Tanie to – opinie o meblach, narożnikach. Kontakt, opinie z forum

tanie.to jest sklepem internetowym, który sprzedaje meble takie jak kanapy, narożniki, sofy, fotele, pufy a także łóżka i materace. Sklep przekonuje swoich klientów, że za niską ceną stoi też dobre wykonanie a asortyment, z którego klient może wybierać sprzedawany jest aż w 1500 konfiguracjach. Sklep internetowy tanie.to szczyci się tym i tym tłumaczy swoje niskie ceny, że pracuje bez pośredników i stosuje najniższe marże co właśnie skutkuje konkurencyjnymi cenami. Czy opłaca się wybrać meble z tanie.to i skusić się na zakupy właśnie tam? Chyba najpierw warto zapoznać się z opiniami o tych meblach i samym sklepie a także z opiniami z forum, które użytkownicy lub niedoszli użytkownicy mebli z tanie.to tam zamieszczają.

tanie.to ceny
Ceny na stronie są bardzo interesujące.

TANIE.TO – OPINIE

Internet ma to do siebie, że bardzo łatwo, jeśli tylko chcemy, możemy w nim znaleźć opinie na każdy możliwy temat. Tak również jest z tanie.to i opiniami o tym jak ten sklep funkcjonuje, jakie ma podejście do klienta, jak przedstawia się jakość sprzedawanych produktów, jak cena artykułów ma się do tego jak dany mebel jest wykonany oraz, koniec końców, czy meble na tanie.to rzeczywiście odpowiadają na realne zapotrzebowanie klientów. 

W opiniach o tanie.to, które możemy znaleźć np. na firmowych Facebooku firmy ciężko o opinię krytyczną. Firma stara się odpowiadać na pytanie klientów sprawnie i merytorycznie, wszelkie wątpliwości rozwiewając na bieżąco. Klienci, którzy skorzystali z usług sklepu tanie.to w swoich opiniach podkreślają swoje zadowolenie z zakupu a także ze zgodności wyglądu i jakości otrzymanego produktu z tym, co było ustalane przy zakupie. Taka zgodność jest wyjątkowo ważna przy zakupach na odległość i zakupach internetowych, kiedy klient nie ma fizycznej możliwości by produkt zobaczyć na żywo i ocenić czy rzeczywiście jest on wart zakupu czy jednak nie. Z opinii klientów tanie.to wynika, że mimo takiej niedogodności sklep jest w stanie wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów i dostarczyć im meble o jakie prosili i za jakie zapłacili. Warto podkreślić, że meble dostarczane są do ich właścicieli w paczkach i wymagają samodzielnego montażu, ale klienci tanie.to w swoich opiniach piszą, że samo skręcenie i złożenie mebli jest bardzo łatwe. 

TANIE.TO – OPINIE NA FORUM

W swoich opiniach na forum klienci oraz niedoszli klienci tanie.to wymieniają się doświadczeniami z meblami z tanie.to a także wątpliwościami jakie nachodzą ich przed skorzystaniem z oferty sklepu tanie.to i dokonaniem tam zakupu. W większości piszą, że są zadowoleni z zakupu aczkolwiek podkreślają, że kupując meble w tanie.to mieli świadomość, że za taką ceną nie stoi na pewno wysoka jakość tylko jakość adekwatna do ceny i że wiedzą, iż to są meble na kilka a nie kilkanaście lat. W opiniach na forum na temat tanie.to czytamy również, że firma realizuje zamówienia zgodnie z przedstawionym na stronie internetowej grafikiem i nie ma opóźnień. Co więcej, niektórzy piszą, że meble dotarły do nich wcześniej niż zakładali. Zdarzają się jednak i głosy i opinie na forum które twierdzą, że nie ufają firmie tanie.to, bo jedyny kontakt możliwy z firmą jest kontaktem mailowym lub przez ich stronę na Facebooku. To ich zdaniem podważa ich wiarygodność i odpycha potencjalnych, kolejnych klientów.

OPINIE O MEBLACH Z TANIE.TO

Jak można było przeczytać wyżej klienci otwarcie wygłaszają swoje opinie o meblach z tanie.to na forum. Można w nich przeczytać, że klienci są z nich zadowoleni, ale głównie dlatego, że nie oczekiwali od tych mebli mega jakości i tym samym nie są nią rozczarowani. W swoich opiniach o meblach z tanie.to piszą o tym, że trzeba mieć świadomość, że te meble zbudowane są z płyty wiórowej bądź paździerza wzmacnianego drewnem i obite materiałym stosownym do ceny produktu. Ich właściciele podkreślają w opiniach o tych meblach zamieszczanych na forum, że ich zdaniem meble z tanie.to są idealne do domów ze zwierzętami bądź małymi dziećmi kiedy wiadomo, że ich żywotność ze względu na obecność zwierząt i dzieci właśnie, będzie tak czy tak ograniczona. Klienci tanie.to w swoich opiniach o meblach piszą, że to są meble z gatunku tych, których nie będzie kiedyś szkoda zastąpić innymi. Zdarzają się jednak i takie opinie o meblach z tanie.to i tacy klienci, którzy raz kupiwszy coś w tym sklepie wracają do niego. Dla nich ważna jest zwłaszcza niska cena produktów i to że można je dokupywać i dopasowywać do siebie. 

TANIE.TO NAROŻNIKI – OPINIE

Opinie o narożnikach z tanie.to są różne. Wśród klientów zdarzają się zarówno Ci, którzy są zadowoleni z zakupu od początku do końca jak i Ci, którzy mają pewne uwagi i wątpliwości. Wśród opinii o narożnikach ze sklepu internetowego tanie.to znajduje się między innymi opinia, w której klient poddaje w wątpliwość jakość zakupionego mebla. Uważa, że części, które musiał sam składać nie były do siebie dopasowane, że sam musiał w meblu dowiercać dziury tak by móc narożnik złożyć oraz że bardzo utrudniał całą pracę brak instrukcji montażu mebla. W swojej opinii o narożniku z tanie.to pisze dalej, że niestety mebel obity jest tanim materiałem, ale jak sam podkreśla za taką cenę trudno oczekiwać czegoś innego. Pomimo tych uwag jest zadowolony z zakupu, bo twierdzi, że za taką cenę po kilku latach będzie w stanie wymienić narożnik na nowy. Inni klienci sklepu, którym zdarzyło się kupić narożniki w tanie.to w swoich opiniach podkreślają, że warto przy zakupie dobrze zastanowić się nad wyborem materiału, który ma być użyty na obicie narożnika. Sklep tanie.to oferuje na swojej stronie dwie grupy materiałowe i klienci, którzy mieli styczność z narożnikami, bądź innymi meblami obijanymi materiałem sugerują, by dobrze zastanowić się przy podejmowaniu tej decyzji, bo każda z tych grup czymś innym się charakteryzuje a to ma wpływ na to jak narożnik z tanie.to będzie się sprawował. 

TANIE.TO – KONTAKT

Brak fizycznego sklepu a także utrudniony kontakt z tanie.to jest jednym z zarzutów wysnuwanych przez osoby, które nie mają zaufania do takiej formy sprzedaży mebli. W przypadku sklepu tanie.to klient nie ma możliwości kontaktu ze sklepem w jego siedzibie fizycznej. Potencjalny klient nie może przyjść do sklepu i sprawdzić przed zdecydowaniem się na zakup, nawet, gdyby nadal miał się on odbywać online, czy dany mebel rzeczywiście jest wart zakupu. Sklep tanie.to nie ma u siebie nawet takiej formy kontaktu jak kontakt telefoniczny. Tak naprawdę jedyny rodzaj kontaktu jaki swoim klientom udostępnia sklep tanie.to to kontakt mailowy bądź przez ich stronę na Facebooku, gdzie w przypadku pytań czy wątpliwości klient również proszony jest przez osoby zatrudnione w sklepie tanie.to o kontakt mailowy. Trudno ukryć, że w dzisiejszych czasach taka i tylko taka opcja ze sklepem internetowym dziwi i wzbudza niesmak.

Zobacz również:

Jakub Borowiecki

Fan ciężki brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę