Haier – co to za firma? Pralka, klimatyzacja, lodówka, zamrażarka – opinie

Jeśli zastanawiacie się co to za firma kryje się pod nazwą Haier i produkcją czego się ona zajmuje to trafiliście w dobre miejsce. Na pytanie co to za firma Haier odpowiadamy, że Haier to firma międzynarodowa, która produkuje elektronikę użytkową i AGD. Jej główna siedziba znajduje się w Chinach. Na polskiej stronie internetowej firmy czytamy (w odpowiedzi na pytanie: co to za firma?), że Haier, jako firma, za swój cel obrała dostarczanie swoim klientom nowoczesnych i jak  najwyższej jakości produktów Haier, do których należą m.in. klimatyzatory, kuchenki mikrofalowe, lodówki, zamrażarki a także pralki Haier.  Zdaniem producenta Haier produkty AGD powinny z zasady spełniać zmieniające się potrzeby współczesnych gospodarstw oraz zapewniać klientom więcej czasu na sprawy, które są dla nich ważne. Dalej czytamy, że Polski oddział firmy Haier jest odpowiedzialny za sprzedaż oraz marketing firmy Haier zarówno na terenie Polski jak i krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Marka Haier funkcjonuje na rynku europejskim ponad 10 lat natomiast jej polski oddział został oficjalnie otwarty w roku 2012. Odpowiadając zatem na pytanie: „Haier – co to za firma?” można ze swobodą powiedzieć, że to bardzo prężna, duża marka produkująca sprzęt AGD, która w 2013 roku miała największy udział w rynku sprzętu AGD na świecie. W tym artykule postaramy się nie tylko napisać jaką firmą jest Haier, ale również jakie są opinie o pralkach Haier, o klimatyzacji Haier, lodówkach Haier oraz zamrażarce Haier.

Pralka Haier – opinie

Pralki automatyczne to urządzenia, których zadaniem jest dokładne czyszczenie odzieży. Obecnie na rynku AGD znajduje się tak wiele modeli, że czasami bardzo trudno zdecydować się na jeden konkretny. Modele wyposażone są w różne programy prania, technologie oraz funkcje. Ważne w opiniach klientów aspekty pralek to prosta i wygodna obsługa, elastyczne ustawienia czasu prania, cicha praca pralki, dbałość o tkaniny. Jakie opinie posiada pralka Haier na tle innych pralek. Czy opinie o pralkach Haier pokazują, że jest ona na tyle dobra, by wybrać właśnie ją spośród wielu innych? Poniżej postaramy się przedstawić opinie o pralkach Haier. Skupimy się w nich na kilku modelach. 

Pralka Haier hw80 bp1439 – opinie

Pralka Haier hw80 bp1439 opinie
Źródło opini: CENEO

Pralka Haier hw80 bp1439 to pralka wolnostojąca ładowana od frontu o szerokości 60 cm. Znajduje się ona w klasie energetycznej A+++ i jest sterowana mechanicznie. Jej pojemność to 8 kg odzieży. Pralka Haier hw80 bp1439 cieszy się w internecie bardzo dobrymi opiniami. Klienci w opiniach o pralce Haier hw80 bp1439 twierdzą, że marka Haier jest niestety niewystarczająco znana i doceniana jak na poziom produkcji, który sobą reprezentuje. W opiniach o pralce Haier hw80bp1439 czytamy, że jest ona nie tylko bardzo estetyczna z wyglądu, ale również cicha i intuicyjna w obsłudze. Również takie efekty jej pracy jak samo pranie i odwirowywanie ubrań są doceniane przez klientów marki Haier. Klienci korzystający z pralki Haier hw80 bp1439 w opiniach doceniają jej pojemność, która pomieści kołdrę czy koc przez przeciążania samej pralki. W opiniach właścicieli pralki Haier hw80 bp1439 pralka ta jest godną polecenia. Ponadto w opiniach o pralce Haier hw80 bp1439 można wyczytać, że nierzadko nie jest to pierwszy produkt marki Haier, po który sięgają klienci.

Pralka Haier hw70 bp1439 – opinie

Pralka Haier hw70 bp1439 opinie
Źródło: CENEO

Pralka Haier hw70 bp1439 to pralka wolnostojąca, która znajduje się w klasie energetycznej A+++. Pralka posiada klasę sprawności wirowania B i klasę sprawności prania A oraz powiększoną pojemność 7 kg. W opiniach o pralce Haier hw70 bp1439 czytamy, że jej właściciele doceniają jej efektywność i funkcjonalność a także głośność i stabilność pracy. Opinie o pralce Haier hw70 bp1439 są jej również przychylne za niskie zużycie energii oraz dużą ładowność. W większości opinii o pralce hw70 bp1439 podkreślana jest jej głośność pracy, czyli właściwie to, że w swojej pracy jest cicha. Zdarzają się jednak klienci marki Haier hw70 bp1439, którzy twierdzą, że jest nieintuicyjna i mają wątpliwości co do prania parowego, a dokładnie temperatur w czasie prania parowego. 

Pralka Haier i-pro 7 – opinie 

Na stronie internetowej marki Haier czytamy, że pralki Haier I-Pro Seria 7 powstały, aby zapewnić profesjonalne pranie osobom w zaciszu ich własnego domu. Każda z ich funkcji pralek Haier i-pro 7 została zaprojektowana by poprawić ich wydajność i jednocześnie zmniejszyć hałas i zużycie energii. W opiniach o pralkach Haier i-pro 7 czytamy, że klienci zdecydowanie doceniają ich bardzo nowoczesny, minimalistyczny w stylistyce wygląd. Pralki Haier i-pro 7 w opiniach klientów są ciche i bardzo pojemne. Klienci posiadający pralki Haier i-pro 7 w opiniach wyrażają swoje zadowolenie z faktu posiadania takich a nie innych pralek. Doceniają dobrze skonfigurowane programy prania choć uważają, że same opisy programów mogłyby znajdować się na przednim panelu pralki. W opiniach o pralkach Haier i-pro 7 ich właściciele podkreślają, że pomimo, że pralka ma duży załadunek to nadaje się do małych łazienek, bo jest dość wąska.

Klimatyzacja Haier – opinie

Firma Haier w swojej ofercie posiada kilka systemów klimatyzacji oraz wiele różnych modeli klimatyzatorów do użytku w biurze i w domu. Marka Haier w swoich klimatyzatorach oferuje nowoczesne wzornictwo w połączeniu z zaawansowaną technologią. Klimatyzacje jakie można kupić w firmie Haier to Split, Multi Split, Maxi Split a także system dedykowany większym inwestycjom jak MRV. Każdy z tych systemów klimatyzacji to liczne klimatyzatory. Opinie o wybranych klimatyzacjach Haier oraz o wybranych klimatyzatorach można znaleźć na różnych forach internetowych w sieci. Opinie o klimatyzacji Haier są zróżnicowane, aczkolwiek przeważają te pozytywne. W opiniach o klimatyzacji Haier znajdujemy słowa zachęty dla marki Haier, która w oczach klientów rozwija ten dział swojej działalności. Systemy klimatyzacji Haier w opiniach klientów nie odbiegają jakością od konkurencyjnych systemów i modeli klimatyzatorów innych firm. Z pewnością ich dużą zaletą jest rozsądna cena, klasa energetyczna oraz 5 letnia gwarancja, co w swoich opiniach o klimatyzacji Haier podkreślają klienci marki.

Lodówka Haier – opinie

Dobra lodówka w dzisiejszych czasach to podstawowe urządzenie i element kuchni. Rynek AGD obfituje w setki modeli i rodzajów lodówek. Również marka Haier ma w swojej ofercie takie rodzaje lodówek jak One Door, Multidoor, Side by Side, lodówki 3-drzwiowe oraz lodówki 2-drzwiowe. Jakie opinie o lodówkach Haier można znaleźć w sieci? Czy w opiniach klientów lodówki Haier wypadają lepiej, gorzej czy tak samo jak lodówki innych firm funkcjonujących na rynku AGD w Polsce? Poniżej przedstawiamy opinie o wybranych lodówkach marki Haier. 

Lodówka Haier 70 cm – opinie

Jakie opinie o lodówkach Haier 70 cm znajdują się w internecie? W kategorii lodówek 70 cm, marka Haier posiada kilka modeli, które może zaproponować swoim potencjalnym klientom. Są to lodówki trzydrzwiowe wolnostojące. Szukając opinii o lodówkach Haier 70 cm warto zwrócić uwagę na lodówki o konkretnych symbolach. Są to lodówka Haier A3FE742CGBJ(EE), lodówka Haier A3FE742CGWJ(EE), lodówka Haier HTW7720ENMB, lodówka Haier A4FE742CPJ, lodówka Haier A3FE744CPJ, lodówka Haier A3FE742CMJ(EE), lodówka Haier A3FE743CPJ a także kilka innych. Poniżej skupiamy się na opinii o takiej lodówce Haier 70 cm jak lodówka Haier A3FE742CMJ oraz innych najczęściej wyszukiwanych modelach lodówek Haier. 

Lodówka Haier A3FE742CMJ – opinie

Lodówka Haier A3FE742CMJ to lodówka wolnostojąca, 3-drzwiowa. Posiada system No Frost, oświetlenie led oraz klasę energetyczną E. W opiniach o lodówce Haier A3FE742CMJ wyczytać możemy, że jest to świetny wybór, który nie odstępuje swoją jakością od produktów czołowych twórców sprzęty AGD. W opiniach o lodówce Haier A3FE742CMJ klienci doceniają jej jakość wykończenia, klasę energetyczną, pojemność, głośność pracy a także oświetlenie z wyświetlaczem zewnętrznym. Osoby posiadające lodówkę Haier A3FE742CMJ w swoich opiniach piszą o tym, że jest cicha, pojemna i łatwa w obsłudze. Za minus uważany jest brak lodziarki. 

Lodówka Haier A3FE737CMJ – opinie

Lodówka Haier A3FE737CMJ to lodówka 60 cm, wolnostojąca, 3-drzwiowa. Lodówka posiada system Total No Frost, funkcję My Zone, oświetlenie led oraz klasę energetyczną E. Tak jak przy poprzednich lodówkach tak i w opiniach o lodówce Haier A3FE737CMJ jawi się jako lodówka, w którą warto zainwestować. W opiniach lodówka Haier A3FE737CMJ opisywana jest jako trwała i niezawodna, doceniana jest zwłaszcza jej pojemność, wygoda korzystania i jakość wykończenia. Klienci w swoich opiniach o lodówce Haier A3FE737CMJ piszą, że w jej kategorii cenowej ta zdecydowanie nie ma konkurenta.

Lodówka Haier A3FE742CGBJ – opinie

Lodówka Haier A3FE742CGBJ to lodówka trzydrzwiowa, wolnostojąca. Posiada system No Frost, oświetlenie led oraz klasę energetyczną E. W opiniach o lodówce Haier A3FE742CGBJ klienci doceniają jej elegancki, czarny wygląd. Jest cicha, pojemna i głęboka. W swoich opiniach klienci piszą o lodówce Haier A3FE742CGBJ, że spełnia ich wymagania nie tylko pod względem estetycznym, ale również użytkowym. Lodówka Haier A3FE742CGBJ w opiniach klientów doceniana jest za system pełnego No Frost oraz zamrażalnik, który składa się z dwóch wysuwanych szuflad.

Zamrażarka Haier – opinie

W swojej ofercie marka Haier posiada w tej chwili trzy zamrażarki, które oferują dużą pojemność oraz nowoczesny system chłodzenia. Opinie o zamrażarkach Haier są bardzo przychylne i pozytywne. W swoich opiniach klienci doceniają jej pojemność i ustawność. Często zdarza się tak, że klienci decydują się na zamrażarkę Haier w komplecie z lodówką Haier i w swoich opiniach o zamrażarce Haier podkreślają ich wspólną kompatybilność i dobrą jakość. W opiniach znalezionych w sieci na temat zamrażarki Haier można znaleźć również wiele pozytywnych słów na temat zgodności opisu zamrażarki z jej stanem faktycznym. I tutaj największy plus jaki pojawia się w opiniach na temat zamrażarki Haier to ten za jej cichość i skuteczność zamrażania.

Sprawdź też:

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę