Ile zarabia się na You Tube za 1000 000 wyświetleń?

Zawód youtubera wywołuje wiele kontrowersji. Wiele osób zastanawia się, dlaczego osoby bez wielkich umiejętności mogą zarabiać krocie. Zajęcie to jest niedoceniane przez starsze pokolenie, jednak to młodsze zaczyna widzieć w nim spory potencjał. Jeżeli zastanawiasz się ile zarabiają youtuberzy, postaramy się odpowiedzieć na to frapujące pytanie. Jesteś ciekawy czy ile youtube płaci za milion wyświetleń? Zapraszamy do naszej analizy!

Milion wyświetleń na YouTube – ile to kasy?

Dla jednych milion wyświetleń to liczba, która wydaje się nie do osiągnięcia. Jednak w naszym kraju są osoby, które bez problemu zbierają taką publiczność przed każdym ze swoich odcinków. Jak myślisz, ile YouTube płaci za 1000 wyświetleń w Polsce, a ile za milion? Okazuje się, że jest to uzależnione od wielu czynników. Przede wszystkim – od samego kanału i jego grupy docelowej. Zanim przejdziemy do właściwych wyliczeń, trochę faktów!

Ile zarabiają YouTuberzy?

Każdego interesują głównie twarde fakty i konkretne liczby, jednak w poniższym artykule będziemy w stanie przedstawić widełki cenowe. Dlaczego tak się dzieje? Ze względu na reklamy, jakie są wyświetlane na danym kanale czy filmie. Inne stawki reklamowe będą miały produkty dla dorosłych, a inne na kanałach dla dzieci. Stawka, stawce nigdy nie będzie równa. Ile YouTube płaci za milion wyświetleń? Wpływ na to będzie miał również czas – im większa konkurencyjność u firm, które chcą pokazać swoją reklamę, tym te stawki będą rosnąć. Można zatem śmiało zauważyć, że okresem prawdziwych żniw będzie czas międzyświąteczny czy okolice Black Week. Jednak czy rzeczywiście? Milion wyświetleń na YouTube – ile to kasy? Możemy zdradzić, że mogą to być stawki rzędu 500 zł, ale i wyższe. Wydaje się dużo, czy może mało? Dla jednych powyższa stawka wydaje się bardzo mała, ponieważ początkujące kanały nie są w stanie wyjść ponad kilka tysięcy wyświetleń, ale są i takie, które szybko osiągają te liczby. Jeżeli zastanawiasz się ile zarabia się na 1 milion wyświetleń na YouTube, to poczekaj – sprawdziliśmy też topowych youtuberów w Polsce i zadaliśmy im to pytanie. Liczby, jakie podali robią wrażenie!

Zarobki na YouTube

Ile YouTube płaci za milion wyświetleń?

Nagrywają tylko filmy i wrzucają do sieci. Czy to może być prawdziwy zawód? Ile zarabiają youtuberzy? To budzi wiele kontrowersji. Sprawdzamy zatem ile zarabia się na 1 milion wyświetleń na YouTube, pytając u źródła. Choć influencerzy chcą pozostać anonimowi, to możemy porozmawiać już o konkretnych liczbach. Jak się okazuje, mało kto otrzymuje 500 zł. No, chyba że zadamy pytanie ile YouTube płaci za 1000 wyświetleń w Polsce. Tak, miliony pod filmami mają realne przełożenie na całkiem przyjemne stawki. Jeden z popularnych kanałów związanych z motoryzacją mówi wprost, że jeszcze nie zdarzyło mu się, aby za taką liczbę odsłon otrzymał mniej jak 5000 złotych! Zadając pytanie ile zarabia się na YT za 1000000 wyświetleń, dobrze znana blogerka recenzująca zabawki dla dzieci mówi, że jej stawka nigdy nie spadła poniżej 10 000 złotych! To dwa razy więcej! Pokazuje to też, jak mocna jest dywersyfikacja w zarobkach. Tak więc zadajmy sobie inne pytanie – milion wyświetleń na YouTube ile to kasy? Czy rzeczywiście jest to tak opłacalne zajęcie?

Ile zarabia się za 1 milion wyświetleń na YouTube?

Czy rzeczywiście zarobki rzędu 5000 – 10 000 złotych to dobra stawka, aby zacząć nagrywać filmy do sieci? Ile zarabia się na YT za 1000000 wyświetleń? Wszystko zależy od stopnia zaawansowania Twoich materiałów. Jeżeli nie poświęcasz temu wiele czasu i nakładów finansowych, można śmiało powiedzieć, że wychodzisz na tym lepiej niż w pracy etatowej. Ważne jest też, czy taki kanał szybko osiąga pożądaną liczbę? Są też takie filmy, na które sam twórca poświęca ogrom pracy i swojego czasu. Zaawansowane animacje, stocki z płatnych źródeł czy konieczność zakupu dodatkowych materiałów (dotyczy to kanałów kulinarnych czy recenzenckich). Stąd może się okazać, że robi się to raczej dla samej pasji i zajawki. Zatem powiedzmy ile YouTube płaci za 1000 wyświetleń w Polsce? Przyzwoicie, choć lepiej mieć ten milion pod swoim filmem.

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę