Młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 5-40 DCE – czy warto go kupić?

Czy warto kupić młot udarowy marki Bosch? Zdaniem producenta jest on lepszy niż konkurencyjne urządzenia. W opinii specjalistów model GBH 5-40 DCE wypada dobrze pod kątem osiągów i wytrzymałości. Pozostaje pytanie, czy ich oceny odzwierciedlają rzeczywistość? Pora przyjrzeć się modelowi Bosch GBH 5-40 DE i poddać go sprawiedliwej ocenie.

Bosch GBH 5-40 DCE – dane techniczne

Spójrzmy na osiągi młota udarowego Bosch GBH 5-40 DCE. Jego moc nominalna to 1 1500 W, natomiast energia udaru to 8,8 J. Model GBH 5-40 DCE osiąga prędkość w granicach od 1700 do 3300 obrotów na minutę i waży 11,9 kg. Młot udarowo-obrotowy jest zasilany przewodem elektrycznym. 

Według danych tak imponujące osiągi narzędzia pozwalają mu wiercić o 30% szybciej niż innym młotom tej klasy. Z kolei system vibration control ogranicza szkodliwe drgania i poprawia komfort pracy podobnie jak wygodny uchwyt SDS max. Drgania w trakcie pracy są mniej odczuwalne. Funkcja Turbo Power poprawia wydajność narzędzia w trybie dłutowania, wykorzystując energię, która podczas wiercenia zapewnia ruch obrotowy. Z całą pewnością Bosch GBH 5-40 DCE należy do urządzeń wydajnych i komfortowych nawet podczas długotrwałego użytkowania.

Bosch GBH 5-40 DCE – cena

Zastanawiasz się ile kosztuje Bosch GBH 5-40 DCE? Model GBH 5-40 DCE jest ogólnodostępny w sklepach internetowych. Choć cena katalogowa 3110 zł, produkt jest dostępny w znacznie przystępniejszej cenie. Młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 5-40 DCE można kupić za ponad 2000 zł.

Bosch GBH 5-40 DCE – opinie

Jeśli chodzi o Bosch GBH 5-40 DCE opinie użytkowników i ekspertów są pozytywne. Wiele osób określa ten sprzęt jako idealny do ciężkich prac. Młot doskonale radzi sobie z kuciem i wierceniem dużych otworów w betonie. Solidne wykonania sprawia, że Bosch GBH 5-40 DCE opiniowany jest jako sprzęt niezawodny.

Młot Bosch GBH 5-40 DCE w promocji

Wiele osób szuka modelu GBH 5-40 DCE w najkorzystniejszej cenie. Spora grupa użytkowników szuka także Młota Bosch GBH 5-40 DCE dostępnego w systemie ratalnym. Zatem gdzie znaleźć sprzęt w dobrej cenie? Atrakcyjną ofertą może się pochwalić sklep industria24.pl. Dystrybutor oferuje młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 5-40 DCE w promocyjnej cenie 2 249,00 zł i darmową wysyłkę towaru do klienta. Produkt w wielu sklepach internetowych jest dostępny również w ratach.

Gdzie znaleźć młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 5-40 DCE?

Aby odszukać młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 5-40 DCE należy wpisać w wyszukiwarkę internetową nazwę produktu albo jego kod, wpisując SKU: 0611264000. Identyfikator pomoże także na znalezienie młota udarowo-obrotowego w katalogach sklepów detalicznych i hurtowni. Aby się nim posłużyć, wystarczy skopiować i wkleić SKU: 0611264000 w wyszukiwarkę Google lub wyszukiwarkę produktów sklepu internetowego. SKU jest jednostką magazynową, która ułatwia zarządzanie towarem i jego szybką identyfikację. 

Czy warto kupić młot udarowo-obrotowy marki Bosch?

Z całą pewnością Bosch jest renomowaną marką, która posiada wiele bardzo dobrych opinii. Nawet jeśli cena produktów tej firmy jest nieco wyższa niż produktów konkurencyjnych, warto na nią postawić ze względu na niezawodność. Różnice cenowe często rekompensuje sprawniejsza praca i duża funkcjonalność sprzętu. Zmyślna technologia sprawiła, że narzędzia Bosch wypadają w testach lepiej niż konkurencyjne produkty tej samej klasy, co jest ich niewątpliwym atutem. Między innymi z tego względu warto postawić na asortyment Boscha. 

Artykuł sponsorowany

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę