TikTok dla dorosłych do pobrania – opinie

Okazuje się, że czasy pandemiczne przyniosły niektórym całkiem sporo szczęścia. Przekonali się o tym na pewno twórcy aplikacji TikTok, aplikacja zbiera super opinie i zalicza miliardowe zasięgi i przychody. Ludzie, przebywając w izolacji, aby umilić sobie czas w samotności, zaczęli masowo ją ściągać. Popularne stały się w tamtym czasie wśród ludzi, liczne trendy taneczne, które obowiązywały na tej platformie.

Śmieszne filmiki i tańce, to już jednak przeżytek dla co poniektórych. Bardzo wiele osób, poszukuje ostatnio TikToka dla dorosłych, gdzie będą mogli pooglądać filmiki z pięknymi kobietami. Czy istnieje TikTok dla dorosłych? Opinie, jakie ma? Jeśli jesteście ciekawi lub też planujecie w niedalekiej przyszłości pobrać taką aplikację, zapraszam do lektury. 

TikTok dla dorosłych opinie, co to? 

Szukając informacji, czym jest TikTok dla dorosłych, opinie dały mi na to pewien pogląd. Dowiedziałam się z nich przede wszystkim, że program ten nazywa się SWYP. Sam TikTok zaś, nie ma żadnej oddzielnej aplikacji o tej tematyce. Istnieje tam tylko hashtag +18, gdzie można obejrzeć tego typu filmiki, aczkolwiek w mocno łagodnej wersji.

Wróćmy jednak do aplikacji SWYP. Jeśli myślicie o tym, aby pobrać ją na swoje urządzenia mobilne, to nie mam najlepszych wieści. Większość filmików, które są tam zawarte, nie nadaje się dla osób poniżej 18 roku życia. Jest to też główny powód, dla którego SWYP nie jest dostępny w sklepie z aplikacjami do pobrania. Zaciekawił mnie natomiast mocno fakt, że wchodząc na ich stronę internetową, nie widnieje tam żadna weryfikacja wiekowa. Jest to bowiem procedura, która jest charakterystyczna dla tego typu stron. 

Strona SWYP, działa niemalże identycznie jak TikTok. Różnią się jedynie treści na nich prezentowane. Specjalnie napisany algorytm, uczy się tego, co najbardziej podoba się użytkownikowi. Na podstawie tych danych wie, co pokazywać mu przy następnej jego wizycie. Każdy z filmików, który się tam znajduje, jest podpisany przez jego twórcę. Jest to zasada identyczna do tej, która znajduje się na TikToku. Jeśli podoba nam się jakiś filmik, możemy na niego kliknąć dzięki czemu, istnieje sposobność, aby obejrzeć potem jego pełną wersję. Im więcej czasu spędza się przeglądając SWYP, tym program lepiej dopasowuje filmiki do naszych preferencji. Twórcy, zachęcają mocno do zakładania konta na stronie SWYP. Daje to możliwość zapamiętania algorytmowi naszych ulubionych filmików. 

Jak oceniany jest SWYP przez użytkowników? Filmiki, które są tam zamieszczane, są dobrej jakości. Znajdują swoich amatorów zarówno w damskiej, jak i męskiej widowni. Interfejs tej aplikacji jest bardzo przejrzysty, dzięki czemu łatwo się po niej poruszać. Zwłaszcza jeśli korzystało się wcześniej z normalnego TikToka. Nie należy się również obawiać żadnego złośliwego oprogramowania, które pobierze się na nasze urządzenie w trakcie oglądania.

TikTok dla dorosłych do pobrania?

Aplikacja TikTok dla dorosłych do pobrania, czy jest to możliwe? Jak już wspomniałam w powyższym akapicie – nie jest. Wynika to z faktu, że filmiki, które są tam zamieszczane, są przeznaczone tylko dla osób, które ukończyły już 18 rok życia. Twórcy systemów operacyjnych, wprowadzając to ograniczenie, chcą zapobiec nadmiernemu ściąganiu jej przez osoby nieletnie. W związku, z czym TikTok dla dorosłych do pobrania nie będzie nigdy możliwy. 

Mam jednak dobrą wiadomość dla wszystkich niepocieszonych faktem braku możliwości pobrania SWYP. Można w prosty sposób zapisać jej webową wersję na swoim telefonie z Androidem. Wystarczy, że:

  1. Wejdzie się na główną stronę SWYP.
  2. Odnajdzie przycisk Launch SWYP.
  3. Kliknie przycisk ustawienia.
  4. Następnie odnajdzie się napis: dodaj do ekranu głównego. Można wtedy nadać jej nazwę, która będzie mieć wydźwięk incognito. Dzięki takiemu zabiegowi, nikt postronny nie połapie się, jakiego typu aplikacja to jest. 
  5. Voilà! Aplikacja na telefon jest w ten sposób dostępna. 

Jeśli jednak, filmiki prezentowane w aplikacji SWYP, nie spełnią Waszych oczekiwań, okazuje się, że tego typu programów powstało w ostatnich czasach znacznie więcej. Oto kilka z nich:

  • ONLYTIK – działa bardzo podobnie jak SWYP, z tą tylko różnicą, że filmiki te, można oglądać z komputera.
  • FRIENDSONLY –  w tej aplikacji, panie zamieszczają filmy w ubraniach. Ułatwiona jest również kwestia nawiązywania z nimi ewentualnego kontaktu.
  • QWKI – filmiki tam zamieszczone, pochodzą głównie od amatorów. 

Nie ma wersji TikToka dla dorosłych. Okazuje się jednak, że sukces jego pierwotnej wersji był na tyle duży, że powstają aplikacje tego typu z treściami dla dorosłych. Uważam przy tym, że twórcy zrobili bardzo mądry ruch, nie decydując się na wypuszczenie tego typu apki, sygnowanej ich marką. Myślę, że mogliby się spotkać za to ze sporą krytyką. Nie od dziś bowiem wiadomo, że największą grupą odbiorców TikToka, są młodzi ludzie i nastolatkowie. Jeśli powstałaby jego wersja dedykowana dla dorosłych, mogliby oni zacząć czerpać zły wzorzec.

Aplikacje takie jak SWYP, są stworzone przez kogoś innego. Każdy, kto będzie chciał je znaleźć, da sobie na pewno radę. Dobre imię TikToka zostanie przy tym nienaruszone. A Ty jakie masz opinie o TikToku dla dorosłych oraz jaką opinie masz o zwykłym TikToku?

Sprawdź też:

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę