Zalukaj cc, vod – opinie, czy jest płatne i bezpieczne?

Rok 2022 to w Polsce rok pojawienia się w polskim internecie kolejnej wielkiej platformy streamingowej. To teraz tam kręci się tzw. filmowe życie Polaków. Coraz rzadziej, chcąc zobaczyć jakiś film czy oglądnąć serial czekamy na niego w tv. Najczęściej sięgamy po niego od razu, właśnie szukając go w najpopularniejszych platformach streamingowych (jeśli mamy wykupiony abonament i z nich korzystamy) lub przeszukujemy internet z nadzieją, że dany film lub serial znajdziemy w miejscu, które oferuje, przynajmniej w teorii, darmowy dostęp i streaming. I tutaj właśnie na tzw. scenę wchodzi portal zalukaj cc i zakukaj vod. Jeśli zastanawiacie się jakie opinie posiada zalukaj cc oraz zalukaj vod oraz czy zalukaj jest płatne i czy zalukaj jest bezpieczne to trafiliście w dobre miejsce. Postaramy się wyjaśnić wszystkie niejasności dotyczące tych portali właśnie.

Uwaga: Zalukaj cc to również zalukaj.com, zalukaj2, zalukaj.film, izalukaj.pl, zalukaj-pl.com, zalukaj-pl.tv

Zalukaj opinie

W opiniach o zalukaj sprzed kilku lat można wyczytać wiele zarzutów kierowanych w stronę tej strony internetowej. Jedną z głównych opinii o zalukaj była ta o jej nielegalności. W opiniach o zalukaj krążących w internecie można przeczytać, że był to serwer proponujący swoim klientom filmy i seriale w pirackiej wersji. W opiniach o zalukaj dominowało zatem przekonanie, że nie warto się tym serwisem interesować ani tym bardziej próbować oglądać tam filmów. Po dość długim czasie funkcjonowania w tej formie zalukaj zniknęło z sieci. W opiniach klientów zalukaj można było wyczytać że ten konkretny serwer zniknął natomiast na jego miejsce pojawiło się kilka bardzo podobnych takich jak m.in. zalukaj.cc. W opiniach o zalukaj i jego podróbkach można było wyczytać ostrzeżenia przed wszystkimi tymi platformami, ponieważ udostępniane tam treści są nielegalne i może okazać się karalne. Jakiś czas temu na starej platformie zalukaj pojawił się komunikat. Czytamy w nim, że stare zalukaj uległo zmianie i od teraz funkcjonuje pod zmienioną nazwą jako zalukaj-tv.pl. Ponadto w przedstawionym komunikacie czytamy, że odtąd zalukaj jest legalne i że to jeden z głównych powodów dlaczego odbiorcy powinni z niego korzystać. Zalukaj podkreśla również, że sam nie streaminguje filmów ani seriali a jedynie udostępnia je z portali na warunkach określonych przez te właśnie. 

Zalukaj vod opinie

Niestety opinie o zalukaj vod nie różnią się od opinii o zalukaj sprzed kilku lat. Zalukaj vod zbiera złe opinie na forum w internecie. Ludzie w swoich opiniach o zalukaj vod piszą, że czują się oszukani przez zalukaj vod. Okazuje się, że po uiszczeniu opłaty 10 zł za możliwość obejrzenie filmu czy serialu zostają przekierowani na stronę, gdzie film czy serial jest, ale gdzie nadal trzeba za możliwość obejrzenia uiścić opłatę. Niestety opinie o zalukaj vod nie zachęcają do tego, by w ogóle próbować korzystać z ich oferty. W swoich opiniach o zapuka vod odbiorcy piszą, że czują się oszukani, ponieważ na stronie zalukaj vod nigdzie nie jest napisane, że jest to jedynie płatna wyszukiwarka filmów i seriali nie natomiast platforma, na której można te filmy czy seriale zobaczyć. W opiniach o zalukaj vod próżno szukać zadowolonych klientów platformy.

Zalukaj cc opinie

W opiniach o zalukaj cc czytamy m.in., że jest ta platforma to oszustwo „grubymi nićmi szyte”. Pomimo swojej legalności, o której piszą właściciele zalukaj, sama platforma nie oferuje swoim klientom tego czego oni tam szukają. Na forach internetowych osoby, które miały styczność z zalukaj cc w swoich opiniach o zalukaj cc nie tylko przestrzegają się przez zalukaj ale również wyładowują swoją frustrację związaną ze stratą pieniędzy. Najczęściej okazuje się bowiem, że przyzwyczajeni do wcześniejszego zalukaj na stronie zalukaj cc oczekiwali, po uiszczeniu opłaty i rejestracji, możliwości zobaczenia filmu, której tam teraz nie ma. W jednej z opinii o zalukaj cc można przeczytać, że strona oferowała konkretny film do momentu dokonaniu opłaty. Po zapłaceniu za usługę film znikną i okazał się być niedostępnym. Takich głosów i opinii o zalukaj cc jest bardzo wiele.

zalukajvod.eu opinie

Na stronie interetowej zalurkajvod.eu czytamy, że zakładając i kupując konto klient otrzymuje dostęp do wyszukiwarki filmów i seriali jaką jest zalukajvod.eu. Dalej czytamy, że zalukajvod.eu pozwala na wyszukiwanie filmów i seriali na platformach VOD, które znajdują się na zewnątrz zalukajvod.eu. W opinii zalukajvod.eu w ten osób klient oszczędza czas, bo nie musi ich sam szukać. Serwis pisze, że zalukajvod.eu nie jest miejscem do oglądania filmów i seriali i nie przechowuje ich w swojej bazie. Jego jedynym zadaniem jest ich wyszukanie. Po przeczytaniu opinii o zalukajvod.eu na forach internetowych niestety można odnieść wrażenie, że klienci portalu zalukajvod.eu a także każdego innego zalukaj nie są zaznajomieni z tym zapisem ani z regulaminem. Z tego właśnie powodu opinie o zalukajvod.eu są negatywne ponieważ osoby tam trafiające oczekują, że będą mogły na platformie zobaczyć wybraną produkcję.

Czy zalukaj jest płatne?

W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie czy zalukaj jest płatne przypatrzyliśmy się regulaminowi portalu. Pisze w nim, że przed rozpoczęciem używania zalukaj konieczna jest aktywacja konta. Konto w zalukaj użytkownik aktywuje poprzez dokonanie opłaty. To ona oznacza zgodę na udzielenie dostępu do zalukaj. Czy zatem zalukaj jest płatne? Tak, jest płatne. W opiniach o zalukaj można niestety wyczytać, że zalukaj jest płatne ponad to co opisane w regulaminie. W swoich opiniach o zalukaj klienci piszę, że zalukaj jest płatne dodatkowo, nie tylko za rejestrację. Okazuje się, że klienci zalukaj uiszczali dodatkowe opłaty już po rejestracji na portalu.

Ile kosztuje zalukaj?

Ile kosztuje zalukaj? W opiniach na forach na pytanie ile kosztuje zalukaj można znaleźć kilka odpowiedzi. W jednej z najnowszych opinii o zalukaj czytamy, że klientka zarejestrowała się na serwerze a następnie po próbie włączenia filmu dostała informację, że platforma jest przeciążona i została poproszona o uiszczenie opłaty w kwocie 14,99. Kiedy zapłaciła okazało się że filmu nie ma. W starszych opiniach o zalukaj też można znaleźć odpowiedź na pytanie ile kosztuje zalukaj. Klienci piszą, że płacili za rejestrację i potencjalną możliwość oglądnięcia filmu od 10 do 28 złotych. 

Czy zalukaj jest bezpieczne?

W tej chwili na pytanie czy zalukaj jest bezpieczne można odpowiedzieć, że tak. Czy zalukaj jest bezpieczne? Zalukaj jest bezpieczne odkąd stało się portalem legalnym i zmieniło profil swojej działalności. Klika lat temu na pytanie czy zalukaj jest bezpieczne z pewnością nie można by odpowiedzieć, że tak. Wtedy była to witryna istniejąca nielegalnie i oferująca swoim klientom pirackie wersje filmów i seriali. W tej chwili zalukaj jest bezpieczne.

Zalukaj vod – oszustwo?

W internecie nic nie ginie. Nie ginie również przekonanie. że zalukaj vod i inne serwery sygnowane nazwą zalukaj są oszustwem. Stwierdzenie, że zalukaj vod to oszustwo bazuje z jednej strony na mylnym przekonaniu, że jest to platforma streamingująca, z drugiej na opłatach dodatkowych, których wymaga zalukaj vod a które wcale nie sprawiają, że klient może wybrany program zobaczyć oraz na tym, że osoby przychodzące na zalukaj vod czują się niedoinformowane o celu istnienia strony. Niestety powtarzające się opinie o tym, że zalukaj vod to oszustwo utwierdzają w przekonaniu, że tak rzeczywiście jest pomimo otoczki legalności, którą ma serwer.

Zobacz:

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę