Uczcij swoją miłość w wyjątkowy sposób – oto propozycje biżuterii na rocznicę

Gody małżeńskie to wyjątkowy moment w każdym związku. Zakochani zatrzymują się na chwilę, aby w refleksji pochylić się nad wspólnie spędzonymi latami. Napawa ich duma, wypełnia radość, a kwitnąca miłości upiększa tę wspaniałą okazję. Rocznicę ślubu warto uczcić perfekcyjną biżuterią. Oto kilka wspaniałych inspiracji.

Czy w poszukiwaniu prezentu warto kierować się nazwami rocznic?

Warto wiedzieć, że każda z rocznic ślubu ma unikatową nazwę, która odnosi się do stażu małżeństwa. Pierwsze gody zyskały miano papierowych, po dwunastu wspólnych miesiącach relacja zakochanych jeszcze się rozwija, a węzeł małżeński nieustannie nabiera na sile. Każdy kolejny rok kojarzony jest z mocniejszym materiałem. Druga rocznica nazywana jest bawełnianą, trzecia skórzaną, czwarta kwiatową, piąta drewnianą, a szósta cukrową. Niezwykle ciekawym pomysłem jest podarowanie ukochanej osobie prezentu, który będzie stanowił nawiązanie do nazwy konkretnych godów. Głównym podarunkiem w takim przypadku może być biżuteria, a ciekawym dodatkiem, przedmiot odnoszący się właśnie do nazwy rocznicy. Skórzana kurtka, bukiet kwiatów lub bawełniany szal, podarowane wraz z idealnym wyrobem jubilerskim, przypadną do gustu ukochanej. Fantastyczny upominek stanie się fantastycznym początkiem dla kolejnego wspólnie spędzonego roku.

bizuteria
Biżuteria to świetny pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu

Biżuteria dopasowana do pierścionka zaręczynowego

Pierścionek zaręczynowy to, tuż obok obrączki ślubnej, najważniejszy element biżuterii w kolekcji każdej kobiety. Z okazji rocznicy, warto podarować ukochanej wyrób jubilerski, który doskonale dopasuje się do tak zacnego towarzystwa. Ogromny wybór kolekcji kolczyków oraz zawieszek, które swoją prezencją dopasowują się do konkretnych symboli miłości ma w swojej ofercie jubiler SAVICKI. Pierścionki zaręczynowe This is Love w stylu Halo stworzą spójną całość z kolczykami z zapięciem angielskim bądź sztyftem, których zdobienie do złudzenia przypomina koronę pierścionka. Możesz zdecydować się na model wykonany z innego koloru złota, zdobiony odmiennym kamieniem lub postawić na pełną analogię. Wraz z kolejnym wspólnie spędzonym rokiem, podaruj ukochanej element biżuterii, tworzący spójną całość z symbolem narzeczeństwa. Niech powstały w ten sposób perfekcyjny komplet przypomina jej o wyjątkowej chwili, w której staliście się jednością.

Pięćdziesiąt wspólnych lat – prezent z okazji złotej rocznicy

Złote gody to niezwykle wyjątkowa okazja do świętowania. Tak imponujący staż związku nie jest często spotykany, gdyż świadczy o szczerym i szalenie silnym uczuciu. To niesamowite wydarzenie warto uczcić wyszukanym podarunkiem. Ze względu na nazwę rocznicy, polecamy wybór złota. Naszyjnik, bransoletka, kolczyki lub pierścionek staną się piękną pamiątką na długie lata. Być może uda Ci się znaleźć biżuterię, nawiązującą swoją prezencję do jednego z symboli miłości, które podarowałeś ukochanej, przysięgając jej wierność? Jubiler SAVICKI posiada ogromny wybór eleganckich wyrobów, stworzonych z myślą o tak specjalnej okazji! Warto podkreślić ogromną wagę obrączek ślubnych oraz pierścionka zaręczynowego w tak doskonałym dniu. Zdecyduj się na zakup podobnej ozdoby, dodanie grawerunku do jednego z pierścieni miłości bądź odrestaurowanie wyrobów, które towarzyszyły Wam na ślubnym kobiercu. Nadajcie drugie życie obrączkom ślubnym i po raz kolejny wymieńcie się nimi przy ołtarzu, podczas ceremonii odnawiania przysięgi. Wspomnienia z tego wyjątkowego dnia pozostaną z Wami już na zawsze!

Materiał partnera

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę