Zebraneo – opinie, kontakt, adres, zwroty

Obecnie mamy wysyp internetowych sklepów z odzieżą. Zakupy online stały się bardzo popularne od czasów pandemii, w której zamknięte były galerie handlowe. Jednym z takich sklepów jest Zebraneo. 

Wątków internetowych o sklepie jest mnóstwo – użytkownicy poruszają takie kwestie: „Jak skontaktować się z Zebraneo”, „Zebraneo opinie o sklepie”, „Zebraneo – telefon do Biura Obsługi Klienta”, „Zebraneo – czas dostawy”, „Zebraneo – wyprzedaż” czy „Zebraneo nr telefonu”. Wszystkie te kwestie poruszymy w poniższym artykule, dlatego jeśli zastanawiasz się nad kupnem jakiegoś artykuły z ich oferty, to zapoznaj się z jego treścią. 

Zebraneo – opinie

Zebraneo w swojej ofercie ma ubrania tylko dla kobiet. Znajdziemy tam wiele modeli: bluzek, sukienek, jeansów, t – shirtów, topów czy strojów kąpielowych. 

W zakładce „O nas” widnieje informacja, że Zebraneo jest sklepem online działającym na skalę światową. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Hongkongu.

Ich oferta jest bardzo szeroka – nic więc dziwnego, że wiele osób robi tam zakupy. 

Zebraneo – opinie o sklepie są bardzo podzielone. Zebraneo opiniowane jest przez konsumentów jako dobre miejsce do robienia zakupów, oferujące niskie ceny. Jednak część osób narzeka na jakość ubrań i czas dostawy. 

Zebraneo sukienki – opinie

Zebraneo – sukienki, jakie opinie znajdziemy o nich w Internecie? Sklep ma w ofercie sukienki na najróżniejsze okazje. Mnogość modeli jest naprawdę imponująca. Wiele osób robi zakupy online wspólnie z mamą, siostrą czy przyjaciółką. Wybierają one sklep, w którym każda znajdzie coś dla siebie – pozwala to zaoszczędzić na wysyłce oraz jest formą wspólnego spędzania czasu.

Zabraneo – ich sukienki opiniowane są niestety w dużej części negatywnie. Ma to głównie związek z niezadowoleniem z jakości materiału lub niestandardowej rozmiarówki. Jeśli dana kreacja nam nie odpowiada, to warto jest się z Zebraneo skontaktować i zwrócić towar, aby odzyskać pieniądze. 

Znajdziemy jednak na forach głosy konsumentek, które z zakupów są zadowolone. Możliwe, że zależy to od modelu sukienki – niektóre są lepsze, a niektóre gorsze. 

Oferta zebraneo
Źródło: zebraneo.com.

Zebraneo bluzki – opinie

Jak już wspominaliśmy, o Zebraneo opinii jest mnóstwo, również o bluzkach z ich oferty. W przypadku tej części garderoby sprawa wygląda bardzo podobnie do sukienek – zdania o bluzkach są bardzo podzielone. Dotyczy to całej oferty Zebraneo – sklep ma opinie bardzo skrajne i jeśli coś szczególnie nam się tam podoba, to warto jest to zamówić i samemu wypróbować sklep 

Zebraneo – czas dostaw

Jak wygląda kwestia Zebraneo i czasu dostawy? Na stronie sklepu jest informacja, że każdy produkt ma inny czas dostawy i przy danej aukcji jest on podany. Najszybsza wysyłka trwa od 3 do 6 dni, a standardowa od 7 do 15 dni roboczych. Na stronie Zebraneo zwroty również zostały opisane. Ich procedurę przedstawiamy poniżej.

Zebraneo zwroty

Jeśli chodzi o Zebraneo i zwrot produktów, to procedura wydaje się być bardziej skomplikowana niż przypadku innych sklepów. Na ich oficjalnej stronie przeczytać możemy, że na zwrot danej rzeczy mamy 14 dni od czasu jej otrzymania. 

Pierwszym krokiem jest kontakt z Działem Obsługi Klienta – to on musi najpierw zaakceptować zwrot. W tym celu należy do nich napisać z wyjaśnienie powodu zwrotu i załączyć zdjęcie ukazujące ten powód – to dość nietypowy wymóg. Czasem dana rzecz po prostu na żywo nam się nie spodoba i wtedy możemy mieć problem ze sfotografowaniem konkretnego problemu. 

Dział Obsługi Klienta zastrzega sobie możliwość niezaakceptowania prośby o zwrot. Jeśli jednak otrzymamy zgodę, to musimy napisać kolejną wiadomość z wypełnionym formularzem zwrotu. 

Po otrzymaniu formularza mamy od 3 do 5 dni na wysyłkę towaru pod wskazany przez nich adres. Warto wiedzieć, że wysyłek nie można realizować za pomocą kurierów – sklep akceptuje zwroty tylko i wyłącznie za pomocą poczty. 

Jak skontaktować się z Zebraneo?

Wiele osób zastanawia się nad tym jak skontaktować się z Zebraneo w razie problemów z zamówieniem. Na stronie Zebraneo nr telefonu do Działu Obsługi Klienta nie jest podany. Z Zebraneo kontaktować można się za pomocą wiadomości na ich stronie lub mailowo. 

Zebraneo kontakt

Jak widać kontakt ze sklepem, jest dość specyficzny. Istnieje wiele wątków zatytułowanych „Zebraneo sklep – kontakt”, „Zebraneo – telefon” czy „Zebraneo kontakt telefoniczny”. 

Nie istnieje niestety możliwość z Zebraneo kontaktu telefonicznego, co niestety jest dużym minusem, bo przez rozmowę telefoniczną możemy szybciej coś załatwić niż przez czat czy maila.

Zebraneo nr telefonu

Jak już wspomniano we wcześniejszej części artykułu, Zebraneo telefonu do Obsługi Klienta nie podało na stronie. Jednak na portalu Trustpilot użytkownicy w wątku dotyczącym sklepu zadają pytania, na które ktoś z ich firmy odpowiada. 

Warto jest tam zajrzeć jeśli mamy jakiś problem z naszym zamówieniem – możliwe, że ktoś nam odpowie. Z Zebraneo sklep, kontakt wydaje się być dość problematyczną kwestią. Ludzie na forach narzekają na Zebraneo sklep i kontakt z działem Obsługi Klienta – czas oczekiwania na odpowiedź jest często bardzo długi.

Zebraneo adres

Zebraneo nie jest polską firmą i ich siedziba znajduje się w Hongkongu. Dokładny adres podany na stronie to FLAT/RM 1101 11/F Tower 1 CHENUG SHA WAN PLAZA 833 CHENUG SHA WAN ROAD LAI CHI KOK, KOWLOON. 

Zebraneo wyprzedaże

Na stronie sklepu często organizowane są obniżki cen. Zebraneo wyprzedaje dziennie setki produktów, dlatego jeśli coś wpadło Ci w oko, to śledź ich stronę, bo możliwe, że dana rzecz jest obecnie na Zebraneo w wyprzedaży.

Jakub Borowiecki

Fan ciężkiego brzmienia. Po godzinkach zakochany w DIY, modzie męskiej i boksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę