Jak wykupić FAME MMA i ile to kosztuje?

Najbliższa gala FAME MMA odbędzie się już 3 lutego 2023 r. o godzinie 19:30 na Tauron Arenie w Krakowie. To już siedemnasta edycja popularnego show. Na czym polega i jak wykupić FAME MMA? Przedstawiamy najprostszy sposób na wykupienie dostępu. Przypominamy też, jacy celebryci będą gwiazdami kolejnej gali. 

Zobacz: Malik Montana – czym się zajmuje, kim jest, żona, gdzie mieszka, jaki wiek i ile zarabia?

Jak wykupić FAME MMA?

Czym jest FAME MMA? To federacja organizująca walki amatorów. Do uczestnictwa zaprasza się celebrytów, znanych z działalności w Internecie i nie tylko. Dużą popularność walkom w oktagonie przyniosły konflikty podczas konferencji. 

FAME MMA zaprasza do współpracy osoby, które często w świecie show-biznesu rozstrzygają z innym uczestnikiem jakiś konflikt. Na konferencjach poprzedzających walki, konflikt jest nagłaśniany i wyjaśniany na forum. Sprawia to, że walka nie tylko w uczestnikach, ale też w widzach wzbudza jeszcze większe emocje. Kto wystąpi w siedemnastej edycji gali FAME MMA? Poniżej przedstawiamy kartę walk na 3 lutego. 

1. Klaudia SHEEYA Kołodziejczyk vs Wiktoria WIKI Jaroniewska 

2. TBA vs TBA 

3. Robert Karaś vs Filip FILIPEK Marcinek 

4. Piotr SZELI Szeliga vs Marcin POLISH ZOMBIE Wrzosek

5. Karol KAROLEK Dąbrowski vs Łukasz MANDZIO Samoń

6. Paweł PREZES FEN Jóźwiak vs Michał BOXDEL Baron

7. Arkadiusz Tańcula vs Maksymilian WIEWIÓR Wiewiórka – o pas kat. 84 kg

8. Czarek CZARMAGEDDON Jóźwik vs Tomasz GIMPER Działowy 

9. Co-main event: Wacław WAC TOJA Osiecki vs Sebastian ALTERBOY Fabijański 

10. Main event: Amadeusz FERRARI Roślik vs Kamil SZCZUREK Łaszczyk 

Organizatorzy dają możliwość obejrzenia wydarzenia na żywo. Liczba miejsc jest jednak ograniczona. Nie każdy decyduje się na zobaczenie gali na żywo. Jak wykupić FAME MMA, aby móc obejrzeć walki w domu? Transmisja zawsze dostępna jest bezpośrednio na stronie Fame. Przed obejrzeniem konieczne jest zarejestrowanie się na platformie, jednak trwa to mniej niż minutę. Następnie należy wykupić pakiet, który umożliwia dostęp do transmisji.

Jak wykupić FAME MMA na telewizorze?

Jak wykupić FAME MMA na telewizorze? Transmisja nie będzie emitowana na żadnym ogólnodostępnym kanale telewizyjnym. Posiadając telewizor Smart TV, można uruchomić na nim relację na żywo za pomocą Internetu. Oglądanie transmisji na większym ekranie jest bardziej komfortowe, szczególnie jeśli decydujecie się na wspólne oglądanie gali w więcej osób. Należy jednak pamiętać o wcześniejszym wykupieniu systemu pay-per-view. 

Źródło: Instagram famemmatv

Zobacz: Jak wykupić cały przedział w pociągu i ile to kosztuje?

Ile kosztuje dostęp do FAME MMA?

Już wiesz, jak wykupić dostęp do transmisji FAME MMA. W jaki sposób wygląda płatność i ile wynosi wymagana opłata? Możliwe do wyboru są dwa pakiety. 

Pakiet “Basic” przewiduje dostęp do gali do 48 h po jej zakończeniu. Za cenę 34,99 zł otrzymuje się dostęp do wydarzenia na żywo w jakości 720p. 

Dostępny jest też pakiet “Premium”. Pozwala on na dostęp do materiałów z gali przez kolejne siedem dni. Droższy pakiet wiąże się z opłatą w wysokości 39,99 zł. Wariant “Premium” poza dłuższą dostępnością, gwarantuje też wyższą jakość obrazu, bo aż 1080p. 

Gala FAME MMA to spore wydarzenie, szczególnie dla ludzi śledzących świat show-biznesu. Gwiazdy na wiele miesięcy przed wydarzeniem przygotowują się do walk. Organizatorzy dbają o to, żeby wydarzenie miało profesjonalny charakter. Początkowo w walkach brali udział jedynie celebryci. Obecnie jednak właściciele federacji powiększają grono o profesjonalnych sportowców. 

Wykupienie transmisji nie jest trudne. Wystarczy jedynie zarejestrować się na stronie “Fame” i wykupić wybrany przez siebie pakiet. Dostępne są dwie wersje, które różnią się jakością obrazu oraz okresem, w którym można obejrzeć wydarzenie po jego zakończeniu. 

Zobacz: Samochód z młodego rocznika? Sprawdź ofertę na auta poleasingowe

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę