Które zakłady bukmacherskie wybrać?

Na polskim rynku zakładów bukmacherskich pojawia się coraz więcej firm, oferujących tego rodzaju usługi. Wybór jest szerszy, dlatego wielu z graczy ma problem ze wskazaniem i zdecydowaniem się na obstawianie za pośrednictwem konkretnej firmy. Które zakłady bukmacherskie wybrać? Czym kierować się podczas wyboru swojego bukmachera? Dlaczego grać u legalnych podmiotów? Na te pytania odpowiadamy w naszym tekście. Zapraszamy serdecznie do lektury. 

Wybieraj tylko legalnych bukmacherów 

Grając u legalnych bukmacherów masz zagwarantowane bezpieczeństwo swoich środków, a co najważniejsze w dzisiejszych czasach – danych osobowych. Każdy z nich ma obowiązek stosować najwyższe standardy co do ich ochrony. 

Co więcej, wybierając legalne źródła zakładów wzajemnych masz pewność, że podatek odciągany od Twoich zakładów na pewno trafi do państwowej kasy, dzięki czemu przyczyniasz się do rozwoju naszego kraju. 

Pamiętaj także, że prawo stanowi, iż wygrane zdobyte u nielegalnych bukmacherów przepadają – razem ze środkami przeznaczonymi na typowanie, dlatego niezależnie czy uda Ci się wygrać, czy się pomylisz – za każdym razem stracisz postawione przez Ciebie pieniądze. 

Na zakończenie dodamy również, że grając za pośrednictwem koncesjonowanych podmiotów, zawsze otrzymasz swoje wygrane i nie będziesz miał problemów z dokonaniem wypłat. Każdy z bukmacherów oferuje najpopularniejsze metody płatności, co pozwoli Ci szybko przelać gotówkę na Twoje konto bankowe. 

Jakie firmy oferują zawieranie legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce? To między innymi: STS, Fortuna, Superbet, Betclic, Fuksiarz, Etoto, Betfan, PZBuk, LV Bet czy Totolotek. 

Zwróć uwagę na promocje dla nowych i wszystkich graczy 

Polscy bukmacherzy prześcigają się w tworzeniu nowych promocji, mających przyciągnąć nowych i utrzymać przy sobie doświadczonych klientów. Jakie promocje są najpopularniejsze? Należą do nich freebet, czyli darmowy zakład, cashback, gwarantujący zwrot stawki w przypadku błędnego typowania oraz bonus od depozytu, w ramach którego bukmacher powiększa Twoją wpłatę o określony procent. 

Porównując oferty bukmacherów wybierz tego, proponującego w Twojej opinii najwięcej – zarówno w momencie zakładania konta, jak i stałego użytkowania go. Pamiętaj, że masz również prawo zarejestrować się na stronach internetowych wielu firm bukmacherskich. 

Sprawdź paletę zdarzeń oferowanych przez bukmachera 

Do najpopularniejszych wydarzeń, jakie z pewnością znajdziesz w ofertach wielu bukmacherów należą mecze piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, tenisa czy szczypiorniaka. Niektórzy bukmacherzy pozwalają również na obstawianie zdarzeń ze świata polityki czy show biznesu, a nawet tworzenie własnych zakładów. 

Zestawiając ze sobą oferty bukmacherów, miej na uwadze także ile pojedynczych zdarzeń w ramach jednego spotkania możesz wytypować. 

Porównaj kursy u bukmacherów 

Na koniec chyba najważniejsze, ponieważ znaczna część użytkowników stron legalnych bukmacherów liczy na zysk w ramach trafnego typowania. Im wyższy kurs – tym wyższa wygrana, dlatego jeśli jest to jeden z Twoich celów, szukaj bukmachera z najwyższymi kursami. Pamiętaj jednak, że może zdarzyć się tak, że firma oferująca np. grę bez podatku z niższym kursem, da Ci możliwość osiągnięcia lepszego rezultatu. 

Jakiego bukmachera wybrać? Decyzja należy wyłącznie do Ciebie. Miej na uwadze, aby był to zawsze legalny podmiot na naszym rynku, czyli taki, który otrzymał stosowne zezwolenie na prowadzenie usług z zakładami wzajemnymi. 

Artykuł sponsorowany

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę