Dachówka Braas Teviva – cena, wymiary, opinie, forum

W nowo powstającym domu jedną z kluczowych kwestii jest dach – wykonanie odpowiedniej, solidnej konstrukcji, która zapewni bezpieczeństwo i ochronę przed zmienną pogodą na długie lata. Poza więźbą jednym z najważniejszych elementów jest wybranie odpowiedniej dachówki. Ilość opcji dostępnych na rynku jest ogromna, dlatego nie zawsze od razu wiadomo, które modele i producenci są godne zaufania. W tej kwestii warto zawierzyć innym inwestorom, chętnie wypowiadającym się na forum np. o dachówce Braas Teviva – opinie o niej są więcej niż obiecujące.

Braas Teviva opinie na forum ma bardzo pozytywne – niezależnie od wybranego koloru, same dachówki prezentują się bardzo estetycznie. Ich elegancja jest ponadczasowa i uniwersalna, dlatego świetnie prezentuje się nawet z bardzo różnymi kolorami elewacji. Co w takim razie trzeba wiedzieć o produkcie – Braas Teviva, cenie, właściwościach, jakości?

Dachówka Braas Teviva – opinie

Najważniejsze są, jeśli chodzi o dachówkę Braas Teviva opinie fachowców, ponieważ to oni wiedzą o najlepszych produktach najwięcej. Fachowcy są w stanie najlepiej określić jakość wykonania, połączeń, sposób kładzenia, który ma bezpośredni wpływ na szybkość wykonanych prac oraz na koszt całej inwestycji, liczony w metrach kwadratowych położonego dachu. W tej kwestii, jeśli chodzi o dachówkę Braas Teviva, opinie są dość wyrównane i podobne – dekarze zgodnie przyznają, że kolejna propozycja tego producenta techniczne niewiele różni się od poprzedników – jest identyczne rewelacyjna, jeśli chodzi zarówno o jakość, jak i o sposób układania. Wielu z nich mówi o prawdziwej przyjemności pracy na materiałach pochodzących od tego konkretnego producenta.

Braas Teviva opinie na forum

Płaska dachówka Braas Teviva opinie na forum współdzieli ze zdaniem dekarzy. Płaska i nowoczesna, rewelacyjnie prezentuje się na nowoczesnych budynkach. Co więcej, przez wielu inwestorów uważana jest za produkt i ponadczasowy, i uniwersalny pod względem estetyki. Beton, z jakiego jest wykonana, jest solidny i odporny na wiele czynników, w tym sporą część uszkodzeń, wysokie i niskie temperatury. Według posiadaczy Braas Teviva i opinii na forach internetowych, dachówka w wersji minimalistycznej, w jednolitym, spokojnym kolorze, doskonale sprawdza się na budynkach o nowoczesnych kształtach,ale i na tradycyjnych budowlach, przydając im świeżości. Rewelacyjne wyróżnia się szczególnie na tle wypukłych czy wklęsłych modeli, które obecnie zalewają rynek. Ta jest znacznie delikatniejsza i subtelniejsza w wyrazie, dlatego też przyciąga wzrok i znacznie lepiej się prezentuje.

Braas Teviva – cena

dachówka braas teviva cena
Cena dachówki na Allegro to tylko 6,5 zł

Rewelacyjnie także wypada Braas Teviva cenowo – jeśli chodzi o tak nowoczesne wydanie i jakość zastosowanych materiałów, to koszt nie wydaje się być duży. Oczywiście całkowity koszt pokrycia dachu uzależniony jest od jego indywidualnych parametrów, jak: wielkość, ilość spadów, a także samo ukształtowanie. Im więcej nierównych powierzchni i skosów, tym więcej należy dodać elementów uzupełniających, jak gąsiory, które w przypadku każdej dachówki są sporo droższe, od podstawowej, pojedynczej dachówki. Jeśli kogoś interesuje Braas Teviva cena za podstawowe elementy wynosi teraz około 4,6 złotych brutto za jedną sztukę. Oczywiście za Braas Teviva cena może różnić się w zależności od miejsca jej zakupu. Jeśli chodzi o resztę niezbędnych elementów, jak gąsiory,to trzeba zapłacić za nie około 30 złotych brutto za jedną sztukę. Dachówka szczytowa to koszt około 32 złotych brutto za sztukę. Trzeba do tego doliczyć również taśmy, kotwy i inne niezbędne przy montażu akcesoria.

Braas Teviva – wymiary

Pozostaje jeszcze jedna rzecz warta omówienia w kwestii Braas Teviva – opinie na forum często wspominają również o wymiarach dachówki. Jest to ważne z dwóch względów: przekłada się na szybkość pracy dekarskiej oraz na ostateczny wygląd całego dachu. Podstawowa dachówka mierzy 33 x 42 cm, jest więc optymalna. Nie jest jednak wykorzystywana w pełni, ponieważ technika kładzenia wymaga założenia nieco jednej na drugą w celu wzmocnienia całej konstrukcji. Więcej na temat wymiarów i kosztów związanych powie cena za 1 m2 dachówki. W tym wypadku mówimy o cenie za około 10 sztuk dachówki. W ten sposób dowiadujemy się, że cena za 1 m2 dachówki Braas Teviva to jakieś 46 – 50 złotych brutto.

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę