Jaką marynarkę do szarych spodni wybrać?

Dobór odpowiedniej stylizacji czasem naprawdę jest trudny. Dopasowanie kolorów, printów, materiałów do siebie to nie lada wyzwanie. Niektórzy panowie szczególnie mogą mieć z tym problem. W stylizacjach młodzieżowych jest pewna dowolność jeśli chodzi o łączenie kolorów, jednak mężczyźni powinni trzymać się pewnych zasad, które sprawią, że będzie robiło się dobre wrażenie. W dzisiejszym artykule dowiesz się, jaka marynarka do szarych spodni pasuje najbardziej, jakie spodnie wybrać do szarej marynarki, jaka koszula do szarych spodni będzie najlepsza?

Jaka marynarka do szarych spodni?

Nie wiesz, jaka marynarka do szarych spodni pasuje najbardziej? W tym przypadku najbezpieczniej zastosować klasyczny zestaw koordynowany, czyli szare spodnie i granatowa marynarka. Zestaw koordynowany oznacza, że zakłada się spodnie i marynarkę „nie do pary”. Taki zabieg stylizacyjny pozwoli nam na uzyskanie nietypowego, wyróżniającego wyglądu. Kiedy dobieramy marynarkę do szarych spodni, należy trzymać się zasady kontrastu i być z dala od dopasowywania tych elementów garderoby w tym samych kolorach, czy odcieniach. Taka stylizacja staje się mdła i sprawia wrażenie niedopasowanej. Jeśli mężczyzna nie przepada za klasycznymi zestawami materiałowymi to w tym przypadku szare spodnie i granatowa marynarka sprawdzą się najlepiej. Wygląd dalej będzie elegancki, a cały „look” nabierze lekkości i powiewu nowoczesności.

Jaka marynarka do szarych spodni w kratę będzie pasować najbardziej? Najciekawiej będzie prezentować się błękitna marynarka, również w kratę. Trzeba pamiętać jednak o tym, aby wielkość kraty na spodniach pokrywała się z wielkością kraty na marynarce. Takie połączenie świetnie się sprawdzi. Kiedy założysz spodnie w kratę z dużym oknem, to najlepiej będzie jeśli marynarka będzie również w kratę z dużym oknem. Kolor kraty nie ma aż tak dużego znaczenia. Na spodniach może być np. biała, a na marynarce szara. Do marynarki i szarych spodni w kratę świetnie sprawdzi się biały T-shirt i jasnobrązowe mokasyny. Jest to dobry zestaw na niezbyt formalne uroczystości. W dalszej części artykułu dowiesz się: szara marynarka – jakie spodnie wybrać, i jaka koszula do szarych spodni będzie pasować?

Szara marynarka – jakie spodnie?

Do szarej marynarki w kratę, sprawdzą się szare spodnie w kratę. Takie połączenie jest jak najbardziej prawidłowe, jednak warto zadbać o szczegóły. Trzeba pamiętać, aby odcień szarości zestawu w kratę był identyczny. Inaczej może zostać uznany za niedopasowany. Można zrobić również zabieg kontrastu i połączyć np. jasnoszarą marynarkę ze spodniami tego samego koloru, jednak o dużo ciemniejszym odcieniu. Do takiego zestawu świetnie sprawdzi się błękitna koszula i brązowe, skórzane półbuty. Jeśli lubisz bardziej klasyczne połączenia, to szare spodnie i granatowa marynarka sprawdzą się najlepiej. Szare spodnie możesz połączyć także z szarą, bądź niebieską marynarką. Ciekawym rozwiązaniem może być również połączenie szarych spodni z bordową marynarką. Do tego świetnie sprawdzą się ciemnobrązowe buty w postaci kolorowej poszetki w geometryczny print. Taka stylizacja świetnie sprawdza się w czasie jesienno-zimowych uroczystości. Wiesz już, jakie spodnie do szarej marynarki dobrać, czas na to, aby dowiedzieć się, jaka koszula do szarych spodni pasuje najbardziej.

Jaka koszula do szarych spodni?

Do szarych spodni świetnie sprawdzi się biała koszula. To klasyczne połączenie zapewni dobrą prezencję, bez żadnych wątpliwości. Szare spodnie dobrze komponują się z jasnoniebieskimi koszulami. Do jasnoszarych spodni możesz założyć także koszulę w bordowym kolorze. Taki kontrast również będzie pięknie wyglądał. Na nieco mniej formalne uroczystości można pokusić się także o założenie koszuli w ciekawy print. Jak widzisz, jest wiele rozwiązań dotyczących pytania, jaka koszula do szarych spodni. Jeśli nie lubisz szaleć ze stylizacjami, postaw na klasykę. Ona zawsze dobrze się sprawdzi.

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę