolce&Gabbana) a wolne chwile spędza na osobistym jachcie. Swoim stylem życia i rozrzutnością niejednokrotnie wzbudza kontrowersje. Jedną z takich burz Aneta wywołała wylaniem szampana, wartego niemały majątek, na swoje ciało.

Aneta Glam-Kurp – kiedyś, jak wyglądała przed operacjami?

Zarówno w programie, jak i w mediach społecznościowych Aneta Glam-Kurp podzieliła się swoimi zdjęciami z przeszłości. Nie da się ukryć, że wyglądała kiedyś inaczej. W tamtym czasie nie miała jeszcze powiększonych ust i piersi czy mocniej podkreślonych kości policzkowych. Da się natomiast zauważyć, że szczupła sylwetka i długie blond włosy jak kiedyś tak i dziś są jej atutami. 

Metamorfozy celebrytów są bardzo często komentowane w sieci. Sama Aneta Glam-Kurp mówi, że nie lubi operacji plastycznych ani żadnych zabiegów estetycznych. Nie zmienia to faktu, że ma już za sobą cztery takie operacje i nie wygląda już tak, jak kiedyś. Nie uważa jednak, by było to coś dziwnego. Opowiada w programie, że w Miami taka jest moda. Im coś jest większe, tym jest lepsze, tam liczy się dobra zabawa i to, by wyglądać atrakcyjnie. Co wy na to? Czy takie życie w słońcu, na jachcie też jest waszym marzeniem?

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę