Jak zacząć w Glovo? Opinie o pracy i wskazówki

Praca w charakterze dostawcy lub kuriera budzi zainteresowanie, bo jest atrakcyjną formą zarobku stałego lub dodatkowego. Kierowcy Glovo dostarczają przesyłki autem, skuterem, rowerem, hulajnogą lub dowolnym środkiem transportu. Odkrywamy arkana pracy w Glovo – zarobki, opinie kierowców, warunki pracy to wszystkie rzeczy, które przybliżymy Ci w tym artykule.

Czym jest Glovo?

Wiele osób pyta o Glovo – od ilu lat przedsiębiorstwo działa na rynku. Glovo to firma z Hiszpanii, która powstała w 2015 roku. Pomysłem twórców projektu było stworzenie aplikacji, która pozwala zamówić swoim użytkownikom szeroki asortyment. Każdego dnia Glovo nawiązuje współpracę z nowymi dystrybutorami i dostarcza w większości posiłki na wynos, zakupy i inne przedmioty. Zaletą aplikacji jest możliwość śledzenia zamówienia w czasie rzeczywistym. Obecnie z aplikacji można skorzystać  w takich miastach jak Warszawa, Poznań, Białystok, Bydgoszcz, Chorzów, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź,  Radom, Rzeszów, Szczecin, Toruń czy Wrocław. Lista lokalizacji jest na bieżąco uaktualniana. Jeśli chciałbyś sprawdzić się w pracy dowożąc dania z restauracji, ta oferta jest dla Ciebie.

19 zł za rozliczenie, sprawdzony partner, szczegóły sprawdź na: [miejsce na Twoją reklame]

Praca jako kurier – opinie

Praca kuriera opinie ma różne. Jak każda profesja ma ona swoje wady i zalety. Kierowcy doceniają elastyczne godziny pracy i możliwość dopasowania pracy do swoich potrzeb. Kurierzy z różnych sieci codziennie pokonują tysiące kilometrów, by dostarczyć przesyłkę do adresata. Z pewnością wartością dodaną jest tutaj przyjemność jazdy oraz liczne benefity, na jakie mogą liczyć kierowcy. W przypadku pracy kuriera opinie są zależne od oferty pracodawcy. Coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z aplikacji mobilnych, które są łatwe w obsłudze i pozwalają zarabiać pieniądze w wygodny sposób. Kierowcy nie potrzebują już kas w samochodach i mogą sprawdzać swoją pensję w dowolnym momencie.  

Co kierowcy sądzą o Glovo – opinie o pracy

Jeśli chodzi o Glovo, opinie o pracy są najczęściej pozytywne. Wszystko dzięki relatywnie wysokim zarobkom i możliwości dostosowania godzin pracy do swoich codziennych aktywności. W większości jest to praca powiązana z pasją do przemieszczania się swoim ulubionym środkiem transportu. Trzeba przyznać, że mało która firma jest tak elastyczna w kwestii doboru pojazdu jak Glovo  Dzięki aplikacji możesz poruszać się po mieście tak, jak lubisz i odpoczywać w dowolnych odstępach czasu pomiędzy dostawami. Praca w Glovo opinie i dobre noty zyskała głównie dzięki ofercie dopasowanej do dynamicznych ludzi z pasją.

W przypadku Glovo opinie są często zależne od firm partnerskich. Mimo pobieranych prowizji są one niezwykle pomocne na etapie rozpoczęcia pracy i rozwoju jako Glover (kierowca Glovo). Wiele firm partnerskich oferuje bonusy i korzystny pakiet, który zapewnia kierowcom bezpieczną pracę każdego dnia. Warto postawić na pewną pracę w Glovo. Opinie na temat partnerów marki pozwolą Ci wybrać najlepszą ofertę.

Czego wymaga praca w Glovo?

Niezwykłą zaletą pracy w sieci Glovo jest to, że może ją rozpocząć praktycznie każdy posiadacz aplikacji mobilnej, który dysponuje własnym pojazdem. Na początku musisz zarejestrować się na stronie, obejrzeć film wprowadzający i wysłać wymagane przez firmę dokumenty. Pracę rozpoczniesz po wizycie w Glovo, jeśli tylko odbierzesz plecak termiczny i wdrożysz się w obsługę intuicyjnej aplikacji Globo Couriers. Przed realizacją pierwszego zamówienia musisz podpisać z firmą umowę i przestrzegać przepisów dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej. Decydując się na współpracę z firmą pośredniczącą, to ona dopełni za Ciebie wielu formalności i zagwarantuje stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę B2B. Warto skorzystać z pomocy, bo mimo pobieranych prowizji, rekomendowany partner pomoże Ci załatwić ważne sprawy i oferuje znacznie prostszy proces współpracy – podjęcie zatrudnienia zajmie Ci mniej niż 24 godziny. 

Zawód kuriera Glovo – od ilu lat można rozpocząć pracę?

Poza dopełnieniem formalności, chęcią do podjęcia pracy i spełnieniem wyżej wymienionych wymogów potrzeba wykazać się odpowiednim wiekiem. Wiele osób pyta o Glovo – od ilu lat można ją rozpocząć? Aby zostać kurierem trzeba osiągnąć pełnoletniość. Minimalny wiek kierowców to 18 lat. I choć górna granica nie została wyznaczona, bycie dostawcą to raczej domena młodych osób, szukających dodatkowego źródła dochodu w ramach wolnego czasu.  

Glovo – zarobki kierowców

Interesują Cię stawki pracowników Glovo? Zarobki kierowców są następujące. Kurierzy mogą liczyć na 25 zł za godzinę pracy w przypadku samych dostaw. W Glovo do zarobków kierowców należy doliczyć także bonusy i pieniądze otrzymane za polecenie nowych kurierów. Na tym jednak nie koniec. Jeśli aura jest niesprzyjająca lub miejsce dostawy się zmieni, kierowcy otrzymują 115% swojego wynagrodzenia. Warto dodać, że wynagrodzenie za zamówienie jest zależne od doświadczenia i zdobytych ocen. Tutaj motywacją są zarobki, bowiem najlepsi kierowcy Glovo zarabiają nawet 8 000 zł miesięcznie. Jeśli chodzi o pracę w Glovo opinie na temat wynagrodzenia są pozytywne. 

Partner Glovo – dlaczego warto na niego postawić? 

Praca w Glovo może przynieść Ci wiele satysfakcji. Jest stabilna, pod warunkiem, że znajdziesz odpowiedniego partnera i nawiążesz z nim współpracę. W przeciwnym razie będziesz zmuszony do założenia własnej działalności i opłacania składek ZUS. Pamiętaj, że jeżeli współpraca z firmą się nie ułoży korzystnie, możesz zostać bez zatrudnienia z obowiązkiem płacenia wysokich składek ZUS i ubezpieczenia zdrowotnego. Warto postawić na związanie się z firmą umową i pełną opiekę oraz bezpieczeństwo. Partnerzy Glovo pobierają prowizję, ale nie zawsze jest ona wysoka. 

Przykładem firmy, która dba o kurierów i pobiera tylko 19 zł za rozliczenie jest UDRIVER. Marka gwarantuje współpracę na jasnych zasadach, posiada najtańszą ofertę, gwarantuje legalne zatrudnienie, elastyczne warunki pracy, a także bonusy i premie. Zwrot VAT za paliwo i części z pewnością atrakcyjny dodatek dla zwolenników samochodów. Dodajmy do tego, że firma nie pobiera prowizji w tygodniu w którym nie pracujesz. Postaw na lojalnego partnera, który działa profesjonalnie i ma bogate doświadczenie w branży nowoczesnego transportu.

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę