Roboclean – co to za firma? Opinie o produktach

Marek, które oferują różnego rodzaju sprzęty do domów, jest na rynku cała masa. Szukając konkretnego produktu „na już”, może być to problematyczne, gdyż duży wybór ma swoje plusy, ale również minusy. Należy do nich m.in. problem z  podjęciem decyzji. 

Chcemy Ci ułatwić ten proces, dlatego poniższy artykuł będzie zbiorem informacji o marce Roboclean. Dowiesz się m.in. co to za firma, jakie ich odkurzacze mają opinie, jakie model SPlus ma opinie, gdzie znajdziesz instrukcje ich sprzętów, a gdzie części zamienne, czy ich odkurzacze umożliwiają pranie dywanów, czy Roboclean ma negatywne opinie i co robić, jeśli odkurzacz nie pobiera wody.

Roboclean – co to za marka/firma?

Roboclean – co to za firma? Często, zanim kupimy daną rzecz, szukamy w Internecie informacji o tym, co to za firma ma ją w ofercie i jakie są o niej opinie. Jest to bardzo rozsądne podejście, gdyż może nas ono uchronić od tzw. wyrzucenia pieniędzy w błoto. 

Roboclean jest systemem czyszczącym, którego autoryzację w Polsce ma DLF Sp. z o.o. z Gdyni. Produkty Roboclean posiadają specjalny system czyszczący Aura Roboclean, który filtruje powietrze w naszych domach – w salonie o powierzchni 25 m² jest to w stanie zrobić w przeciągu pół godziny. 

Z czego system filtruje powietrze? Z kurzu, alergenów i pyłów. W zestawie z odkurzaczem często dodawane są olejki eteryczne, które można wkropić do zbiornika z wodą w Roboclean – dzięki temu nie tylko oczyścimy powietrze, ale również dodamy do niego wybrany przez nas zapach.

Odkurzacze mają również funkcję ujemnej jonizacji powietrza, która odpowiada za zmniejszenie tzw. elektrosmogu. Wbudowany ma filtr wodny, dzięki czemu nie musimy zmieniać w nim worków. 

Odkurzacze Roboclean – opinie

Ich odkurzacze opinie mają bardzo pozytywne. Szczególnie model Roboclean SPlus – opinii o nim znajdziemy w Internecie mnóstwo i w przeważającej części są one bardzo zachęcające. Konsumenci chwalą jakość sprzętów, ich dużą moc, która radzi sobie z dużym brudem i łatwość obsługi.

Roboclean SPlus – opinie użytkowników

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, model Roboclean SPlus opinie ma rewelacyjne. Jego nabywcy doceniają dużą liczbę akcesoriów dołączonych do odkurzacza, które bardzo ułatwiają pracę. W opiniach użytkowników często powtarza się również wątek wielofunkcyjności urządzenia, która pozwala zaoszczędzić pieniądze. 

Instrukcja obsługi SPlus jest napisana w prosty i przejrzysty sposób, dlatego konsumenci nie mają problemu z korzystaniem z odkurzacza. Dostępna jest ona także w formie filmików na Youtube na kanale Roboclean. W instrukcji szczegółowo wyjaśniono również proces prania dywanów.

odkurzacz roboclean opinie na ceneo
Źródło: ceneo.pl. Ocena to 4,4 na 5 gwiazdek

Roboclean – dostępność części, gdzie je znajdziemy?

Części do Roboclean dostępne są w wielu serwisach naprawczych – na pewno w Twoim mieście, któryś z nich dysponuje częściami do Roboclean. Są one dostępne również na wielu internetowych aukcjach.

Roboclean – negatywne opinie

Jak w przypadku każdej dużej marki, negatywne opinie o Roboclean również znajdziemy. Główne zarzuty w stosunku do ich odkurzaczy dotyczą ceny oraz tego, że nie pobierają one wody prawidłowo. 

Jeśli chodzi o kwestię ceny, to tak wielofunkcyjne urządzenia niestety nie należą do najtańszych. Warto jest jednak wziąć pod uwagę to, że zakup jednego urządzenia, które pełni wiele funkcji, jest mimo wszystko dużo tańszą opcją od nabycia kilku, osobnych. Roboclean nie tylko odkurza naszą przestrzeń, oczyszcza on także nasze powietrze, umożliwia jego ujemną jonizację, ma filtr HEPA, który wspiera główne oczyszczanie filtra wodnego, ma w zestawie elektryczną trzepaczkę, która świetnie czyści materace, łóżka i kanapy. W przypadku Roboclean cena rzeczywiście ma odzwierciedlenie w jakości odkurzacza.

Roboclean nie pobiera wody – to jedyny problem

Jeśli chodzi o problem z niepobieraniem wody, to są dwa wyjścia. Pierwsze z nich związane jest z odesłaniem sprzętu do naprawy w ramach gwarancji – jeśli nie słyszysz w ogóle pracy pompy, to jest to znak, że urządzeniem powinien zająć się specjalista. 

Drugą opcją jest samodzielna naprawa. Pierwszym krokiem jest sprawdzenie wszystkich wężyków w odkurzaczu – czy masz włożony wężyk do zbiornika z wodą? Jeśli tak, a odkurzacz nadal nie pobiera wody, to możesz spróbować oczyścić pompę – można to zrobić poprzez wlanie do zbiornika ciepłej wody z dodatkiem odkamieniacza lub octu. Następnie należy włączyć urządzenie i odczekać ok. 3 minut. Jeśli żaden z wymienionych kroków nie przyniesie pożądanych efektów, to oddaj Roboclean do serwisu. 

Roboclean – pozytywne opinie użytkowników

Roboclean, ich odkurzacze opinie mają naprawdę dobre. Warto jest przejrzeć ich ofertę i zapoznać się z prezentacją urządzeń na Youtube. Pranie dywanów z Roboclean jest dla wielu użytkowników banalnie proste i nie wymaga już tak dużego wysiłku – to dzięki mnogości akcesoriów dołączanych do odkurzacza oraz jego dużej mocy. 

Zakup tego typu sprzęt wiąże się z większym wydatkiem, jednak warto jest wziąć pod uwagę liczbę funkcji, które będzie pełnić. Roboclean jest wielofunkcyjnym odkurzaczem, dlatego jeśli szukasz urządzenia, które nie tylko pomoże Ci w odkurzaniu, ale jednocześnie oczyści powietrze w Twoich pomieszczeniach, to polecamy rozważyć ofertę Roboclean. Jest to szczególnie dobra opcja dla alergików oraz posiadaczy zwierząt domowych. 

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę