Swiss Military Hanowa – opinie marki

Marka Swiss Military Hanowa opinie i  historia

Hanowa krzewi surową estetykę od 1963 roku, kiedy to została założona firma w Bienne w Szwajcarii przez przedsiębiorcę Hansa Noll. W 1990 roku marka nadała temu modelowi swój charakterystyczny styl. Zakładając linię zegarków Swiss Military Hanowa oraz jego opinie na temat tego modelu to solidne zegarki sportowe w przystępnych cenach. Od tego czasu marka, która wywodzi się z Hanowa, łączy szwajcarską  precyzyjną jakość z luźnym i sportowym designem. Dodatek „Swiss Military” podkreśla wysoką rangę szwajcarskich sił zbrojnych która oznacza wytrzymałość, solidność oraz  wysoką precyzję, a także zdolność do działania w ekstremalnych i niebezpiecznych warunkach.

Dziś Swiss Military Hanowa ma ugruntowaną pozycję, wypracowaną opinie i jest w  posiadaniu oficjalnej licencji Konfederacji Szwajcarskiej. Ma duże doświadczenie w dziedzinie zegarków sportowych i lifestyle’owych. Marka Swiss Military Hanowa jest wykonana z  wysokiej jakości materiałów. Łączy różnorodność kolorów i kształtów co sprawia, że opinie użytkowników są pozytywne. Te szwajcarskie zegarki są wyjątkowo wyjątkowe i idealnie nadają się do indywidualnego, świadomego stylu życia.

Połączenie szwajcarskiego kunsztu ze sportowym designem to strzał w dziesiątkę. Zegarki te cechuje się niezwykłymi funkcjami i wojskową precyzją przy konkurencyjnym stosunku ceny do wydajności ukształtowało tożsamość i reputację marki

Swiss Military Hanowa – styl życia

Dzięki solidnym i sportowym zegarkom lifestylowym wysokiej jakości szwajcarska marka Swiss Military Hanowa zyskuje opinie indywidualnej i świadomej jakości stylu życia. Od lat 90. marka wywodząca się z Hanowy specjalizująca się w tych atrybutach. W 2013 roku Swiss Military Hanowa obchodziło 50-lecie Hanowy

Po udanej premierze Swiss Military Hanowa w latach 90. w Szwajcarii, zyskały opinie, niezawodnych oraz precyzyjnych zegarków szybko podbijając również rynek międzynarodowy.

Szwajcarski biznesmen Christian Frommherz, wizjoner i wieloletni partner biznesowy, przejął Hanowa AG w 2010 roku i kontynuuje tradycję marki do dnia dzisiejszego.

Dziś Swiss Military Hanowa to szwajcarska marka zegarków o ugruntowanej pozycji i posiada dobre opinie, duże doświadczenie w dziedzinie zegarków sportowych, wyczynowych i lifestylowych, która może pochwalić się już 50-letnią bogatą historią. Przemawia do konsumentów z różnych pokoleń, oferując zegarki o doskonałym stosunku jakości do ceny i wyróżniające się cechami.

Zegarki Swiss Military Hanowa

Prezentowane zegarki na pierwszy rzut oka wyglądają niepozornie. Jego klasyczny design może zmylić, ale po bliższym poznaniu, okazuje się, że Swiss Military Hanowa  z kolekcji Undercover Multifunction po prostu dobrze się maskują. Głównym trzonem tego modelu jest znajdujący się w środku niezawodny, szwajcarski kwarcowy mechanizm. Tarczę zegarka osłania odporne na zarysowania szafirowe szkło. Pozytywne opinie Swiss Military Hanowa odnoszą się do komfortu  z noszenia, który zapewnia gruby pasek wykonany z wysokiej jakości skóry naturalnej. Umieszczone centralnie sub-tarcze wskazujące dzień tygodnia oraz datę. Luminescencyjne wskazówki pozwalają na odczytanie godziny w egipskich ciemnościach. Wodoszczelność na poziomie 100 metrów, gwarantuje Ci działanie zegarka nawet po zanurzeniu w wodzie.

„Wyzwanie w czasie” Swiss Military

Swiss Military Hanowa zyskuje pochlebne opinie poprzez zachęcanie do rzucania wyzwania czasowi oraz przeżywania przygód z marką. Dlatego każdy zegarek Swiss Military Hanowa to idealny towarzysz. Niezależnie od tego, czy przygoda zaczyna się na lądzie, w powietrzu czy pod wodą. Zegarki Swiss Military Hanowa składają się z kilku kolekcji: „Land”, „Air”, „Aqua”, „Ladies”, „Mission” oraz „IAPF” (Międzynarodowa Fundacja Przeciwdziałania Kłusownictwu). Kolekcje, które na swój sposób, pasują do solidnej i sportowej estetyki marki są skierowane dla mężczyzn jak  i kobiet.

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

2 thoughts on “Swiss Military Hanowa – opinie marki

  1. Swiss military hanowa to marka, którą dobrze oceniam, nie miałem osobiście ale mój znajomy ma i mi się bardzo podoba , jego opinie na temat tego zegarka też są pozytywne. Zegarek skrojony na miarę, szkoda tylko że koperta taka mała bo powinna mieć z 50mm.

  2. Po roku użytkowania zegarków swiss military hanowa mogę powiedzieć, że jestem zachwycony i wystawiam dobrą opinie na temat tych zegarków. Każdego dnia podoba mi się coraz bardziej 😉 Piękny i ponadczasowy zegarek, który pasuje do wielu stylizacji i sprawdza się w każdej sytuacji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę