Jaki trymer do brody wybrać?

Zadbana, dobrze wypielęgnowana broda to coś, co przykuwa uwagę. Jednak regularne odwiedzanie barbera to w skali roku ogromny koszt. Umawianie się na wizyty, a także sam zabieg trwa sporo czasu. Co zrobić, aby nie popaść w bankructwo, a przy tym świetnie wyglądać? Na rynku jest dostępnych wiele trymerów, czyli maszynek do brody, które pozwolą Ci na samodzielną pielęgnację. Po zakupie tego wynalazku możesz wziąć sprawy w swoje ręce. Czym się kierować przy wyborze? Jakie cechy powinien mieć najlepszy trymer do brody? O tym przeczytasz w poniższej treści artykułu.

Trymer do brody – jaki jest najlepszy?

Rynek zaskakuje dostępem do ogromu modeli trymerów do brody. Wybór odpowiedniego wcale nie jest taki prosty. Wybraliśmy najlepsze trymery do brody, które za chwilę Ci przedstawimy. Są one wielofunkcyjne i na każdą kieszeń. Na pierwszym miejscu stawiamy trymer Philips OneBlade Pro Face QP6620/20. Jest on ceniony przede wszystkim za uniwersalność, która wynika z możliwości ustawienia czternastu długości, zaczynając od 0,4 mm, a kończąc na 10 mm. Ogromną zaletą tego trymera jest możliwość płukania pod wodą. Długość pracy na jednym ładowaniu jest zaskakująca i wynosi aż 90 minut. Ceny tego trymera zaczynają się od 309 zł.

Kolejny w rankingu najlepszych trymerów do brody jest Braun MGK7220. Posiada on wiele nakładek, dzięki którym można stworzyć wymarzony efekt. Można przycinać nią również włosy na głowie. Długość cięcia zaczyna się od 0,5 mm, a kończy aż na 21 mm. Ciekawym rozwiązaniem w tym trymerze jest dopasowywanie mocy silnika do grubości włosów za pomocą wbudowanego mechanizmu Auto Sensing. Trymer Braun można opłukiwać pod wodą ze względu na bycie wodoodpornym. Jednokrotne ładowanie pozwala na 100 minut pracy. Producent do zestawu dołącza gratisowo maszynkę do golenia Gillette Fusion 5 ProGlide.

Jak jest najlepsza maszynka do brody? Kolejna w rankingu najlepszych trymerów do brody jest Wahl Stainless Steel Advanced 9864 – 016. To urządzenie wielofunkcyjne, dzięki którym można ścinać brodę, jak i owłosienie głowy, miejsc intymnych, pach, brwi. Czas pracy baterii jest bardzo długi i wynosi aż 240 minut. Zestaw zawiera 8 nasadek grzebieniowych, przeznaczonych do różnego rodzaju czynności. Możliwości dokładnie opisane są w instrukcji obsługi. Głowica trymera jest wielofunkcyjna, dzięki czemu golenie jest możliwe w każdym zakamarku ciała. Wykonanie ze stali nierdzewnej czyni trymer niezawodnym i niezwykle wytrzymałym. Ceny za ten trymer zaczynają się od 469 zł.

Innym ciekawym rozwiązaniem, które postanowiliśmy zawrzeć w naszym rankingu najlepszych trymerów do brody jest Philips Multigroom series 5000 9w1 MG5720/15. Zestaw posiada 9 nakładek, z czego aż 6 jest przeznaczonych do pielęgnacji zarostu. Trymer Philips ma wbudowaną technologię DualCut, co dodatkowo usprawnia golenie, a także wydłuża żywotność trymera. To urządzenie świetnie sprawdza się do przycinania ostrych krawędzi brody. Działanie trymera na jednym ładowaniu jest najkrótsze spośród wymienionych dotychczas urządzeń i wynosi 80 minut. Tak jak pozostałe, można myć go pod wodą.

Niezawodna maszynka do brody

Jaka jest inna najlepsza maszynka do brody? Trymer Babyliss BG120E świetnie radzi sobie z brodą, jak i z innymi owłosionymi częściami ciała. Głowica posiada golarkę foliową, dzięki której zarost jest gładki i lśniący. Niestety trymer dysponuje tylko trzema kombinacjami długości, dlatego też jest to trymer dla osób, które specjalnie nie eksperymentują i ich broda ma tradycyjny wygląd. Babyliss jest wodoodporny, co sprawia, że możesz golić swoje ciało nawet będąc pod prysznicem. Można go używać zarówno wtedy, kiedy jest podłączony do gniazdka, jak i bezprzewodowo.

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę