Zadania na wieczór kawalerski – Śmieszne i kreatywne

Każdy mężczyzna chce, aby jego wieczór kawalerski był niezapomniany. Organizując ten wyjątkowy czas, zadbajmy o odpowiednią liczbę zaskakujących atrakcji. Najlepiej będzie wybrać rodzaj rozrywki, który każdemu z obecnych na imprezie Panów przypadnie do gustu. Zastanówmy się dobrze, jakie możemy przygotować zadania na wieczór kawalerski. 

Zobacz: Kto płaci za kawalerski i ile to kosztuje?

Zadania na wieczór kawalerski – czym są?

Zazwyczaj organizacją wieczoru kawalerskiego zajmuje się świadek Pana młodego, jednak wszyscy zaproszeni goście mogą być zaangażowani w planowanie wspólnego czasu. Postarajmy się, aby Pan młody wykazał się wiedzą o swojej partnerce podczas specjalnie przygotowanego dla niego testu wiedzy przedmałżeńskiej. Pan młody z pewnością będzie przygotowany na szczególne wyzwania. Możemy tutaj skorzystać z naprawdę szalonych propozycji. W ciągu nocy, w którą odbywa się impreza, sprawdźmy Pana młodego i pozwólmy mu trochę wyszaleć się przed ślubem, z udziałem napotykanych Pań. To będą ostatnie momenty całkowitej wolności w męskim gronie! Jednak nie każdy chce bawić się aż do upadłego.

Kto wymyśla zadania?

Zadania na wieczór kawalerski mogą przygotować wszyscy goście Pana młodego. Jednak najlepiej utartym schematem jest organizacja zabaw przez świadka lub przyjaciela Pana młodego. Ważne, aby wybrana osoba brała odpowiedzialność za przebieg imprezy. Przyszły mąż nie powinien przejmować żadnych obowiązków, nawet spraw finansowych. Zdarzają się jednak takie wyjątki, kiedy Pan młody bierze udział w przygotowaniach. Bardzo dobrym pomysłem jest niespodzianka dla przyszłego małżonka. Jest to jednak kwestia indywidualna. Ważny jest wybór odpowiedniego terminu, stworzenie listy gości. Można zorganizować zrzutkę pieniędzy na zabawę wśród Panów. Kolejnym krokiem jest dbanie o alkohol oraz zakąski. Dobrym pomysłem będzie zlecenie obowiązków jednej osobie, która o wszystko zadba.

Źródło: allegro.pl/oferta/gadzety-na-wieczor-kawalerski-magiczne-zadania

Zadania na wieczór kawalerski przykłady 

Bardzo dobrym pomysłem jest wspólny wyjazd lub wybór oryginalnego miejsca do zabawy. Wśród modnych obecnie pomysłów na wspólnie spędzony czas jest gra w paintball, tor gokartowy, ścianka wspinaczkowa, skok ze spadochronem, escape room lub wyjazd za miasto. Decyzję najlepiej podjąć, biorąc pod uwagę wszystkich zaproszonych gości.

Impreza w klubie lub domówka również świetnie się sprawdzi w tym szczególnym dniu.

Aby Pan młody głęboko zachował w pamięci ten czas, można przygotować dla niego zabawne wyzwania. Jakie dokładnie przygotować zadania na wieczór kawalerski?

Nie bójmy się ponieść wodzom fantazji, możemy wymyślać przeróżne zadania i angażować w nie obce osoby. Nie musimy obawiać się negatywnych reakcji, wystarczy, że wspomnimy komuś o naszej uroczystości przedmałżeńskiej.

Jeśli nie wiemy, jakie zadania na wieczór kawalerski będą odpowiednie, to możemy kupić gotowy zestaw zadań na wieczór kawalerski, który jest dostępny w internecie. Znajdziemy tam grę Ostatnie pożegnanie – karty z zadaniami lub Imprezową Wieżę, na której także są wypisane polecenia. Oferta gotowych misji jest dosyć ciekawa.

Innym rozwiązaniem jest ustalenie własnych zadań dla narzeczonego. Na początku zabawy niech wszyscy złożą przysięgę, słowami przysięgamy, że wszystko, co wydarzy się podczas dzisiejszej nocy, nie wyjdzie poza uczestników imprezy.

Wyzwania możemy zacząć od zapytania o kolor majtek 5 przypadkowych kobiet. Jest to bardzo popularne. Następnie kandydat na narzeczonego pije kieliszek wódki co godzinę, aż skończy się impreza.

Możemy poprosić o znalezienie kilku dziewczyn, które w ciągu 10 minut dadzą naszemu wybrankowi buziaki w policzek, jeśli do tego nie dojdzie, ma karę do wykonania. Wśród innych propozycji tego typu znajduje się zrobienie sobie zdjęć z kilkoma osobami, w ciągu 15 minut lub wyciągnięcie od kobiet numerów telefonów.

Zobacz: Pomysły na wieczór kawalerski – niezapomniana impreza

Zadania na wieczór kawalerski mogą być również fizyczne, Pan młody może wykonywać pompki lub podobne ćwiczenia. Oczywiście, w miarę rozsądku, pamiętajmy, że jest spożywany alkohol.

Możemy kazać odpowiadać na wstydliwe pytania lub takie, które dotyczą przyszłej żony. Oczywiście, jeśli ktoś odmawia wykonywania poleceń, to czeka go kara alkoholowa.

Każdy z uczestników może dodać jedno zadanie, którego niewykonanie poskutkuje karnym kieliszkiem. Jednak w takich kwestiach nie zapominajmy również o innych napojach. Bardzo ważne jest zachowanie jednakowej formy, dobrze, aby uczestnicy spożywali alkohol w podobnym czasie.

Zachęćmy Pana młodego do odrobiny szaleństwa! Niech trochę zatańczy na parkiecie!

Podstawą wieczoru jest świetna zabawa, z dużą dawką humoru. 

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę