Tinder Gold za darmo, Tinder plus za darmo, czy to możliwe?

Tinder to popularna aplikacja to randkowania. Wśród osób mniej więcej zorientowanych w świecie nowych technologii, nie ma chyba nikogo, kto przynajmniej z nazwy nie kojarzyłby, czym jest Tinder. Często wyobrażenia te odbiegają od rzeczywistości. Dziś jednak nie na tym będziemy się skupiać. Tinder to platforma społecznościowa, dzięki niej można poznawać nowe osoby, które również szukają towarzystwa. Twórcom aplikacji udało się stworzyć ogromną społeczność, bo Tinder gromadzi wszystkich tych, którzy szukają przelotnych znajomości, okazjonalnego seksu albo trwałych związków. 

Standardowa wersja Tindera dostępna jest za darmo. Jednak osobom, które wkręcą się w randkowanie online przyda się kilka dodatkowych opcji, za które trzeba zapłacić. Sprawdź z nami, czy możliwe jest korzystanie z Tinder Gold za darmo. A może da się obejść system i mieć Tinder Plus za darmo, o co często pytają użytkownicy Wykop? Zapraszamy do lektury. Nasz tekst rozwieje wszystkie wątpliwości. Sprawdź, czy możesz mieć Tinder Gold albo Tinder Plus za darmo!

Zobacz: Tinder opinie – opinie mężczyzn, forum, randki, Tinder Gold

Tinder Gold za darmo – gdzie i czy to w ogóle możliwe?

Tinder Gold kosztuje miesięcznie 66,99 zł. Nowi użytkownicy przez pierwszy miesiąc mogą płacić za aplikację mniej, bo 33,49 zł. 

Dzięki tej opcji można nie tylko pozbyć się uciążliwych reklam, ale także mieć:

  • nieograniczone polubienia (w bezpłatnej wersji można odrzucać nieograniczoną ilość osób wytypowanych do sparowania, ale polubienia są ograniczone i zależne od wieku oraz płci użytkownika),
  • paszport – pozwala szukać par na całym świecie,
  • druga szansa – możliwość polubienia odrzuconego wcześniej profilu,
  • pogląd na to, kto polubił twój profil (nawet jeśli ty jego nie polubiłeś).

Wszystko wskazuje na to, że nia ma możliwości, by mieć Tinder Gold za darmo, ale można skorzystać z opcji, w której da się go wykupić taniej. Można kupić kartę podarunkową za 40 zł, co umożliwia korzystanie z Tinder Gold przez miesiąc. Takie rozwiązanie radzą wybrać osoby, które korzystają z Wykop.  

Źródło: home.pl/tinder-gold/

Tinder Plus za darmo czy jednak trzeba zapłacić?

Tinder Plus to kolejna wersja portalu randkowego, za którą trzeba zapłacić. Standardowy abonament wynosi 43,98 zł. Nowi użytkownicy, podobnie jak przy Tinder Gold, otrzymują 50%-ową zniżkę na pierwszy miesiąc i płacą 21,99 zł.  

Tinder Plus w praktyce oznacza brak reklam i:

  • nieograniczone polubienia,
  • paszport,
  • druga szansa dla tych, którzy pochopnie odrzucili propozycje poznania kogoś nowego. 

Podobnie, jak w przypadku Tinder Gold, nie można obejść zabezpieczeń aplikacji i korzystać z Tinder Plus za darmo. Choć użytkownicy portalu Wykop opisują kilka pokrętnych metod (instalacja aplikacji z poziomu przeglądarki, zamiast przez sklep), w praktyce sposoby na Tinder Plus za darmo i Tinder Gold za darmo nie istnieją. Można jednak domniemywać, że właściciele portalu będą organizować promocje na tańszy dostęp. 

Ceny abonamentów za użytkowanie wersji premium Tindera nie są wysokie. Można je porównać do tych, które płaci się za inne subskrypcje, czy abonament internetowy. Dlatego też próby uzyskania dostępu w sposób nieoficjalny nie zdarzają się często. 

Poza tym wielu użytkowników Tindera wskazuje, że już bezpłatna wersja pozwala znaleźć sporo osób, na które warto zwrócić uwagę. Niektórzy mówią, że przez pierwszy miesiąc lub dwa zależało im na tym, by móc w pełni wykorzystać możliwości oprogramowania (chodziło głównie o ilość polubień), ale później już wystarczało to, co twórcy aplikacji oferują w jej bezpłatnej wersji. 

Choć Tinder istnieje od 2012 roku, prawdziwą popularność w Polsce zaczął zyskiwać w roku 2014. Obecnie korzysta z niego prawie 800 tysięcy Polaków. Wielu z nich jest tam tylko po to, by nawiązywać luźne relacje i poznawać nowych ludzi. Spore grono przyznaje jednak, że dzięki Tinderowi udało im się poznać przysłowiową drugą połowę. 

Zobacz: Jaki opis na Badoo / Tindera? Przykładowe opisy

Wśród tych, którzy nie znają tej aplikacji, panuje przekonanie, że osoby z niej korzystające, szukają jedynie przygodnych znajomości na jedną noc. Tymczasem dla wielu Tinder stał się bezobsługowym biurem matrymonialnym, dzięki któremu mają szansę poznać kogoś, z kim stworzą trwały związek. 

Badania sprzed kilku lat wykazały, że z Tindera korzystają w dużej mierze ludzie młodzi, do 24 roku życia. Wśród użytkowników przeważają mężczyźni, ale nie różnice nie są znaczne (55% mężczyzn, 45% kobiet). 

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę