Wysokiej klasy magazyny do wynajęcia w Krakowie – sprawdź ofertę Less Mess Storage

Zastanawiasz się w jaki sposób przechować swoje rzeczy sezonowe, czy wszelkie inne przedmioty, na które brakuje Ci miejsca w mieszkaniu? Narty, sanki, grube puchowe kurtki są bardzo przydatne zimą, ale latem, wiosną czy jesienią zajmują tylko miejsce w szafie czy innym miejscu przeznaczonym na magazynowanie tego typu rzeczy. Podobnie meble tarasowe, parasole ogrodowe, rower, opony zimowe, materace dmuchane i inne akcesoria do pływania – stanowią niezbędny element lata czy wiosny, ale zimą wymagają miejsca do przechowywania.

To co warto podkreślić, to fakt, iż nie sztuką jest znalezienie miejsca o wolnej przestrzeni, lecz znalezienie takiego pomieszczenia, w którym przechowywane rzeczy bez ryzyka zniszczenia przetrwają w dobrej kondycji do kolejnego sezonu. Złe warunki – panująca nadmierna wilgotność, chłód – przyczyniają się do szybszego niszczenia magazynowanych przedmiotów. Z tego powodu wybór piwnicy, garażu, komórki w bloku czy balkonu nie jest najlepszym pomysłem. Dodatkowo, miejsca te zwykle nie są odpowiednio chronione przed kradzieżą. Słabe zabezpieczenia, niemonitorowane wnętrza nie stanowią komfortowego miejsca do przechowywania wartościowych rzeczy. Dobry rower czy meble ogrodowe to koszt rzędu nawet kilku tysięcy złotych – pozostawienie ich w miejscu o złym zabezpieczeniu może budzić niepokój i brak komfortu. Bezpieczną alternatywą dla komórek w blokach, garaży czy piwnic są magazyny samoobsługowe w Less Mess Storage.

Wynajem magazynu w świetnej lokalizacji blisko Krakowa

Dla mieszkańców Krakowa i okolicznych miejscowości dostępne są dwa nowoczesne oddziały Less Mess Storage. Pierwszy znajduje się przy ulicy Krakowiaków 28 w Kryspinowie, a drugi przy ulicy Willowej 99 w Modlniczce. Oddział w Modlniczce znajduje się w pobliżu Futura Park – nowoczesnego centrum handlowego – oraz największego centrum logistycznego w Polsce. Lokalizacja oddziału Less Mess Storage w Modlniczce pozwala na bezproblemowy dojazd również w godzinach nasilonego ruchu ulicznego. Obiekt położony jest blisko zjazdu z obwodnicy.

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia świetnie sprawdzą się zarówno w roli komórki lokatorskiej, w której można bezpiecznie i w optymalnych warunkach przechować wszelkie rzeczy sezonowe, a także w czasie remontów czy przeprowadzek, kiedy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na kilka dni – umowę z Less Mess Storage możesz podpisać na 7 dni, miesiąc lub czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia.

Pomieszczenia magazynowe to również doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy szukają przestrzeni do przechowywania swojego towaru. Aby dowiedzieć się więcej na temat wynajmu powierzchni magazynowej w Less Mess Storage odwiedź stronę internetową https://www.lessmess.storage/krakow-modlniczka/

Duże, średnie czy małe magazyny do wynajęcia? Wybierz pasujący Ci rozmiar pomieszczenia

W magazynach Less Mess Storage panują optymalne warunki do przechowywania, każde pomieszczenie jest osobno zamykane i chronione nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa – nie można ich zatem utożsamiać z tradycyjnie kojarzącymi się magazynami. W zależności od tego jaką przestrzeń potrzebujesz, możesz wybrać magazyn samoobsługowy w odpowiadającym Ci rozmiarze. Jeżeli masz wątpliwości jak metraż lokalu będzie odpowiedni, możesz skorzystać z pomocy wykwalifikowanego personelu, który pomoże Ci dobrać optymalną przestrzeń.

Artykuł sponsorowany

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę