Przeprowadzka firmy czy mieszkania? Zapoznaj się z ofertą Fortis z Łodzi!

Jesteś właścicielem firmy i obecne biuro jest już dla Ciebie za małe? Rozwój firmy, większa ilość towaru wymusza wymianę lokalu na inny? A może z związku z rosnącą inflacją i stałym wzrostem cen decydujesz się na wynajem mniejszej przestrzeni biurowej lub zmianę lokalizacji? Zmiana siedziby firmy często jest procesem skomplikowanym logistycznie. Przed rozpoczęciem relokacji warto odpowiednio się do niej przygotować. Bezpiecznym i wygodnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnej ekipy, od lat zajmującej się podobnymi zleceniami, która doskonale wie w jaki sposób przeprowadzić relokację Twojej firmy, aby przebiegła możliwie szybko i bezproblemowo.

Usługi przeprowadzkowe na najwyższym poziomie

Firmą przeprowadzkową z Łodzi, która profesjonalnie zajmie się Twoją przeprowadzką jest Fortis. Poznaj ofertę firmy na stronie internetowej https://fortis-przeprowadzki.pl/. Fortis podejmuje się przeprowadzki biur, magazynów, urzędów, bibliotek, archiwów, gabinetów lekarskich, a także aptek. Podejmie się zleceń polegających na zniesieniu, odpowiednim zabezpieczeniu produktów na samochodzie, transporcie, a także wniesieniu mienia firmy. Fortis przeprowadza również kompleksowe usługi relacyjne, obejmujące również wybrane usługi dodatkowe, jak pakowanie, wypakowywanie, montaż i demontaż mebli, inwentaryzacja dokumentów firmowych, dodatkowe zabezpieczenie folią bąbelkową i folią stretch, utylizację zbędnego wyposażenia biurowego, a także załadunek i rozładunek w wielu miejscach. Fortis oferuje usługi odpowiednio przygotowane zarówno dla małych firm, jak również dużych korporacji.

Bezstresowa przeprowadzka biura

Fortis posiada swoją siedzibę w Łodzi przy ulicy Okopowej 70/106, ale swoim zasięgiem obejmuje wiele innych miast. Skontaktuj się z przedstawicielem firmy, sprawdź czy przeprowadza relokacje w Twoim mieście i uzyskaj indywidualnie przygotowaną dla Ciebie, darmową wycenę. Bez względu na to, czy interesują Cię przeprowadzki dla firm, przeprowadzki mieszkań, przeprowadzki krajowe czy przeprowadzki międzynarodowe – Fortis spełni Twoje oczekiwania. Podejmie się nawet bardzo delikatnych zleceń, jak np. transport pianina czy przewóz fortepianów.

Przeprowadzka, bez względu na to czy dotyczy miejsca pracy czy mieszkania jest procesem zwykle żmudnym i wprowadzającym wiele chaosu do codziennej rutyny. Już sam proces pakowania i rozpakowywania potrafi być nie tylko czasochłonny, ale także stresujący. To ważne, aby wszystkie przedmioty zostały odpowiednio zabezpieczone i nie uległy zniszczeniu w czasie przenoszenia czy transportu. Powierzając swoją przeprowadzkę Fortis możesz mieć pewność, iż nie poniesiesz w jej trakcie żadnych strat – wszystkie przedmioty dotrą w idealnym stanie w nowe miejsce.

Czas relokacji to czas wielu zmian, które mogą budzić niepokój. Konieczność przyzwyczajenia się do nowego miejsca – bez względu czy jest to miejsce pracy czy zamieszkania – może być stresujące. Aby nie dokładać sobie dodatkowych zmartwień i przejść proces przeprowadzki możliwie bezstresowo warto rozważyć podjęcie współpracy z Fortis.

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę