Słodkie teksty na podryw

Jak uwodzić? Jak zagadać do dziewczyny, która wpadła Ci w oko. Umiejętność flirtowania można nabyć, więc nie martw się, jeśli uważasz, że nie ma na to szans za poderwanie wymarzonej dziewczyny. W czym tkwi cała tajemnica? Czy chodzi o posiadanie uroku osobistego, błyskotliwe wypowiadanie się, bycie dowcipnym, a może chodzi o teksty na podryw? W tym artykule poznasz najlepsze słodkie teksty na podryw, dowiesz się jakie to są miłe słowa dla dziewczyny na podryw i czy w ogóle istnieje dobry tekst na podryw?

Jaki jest najlepszy słodki tekst na podryw?

Niestety podrywanie dziewczyn nie należy do najłatwiejszych zadań. Jest to szczególnie trudne zadanie dla introwertyków, którzy mają problem z otwieraniem się przed nowymi ludźmi, a tym bardziej przed piękną płcią przeciwną. Niestety w uwodzeniu nie ma złotego środka, który zadziała na każdą z pań. Każda z nich może cenić sobie zupełnie inne cechy, każdą z nich może poruszyć coś innego. Warto jednak mieć w rękawie kilka słodkich tekstów na podryw, ponieważ mogą one okazać się najlepsze i wywołać pożądany efekt. Zanim jednak przystąpisz do zalewania swojego obiektu westchnień dobrymi tekstami na podryw, warto znać kilka zasad przed przystąpieniem do rozmowy. Pamiętaj, żebyś dał w rozmowie przestrzeń, żeby to kobieta poczuła się wyjątkowa i mogła opowiedzieć coś o sobie, a nawet nadać bieg rozmowie. Jeśli będziesz tylko o sobie opowiadał może uznać Cię za narcyza. Kolejną ważną kwestią jest to, abyś z uwagą słuchał tego, o czym mówi, ponieważ może w trakcie rozmowy zadać pytanie z tym związane. Nie wyjdź na nieuważnego. Większość kobiet ceni sobie utrzymywanie kontaktu wzrokowego. Nie wpatruj się w jej dekolt i nie mierz wzrokiem co chwilę jej ciała. Jeśli będziesz robił to notorycznie, kobieta może uznać, że nie tyle co jesteś zachwycony jej urodą, ale po prostu zależy Ci jedynie na jednym. Ważna jest także Twoja postawa. Zbyt gwałtowne ruchy mogą być źle postrzegane. Twoja mimika i gestykulacja podczas rozmowy mają przekonywać o Twoim stonowaniu i stanowczości.

Na początku nie przekraczaj dystansu odległości. Nie zaburzaj poczucia bezpieczeństwa kobiety. Jaki jest najlepszy słodki tekst na podryw? Możesz pójść w zabawne sformułowania i w trakcie rozmowy powiedzieć, że “ w skali od 1 do 5 otrzymujesz ode mnie 4, bo jedyne czego brakuje Ci do 5 to mojej osoby obok”. Pamiętaj, że dobry tekst na podryw nie może być wulgarny i sprośny. Możesz także powiedzieć – “gdybym miał wybór i mógłbym być zwierzęciem to chciałabym zostać kotem i spędzić 9 żyć z Tobą”. Taki słodki tekst na podryw powinien wywołać uśmiech na twarzy Twojej partnerki. Kolejny przykład na zwariowany tekst to – “ Jestem częstym bywalcem w cukierni, ale dawno nie widziałem nic słodszego od Twojej buzi”. Możesz też zażartować w takiej formie – “Założyłem się dziś z tatą, że będę singlem do końca życia, ale właśnie przegrałem zakład”. Wiesz, już jakie są najlepsze słodkie teksty na podryw, teraz podpowiemy Ci, jakie są miłe słowa dla dziewczyny na podryw.

Jak poderwać na miłe słówka?

Miłe słowa dla dziewczyny na podryw to nie tylko dobre teksty. Mogą to być po prostu prawdziwe komplementy. Spodobały Ci się jej oczy? Powiedz, że Cię urzekły, że zatopiłeś się w jej spojrzeniu i przepadłeś. Możesz też zapytać, jak ma na imię, a jak je wypowie, powiedzieć, że to Twoje ulubione i już ma u Ciebie plusa. Takie miłe słowa dla dziewczyny na podryw powinny wywołać uśmiech. Dobrym tekstem na podryw jest – “Bardzo lubię Twój zapach. To nie perfumy! To zapach moich marzeń”, “Możesz jeszcze raz się do mnie uśmiechnąć? Tak pięknie to robisz”.

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

2 thoughts on “Słodkie teksty na podryw

  1. Z tymi słodkimi tekstami to trzeba ostrożnie: budowanie relacji nie jest ostatnio łatwe. Może to skończyć się zerwaniem kontaktu – a teraz nie ma żadnej odpowiedzialności w prowadzeniu relacji, żadnych wskazówek.Od razu ghosting i po wszystkim

  2. Niech nikt nigdy nie używa tych tekstów. Każda kobieta, która usłyszy coś takiego będzie zażenowana
    Może po prostu traktujcie kobietę jak normalnego człowieka, którego chcecie poznać, zamiast robić z randki spotkanie sprzedażowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę