WandaVision – gdzie obejrzeć?

WandaVision to hitowa produkcja udostępniona na platformie Disney+. Widzowie w Polsce mogą być jednak zawiedzeni: WandaVision za darmo nie jest u nas dostępna. Co więcej, w ogóle na razie tego serialu nie można legalnie obejrzeć w Polsce. Co można zrobić w takiej sytuacji? Czy jest jakieś inne źródło tego serialu?

WandaVision fabuła

Osoby lubiące świat Marvela doskonale znają postaci Wandy Maximoff  i jej ukochanego Visiona. Są oni szczęśliwą parą żyjącą w uroczym domku na przedmieściach. Wszystko to jednak okazuje się tylko farsą. Serial z ich udziałem jest stylizowany na czarno-białą produkcję rodem z zeszłego stulecia. Nie brakuje w nim lekkiego humoru, ale także elementów o wiele bardziej mrocznych.

O brak wersji WandaVision online w Polsce mogą mieć żal przede wszystkim widzowie oglądający najnowszą odsłonę przygód Doktora Strange’a – Multiwersum Obłędu. Tam bowiem fabuła pchana do przodu jest przez postać Wandy i wydarzenia z jej życia znane jedynie widzom serialu WandaVision. To sprawia, że główny wątek historii może być niejasny. Brakuje psychologicznej podbudowy działań bohaterki. Wszystko jest wyjaśnione w serialu WandaVision. Online jednak nie można go u nas zobaczyć.

wandavision opinie
Opinie na filmwebie zachęcają do obejrzenia!

WandaVision online

Na szczęście szybko się to zmieni. Disney+ zapowiedział wejście do Polski już w połowie czerwca 2022 roku. Na platformie streamingowej jest dostępny ten serial, obok wielu równie popularnych i niedostępnych na razie w Polsce, na przykład Hawkeye’a. Za cenę wykupienia abonamentu będziesz mógł się z nimi zapoznać legalnie. Można więc powiedzieć, że serial WandaVision za darmo będzie już wkrótce dostępny.

WandaVision torrenty

Osoby, które nie mogły doczekać się polskiej premiery platformy Disney+ decydują się na skorzystanie z nielegalnych źródeł dostępu do filmów i seriali na niej umieszczonych. WandaVision na torrentach cieszy się dużą popularnością. My jednak nie polecamy tego sposobu. Przede wszystkim jest to działanie nielegalne. Dodatkowo może być niebezpieczne. Za ściąganie filmów z pirackich źródeł lub ich rozpowszechnianie grozi odpowiedzialność karna. Decydując się na oglądanie WandaVision za darmo, możesz narazić się na duże nieprzyjemności. Przy okazji możesz również ściągnąć zupełnie inny serial, a nawet zepsuć sobie komputer przez zainfekowanie go wirusem.

Nielegalne źródła do serialu WandaVision to nie tylko torrenty. W sieci po wpisaniu takiego hasła w wyszukiwarce znajdziesz naprawdę wiele platform umożliwiających pozornie jego obejrzenie. Niektóre z nich mogą wręcz oferować płatne usługi, ale po zakupie wcale nie zyskuje się dostępu do tego serialu. Mało tego, WandaVision cały film – wszystkie odcinki serialu, jest bardzo szybko usuwana z internetu. To sprawia, że każdy dostęp poza autoryzowanym dystrybutorem jest nie tylko nielegalny, ale również bardzo niepewny. Lepiej więc poczekać na możliwość obejrzenia go w dobrej jakości.

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytanie: “WandaVision gdzie obejrzeć za darmo?”, musisz wiedzieć, że do czasu uruchomienia polskiej wersji platformy Disney+ nie ma takiej możliwości. Musisz więc na to poczekać, czas ten umilając sobie na przykład czytaniem komiksów z uniwersum Marvela. Kiedy platforma będzie już dostępna, bez problemu obejrzysz swoich ulubionych bohaterów po wykupieniu do niej abonamentu.

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę