Stół ogrodowy 3w1 – must have w ogrodzie każdego faceta

Stół ogrodowy 3w1 to doskonały wybór do ogrodu, w którym planujesz męskie spotkania na świeżym powietrzu. A sezon grillowy zbliża się wielkimi krokami, warto więc przemyśleć aranżację tarasu, by zaskoczyć przyjaciół ciekawymi rozwiązaniami. Czym jest stół ogrodowy 3w1 i dlaczego musisz go mieć w swoim ogrodzie? O tym przeczytasz w tym artykule.

Stoły do ogrodu 3w1. Wielofunkcyjne stoły ogrodowe, które łączą 3 funkcje

Stół ogrodowy 3w1 to absolutna nowość w aranżacji ogrodu, tarasu, czy altanki. Ten mebel spełnia funkcje stołu ogrodowego, stołu bilardowego oraz stołu do tenisa w jednym. Tego typu mebel to zazwyczaj duży stół bilardowy z dwiema nakładkami – do spożywania posiłków i gry w ping-ponga. Stół bilardowy, wykonany z materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych, będzie doskonałym pretekstem do aktywnego wypoczynku, grając w ulubione gry. Po partyjce, nakładając blat ze sklejki, możemy zaprosić gości na wspólne biesiadowanie. Stół można nakryć też blatem do gry w tenisa stołowego.
Który mężczyzna odmówi partyjki bilardu lub niezobowiązującej rozgrywki tenisa stołowego? Nawet jeśli nie będzie to profesjonalna gra, to okazja do zdrowej męskiej rywalizacji z pewnością urozmaici spotkanie w gronie kumpli.

Stół ogrodowy 3w1 opcja biesiadowania
Stół ogrodowy 3w1 bilard
Stół ogrodowy 3w1 opcja ping-pong

Stoły ogrodowe drewniane i metalowe. Najwyższej jakości materiały stołów do ogrodów.

Wybierając stół ogrodowy, warto zwrócić uwagę na materiały, z jakich został wykonany. Stoły ogrodowe 3w1 to najwyższej jakości materiały i perfekcyjne łączenia elementów. Interesują Cię stoły drewniane do ogrodu, ale jesteś też wielbicielem metalowych stołów ogrodowych? Nie musisz wybierać! Duży stół ogrodowy 3w1 to połączenie tradycji i designu.
Najwytrzymalsze drewniane stoły ogrodowe wykonane są m.in. z buku i jesionu. W ofercie stołów ogrodowych Lissy znajdziesz stoły ogrodowe z elementami bukowymi, z termo jesionu oraz blaty z płyt HPL. Metalowe stelaże stołów ogrodowych są malowane proszkowo, a ramy tworzone z drewna kompozytowego. Kamienna płyta i sukno Simonis, wykorzystywane do pokrycia powierzchni gry w bilard, odporne są na wodę i promienie słoneczne, tak by stół ogrodowy Lissy służyły Ci długimi latami.

Zalety korzystania ze stołu do ogrodu 3w1.

Marzyłeś o stole bilardowym, ale żona skutecznie wybiła Ci ten pomysł z głowy ze względu na brak miejsca w domu? Przy zamawianiu mebli ogrodowych możecie znaleźć wspólny kompromis, kupując stół ogrodowy 3w1. Oto jak ją przekonasz. Praktyczny i wszechstronny dodatek do ogrodu pozwala na zaoszczędzenie miejsca i pieniędzy, które można przeznaczyć na inne elementy ogrodu. To doskonałe miejsce na pracę zdalną na łonie natury lub odpoczynek po pracy stacjonarnej. Funkcjonalny ogrodowy mebel to podstawa udanych spotkań towarzyskich na świeżym powietrzu. Zaletą jest też łatwa pielęgnacja stołu ogrodowego. Aby znów wyglądał jak nowy, wystarczy, że przetrzesz swój stół ogrodowy wilgotną ściereczką. Nowoczesny design i smukła sylwetka ekskluzywnych stołów ogrodowych stworzy doskonałe tło do wspólnych zdjęć, którymi można pochwalić się na Instagramie, czy Facebooku.

Najlepszy stół ogrodowy – jaki wybrać?

Nowoczesny stół ogrodowy Lissy jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, wykonywany wg indywidualnych potrzeb klientów oraz trwały. W zależności od Twoich preferencji stół ogrodowy może być bardziej klasyczny lub nowoczesny. Każdy ze stołów może być wzbogacony o podwieszany uchwyt na blaty, pokrowiec, chroniący przed zabrudzeniami oraz inne akcesoria bilardowe takie jak barki obrotowe na kije oraz lampy. Wszystko zależy od wybranego modelu stołu ogrodowego.

Stół bilardowy CALIFORNIA OUTDOOR

Najbardziej tradycyjny w odbiorze stół ogrodowy Lissy wykonany został z drewna bukowego w złotym odcieniu. Może być wyposażony w blat do tenisa stołowego, jak i w blat stołu biesiadnego.

California outdoor 1
California outdoor 2
California outdoor 3

Stół bilardowy VERMONT OUTDOOR

Profesjonalny stół bilardowy, na który składa się metalowy stelaż z solidnymi nogami i bukową ramą z blatem do gry, wykonanym z łupka włoskiego, wyścielonego suknem marki Simons. Bukowy blat do spożywania posiłków i blat do gry w ping-ponga, przemienią nowoczesny mebel w stół 3w1 do ogrodu lub na taras.

Vermont outdoor 1
Vermont outdoor 2
Vermont outdoor 3

Stół bilardowy ARIZONA OUTDOOR

Ma podstawę metalową z płaskowników w kolorze czarnym, na którym wspiera się bukowa rama z kamienną płytą do gry w bilard, pokrytą błękitnym suknem. To sprawia, że wpisuje się w styl industrialny lub loftowy. Na stół bilardowy można nałożyć blat biesiadny i blat do gry w ping-ponga, proponując znajomym ciekawą formę aktywności na świeżym powietrzu.

Arizona outdoor 1
Arizona outdoor 2
Arizona outdoor 3
Arizona outdoor 4

Stół ogrodowy 3w1. Najważniejsze informacje

Podsumujmy najważniejsze informacje o stołach do ogrodu z funkcją stołu bilardowego, stołu do ping-ponga oraz pełnowymiarowych ogrodowych stołów. Odporne na działanie warunków atmosferycznych, wytrzymałe materiały takie jak buk i metal, gwarantują wieloletnie użytkowanie.
Estetyczne stoły ogrodowe 3w1 to nie tylko modny dodatek do domu, ale przede wszystkim okazja do spędzenia czasu na łonie natury wśród najbliższych. Z czystym sumieniem polecamy więc Twojej uwadze stoły ogrodowe, które będą pretekstem do aktywnego, męskiego wypoczynku.

Artykuł sponsorowany

Jakub Bogunia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę