Nicola Zalewski dziewczyna – czy ma dziewczynę?

Nicola Zalewski to włoski piłkarz polskiego pochodzenia. Urodził się w 2002 roku we włoskim Poli. Na stałe mieszka w Rzymie i jest pomocnikiem AS Romy. Zaliczył debiut w reprezentacji Polski 5 września 2021 roku. Nasza narodowa drużyna grała wtedy przeciwko San Marino. Dostał również powołanie na mundial w Katarze, choć tam nie pokazał wszystkich swoich możliwości. 

Nicola Zalewski jest synem emigrantów. Jego rodzice wyjechali do Włoch w 1989 roku. Tam żyją do dziś. Prócz syna mają również córkę Jessicę. 

Już jako dziecko był bardzo zainteresowany piłką nożną. Dlatego też rodzice zapisali go do szkółki AS Romy. Kiedy w 2019 roku wyszedł na boisko z młodzieżową drużyną, zachwycił cały piłkarski świat. Zdobył piękną bramkę, choć ostatecznie nie została ona uznana. 

Dziś jednak nie będziemy pisać o jego sportowych sukcesach. Znamy bowiem odpowiedź na pytanie: czy Nicola Zalewski ma dziewczynę? Wiemy, że Polki go uwielbiają. Pod jego zdjęciami na Instagramie zakochane w nim nastolatki zostawiają tysiące komentarzy. Czy Nicola Zalewski właśnie złamał im wszystkim serca? Czytajcie dalej, by poznać szczegóły: Nicola Zalewski dziewczyna, czy żona? A może nadal jest singlem?  

Nicol Luzardi

Nicola Zalewski – żona czy dziewczyna?

Wiele fanek reprezentacji Polski wpisywało w wyszukiwarkę internetową frazę Nicola Zalewski dziewczyna albo pytało w internecie: czy Nicola Zalewski ma dziewczynę.  W Polsce, jak i większości krajów Europy, piłkarze mają status celebrytów, więc dziewczyna, czy żona piłkarza zwykle znajduje się na świeczniku. 

Dosłownie kilka dni temu w mediach pojawił się komunikat, na podstawie którego można twierdząco odpowiedzieć na pytanie, czy Nicola Zalewski ma dziewczynę. 

Nicola Zalewski dziewczyna – co o niej wiemy? TO 23-letnia włoszka. Nazywa się Nicol Luzardi i jest choreografką. 

Luzardi ma status gwiazdy we włoskich mediach społecznościowych. Obserwuje ją kilkadziesiąt tysięcy osób. Poza tym, że tańczy i tworzy układy taneczne, działa też jako influencerka. 

Niestety od polskich fanek Nicola Zalewski dziewczyna usłyszała już swoje. Na jej profilu pojawiły się nieprzychylne komentarze, ale nie brakuje też pozytywnych. 

Jak większość naszych sportowców, Nicola Zalewski, zakochany jest w pięknej kobiecie. Fotografie Nicol Luzardi nie pozostawiają złudzeń. To wyjątkowo czarująca i epatująca seksapilem dziewczyna. Ma za sobą związek z innym piłkarzem, Lucą Pellegrinim. 

Nicol Luzardi w 2019 roku wzięła udział w programie Ciao Darwin (polska edycja pojawiła się w telewizji TVN). Już wtedy miała ogromną rzeszę fanów, którzy z odcinka na odcinek kibicowali jej coraz bardziej. 

Gdzie mieszka partnerka Nicoli Zalewskiego? 

Nicol Luzardi jest włoszką. Urodziła się i wychowała w Rzymie. W słonecznej Italii mieszka też na stałe Zalewski. Możemy zatem z pewną dozą prawdopodobieństwa zakładać, że Nicola Zalewski dziewczyna mieszka we Włoszech. 

Sądząc po fotografiach publikowanych na Instagramie, pracuje przy wielu projektach w telewizji i teatrze. Dość regularnie pojawia się w studiu telewizyjnym w Rzymie. Być może to właśnie w Wiecznym Mieście bywa najczęściej. 

Dziś jej popularność znacznie wzrosła, bo po wpisaniu pytania, czy Nicola Zalewski ma dziewczynę, pojawiają się jej fotografie. Związek z piłkarzem na pewno będzie dla niej sporym wyzwaniem. 

Choć nie jest anonimowa i świetnie radzi sobie w mediach społecznościowych, kobiety sportowców zawsze są pod ostrzałem mediów. Nie raz dziewczyna albo żona piłkarza fotografowane są w sytuacjach prywatnych albo krytykowane za strój lub zachowanie. Czas pokaże, na ile trwały okaże się związek Nicola Zalewski dziewczyna Nicol Luzardi. Być może już wkrótce Nicol Luzardi zostanie kolejną polską WAG’s.

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę